pawelek11

Redlice gaspardo MC 300

Polecane posty

pawelek11    28

Witam. Poszukuje redlic stopkowych do siewnika nabudowanego Gaspardo MC300. Próbowałem już szukać w internecie ale nic takiego nie mogę namierzyć. W sklepie grene też tego nie mają. Dlatego liczę na wszą pomoc( namiary na jakieś dobre sklepy itp.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pawelek11    28

Niestety nie spisałem numeru z redlicy a siewnik stoi jeszcze na składnicy. Chce go kupić ale ma tylko 19 redlic. Dlatego szukam redlic żeby sprawdzić ich dostępność i cenę.

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez Hubert24
      Poszukuję kombajnu nowego niezbyt dużego nieużywanego do 350 tyś dla gospodarstwa 20ha w gre wchodzą także usługi
    • Przez kisiol
      Witam. Poszukuję schematu elektryki do new holland boomer 50, może jest koś wstanie pomóc.
    • Przez Rudzianin
      Witam agrofotowiczów, mam taką nietypową..hmm "ofertę" z południa Polski (Górny Śląsk). Spodziewam się nowego kombajnu wkrótce, i szukam chętnych którzy by chcieli coś takiego nagrać, i jak dobrze pójdzie to kontynuować współpracę.
      Chętni proszę pisać tutaj lub priv.
    • Przez Rzodkiewka
      Witajcie😊
      szukam przydomowego pastwiska z wiatą (stajenką) oraz dostępem do wody dla dwóch koni ,w kujawsko-pomorskim.Wysokość comiesięcznej opłaty do uzgodnienia.
      Z góry bardzo dziękuję za oferty !
       
       
       
       
       
       
       
       



    • Przez simpleNICKpl
      Tak jak w temacie. Który według was lepszy? Opryskiwacz ciągany. Ma mieć 1500l, belke 15 metrów skladaną w X, rozwadniacz oraz komputer sterujący dawką oprysku i hydrauliką. Brany będzie na unie więc dlatego porównuje tylko te dwie marki. Pracował będzie na ok 100-120 ha.
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj