Polecane posty

Miniasz    3

Witam planuje przerobić świniarnie (porodówke) na bydło opasowe chodzi o utrzymanie wolnostanowiskowe na rusztach i tu moje pytanie czy wystarczą wanny o głębokości ok 50-70 cm pod rusztami ponieważ nie mam możliwości aby były głębsze gdyż jest problem z wysokim stanem wód gruntowych, dodam iż z tych wanien cała masa przelewana bedzie do zbiornika na zewnatrz budynku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ekolog    3

zastosuj probioemy do higienizacji obory nie będzie uciążliwego zapachu a i gnojowica będzie super szczepionką dla pól.


Ratujmy Ziemię, tak szybko ginie
A my razem z Nią

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wojtal24    2467

@ekolog a co masz jakieś em na sprzedanie bo tak próbujesz za reklamę trzeba płacić na forum


ZETOR TEAM

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ekolog    3

@ekolog a co masz jakieś em na sprzedanie bo tak próbujesz za reklamę trzeba płacić na forum

 

ja nie sprzedaję tylko promuję probioemy jako alternatywę rolnictwa organicznego bo to jest przyszłość

dla naszych rolników

 


Ratujmy Ziemię, tak szybko ginie
A my razem z Nią

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Adam8550    15

Em-y też działają na strukturę gnojowicy (gęstość)? 

Tam mniej więcej ile byś miał m3 pojemności tych wanien?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wojtal24    2467

ja nie sprzedaję tylko promuję probioemy jako alternatywę rolnictwa organicznego bo to jest przyszłość

dla naszych rolników

 

z emami też można przedobrzyć


ZETOR TEAM

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Miniasz    3

powierzchnia dla bydła miała by wymiary 9m x 4,5m i pod tym chciałbym wanny o głebokości 70 cm i chodzi mi generalnie czy to wystatczajace wiadomo ze cześciej bede spuszczał do zbiornika obok obory 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ekolog    3

z emami też można przedobrzyć

 

Nie ma takiej opcji to są naturalne szczepy, tylko po co przedobrzać? i nie potrzebnie podnośić koszty Jak jesteś zainteresowany szczegółami zapraszam do osobistego kontaktu

 


Ratujmy Ziemię, tak szybko ginie
A my razem z Nią

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez szables
      Jakiej firmy polecacie mieszacz powietrza do obory i w jakich cenach się kształtują w zależności od firmy?
    • Przez mariox
      Witam, mam pytanie czy ma ktoś namiary na producenta term do wody które idzie podłączyć pod schładzalnik do mleka, szukam w necie i nie mogę nigdzie znaleźć, być może źle szukam albo inaczej się to nazywa.
      Pozdrawiam.
    • Przez krystek44
      cześć, planuje przebudowę obory 8x26 na krowy mleczne jakie rozwiązanie by było najlepsze. Myślałem nad obora uwięziową. Ruszta czy ściółka ? Jakie rozmieszczenie stołu paszowego, stanowisk i ewentualnego kanału gnojowej.
       
    • Przez panmino
      Czołem, 
      podchodzę do tematu zbudowania systemu wprowadzania bydła (Highland) do poskromu. Na wiosnę mają być jakieś szczepienia i będę musiał jakoś to towarzystwo wyłapać. Krów jest 9.  Zanim zacznę kombinować, pomyślałem, że zapytam, jakie macie systemy, może wstawicie jakieś zdjęcia z opisem czy się sprawdza i inne przydatne informacje. Z góry dziękuję.
    • Przez koks
      Czy ma ktoś na oborze eurofale? Czy skrapla się pod nią para wodna?
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj