John175

Poszukuje usługi kopania ziemniaków

Polecane posty

John175    47

Witam. Odnośnie kopania ziemniaków to czy znacie jakieś firmy świadczące usługowe kopanie ziemniaków profesjonalnym sprzętem? Najlepiej z woj. Pomorskiego, kuj.-pom. lub warm.-maz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
John175    47

w tym już nie ale na przyszły myśle posadzić więcej. Kopanie buraków oferuje wiele firm, lecz ziemniaków nie słychać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
maniek33    35

Myślisz, że będzie taka cena jak w tym roku? W przyszłym roku będzie trzy razy tyle obsady, podobnie jak było że strączkowymi w tym sezonie. Norma...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
John175    47

Mi chodzi o skrobiowe a tam cene dyktują zakłady, ale myśle, że poniżej 20 groszy/kg nikt nie posadzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
John175    47

Ja 6-7 ha a gdyby zebrał kilku? Ile byś musiał mieć ha do kopania, żeby się opłacało? I jak to wygląda ze stawką na hektar, orientacyjnie chociaż. Napisz na priw.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Robertkujawy    67

To żadna tajemnica cebula 500 zł ha Ziemniak jak pole czyste i długie 800 ha jak krótkie i zielsko lub nie reglonowane 1000 80% kamieni pecyn sortuje i od 0,80 do 1 ha na długim polu i dobrych warunkach pujdzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
angela108    1

ja jestem z pod kwidzyna i kopie Walmausem i też mam skrobiówke do peepesa jakbyś chciał możemy się dogadać

:rolleyes:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
angela108    1

jest to kombajn jedno rzedowy taki zielony Wuhlmause, wydajność podobna do grime w zależności jakie pole. a ty skąd jesteś?

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
przemol87    186

Jaki? Grimme to nie anna ze przez 20pare lat klepali jeden model

 


Niektóre osoby mogłyby się zabić, skacząc z poziomu swojego "ego" na poziom swojego IQ

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lukasx21    165

Czekał na cenę :D


Kupie trzeci korpus do pługa rabewerk specht

Kupie pług 3 skibowy rabewerk lub krone

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Marco82    35

raczej na pogode ja też dziś machnołem hektar denara anną, rano przymrozek był ale jakoś to szło plon w okolicach 50 ton na sortowniku 40 mm ii więcej reszta (sadzeniak) został  w polu jakieś 3-4 tony ale nie szkoda bo tanie..... co do usług 1009 zł za ha hmm. nie wiem czy bym się zdecydował ileż można awarii złapać jak pole z kamieniami,...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

ja anną biorę 150 zł za godzinę dużo nie kopie ok 40 godzin na rok ale na łożyska starczy 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
interes13    0
Dnia 19.02.2018 o 00:09, ukaszLubinskiKejs napisał:

Poszukuję osoby która wykopie mi ziemniaki między 45 a 70 hektarów na rok 2018. jakieś namiary?

514588321 marcin

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez claas4
      Cześć Mam do was pytanie Czy pryskaliście ziemniaki Denar na chwasty po wschodowo metrybuzyną ?   Na necie piszą że jest średnio wrażliwą odmiana i nie wiem czy mogę użyć Sencora czy muszę się zaopatrzyć w inny środek ? Pozdrawiam 
    • Przez farmer1111
      Poszukuje ziemniaków paszowych  lubelskie
    • Przez Szydre
      Witam! 
      Nie wiem czy w dobrym dziale piszę to pytanie. Macie jakieś sposoby na przetrzymywanie ugotowanych ziemniaków dla świń? Mam 4 świnie i ugotowałem dla nich parnik ziemniaków, jak je przetrzymywać żeby nie skisły? Zostawiłem je w skrzynce wystudzone w ciemnym, chłodnym garażu. 
    • Przez warchest
      witam sprzedam obsypnik do ziemniakow 3 rzedowy stan dobry lokalizacja powiat płocki , nr tel 728 381 453 lub 728 563 090 


    • Przez MarcinSp10
      Potrzebuje od specjalistow rady na temat ziemniakow czym najlepiej spryskac ziemniaki od chwastow zawsze przed wschodami dawalem roundupem ale potem i tak zarastaly. Polecono mi na nastepny rok spryskac Srodkiem titus 25wg tydzien po posadzeniu . Czy warto tym pryskac??
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj