kacsio

Technik Mechanizacji Rolnictwa / Technik Rolnik Po Zakończonym LO

Polecane posty

kacsio    0

Witam nie wiem czy dobrze trafiłem szukałem takiego tematu lecz nie znalazłem nic w tym stylu. 

Mianowicie jestem absolwentem Liceum Ogólnokształcącego . Trochę źle wybrałem... ale czasu nie cofne niestety. 

Szukam szkoły związanej z rolnictwem mechanizacją rolnictwa a jeżeli nie szkołę to kursy . Co byście polecili ? i czy wogóle są takie kierunki obecnie mam 20 lat.

 

Edytowano przez kacsio

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Piechu    43

Kiedys wystarczyl kurs teraz troche bardziej skomplikowane Zadzwon do starostwa tam napewno cos powiedza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
harro    0

W tamtym roku były kursy roczne R3 się chyba się nazywały i po tym kolejny roczny R6. Po jego ukończeniu jakiś egzamin i tytuł technik rolnik. Podejrzewam że z mechanizacją rolnictwa powinno być coś podobnego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Noushi1    66

Są takie szkoły o takim kierunku i o innych też są to szkoły dzienne /uzupełniające dla dorosłych.
Kursy z pewnością też są jakieś .
No i coś bardziej wykwalifikowanego jeśli masz maturę zdaną to możesz iść na jakieś studia związane z Rolnictwem.
Bynajmniej spróbować.
Musisz tylko po prostu poszukać i popytać .

Powodzenia ! :)

Edytowano przez Noushi1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez jacu
      Witam, jak u Was wygląda z opadami deszczu, bo są miejsca że nie padało już od 2 tyg i nie widać deszczu ,zboża na lekkich ziemiach już schną jak tak dalej będzie to nie będzie po co kombajnem wjeżdzać. Piszcie jak u Was wygląda z opadami ?
       
      EDIT:
      Temat podzieliłem wg lat. Aktualna wersja jest dostępna pod linkiem: https://www.agrofoto.pl/forum/topic/275804-pogoda-rolnicza-2019/
       
    • Przez krzychu12
      Poszukuję katalogów:
      - Agroma - Ursus C-385 i Maszyny Współpracujące - Agroma - Ciągnik T-25/A1 i Maszyny Współpracujące - Agroma - Ciągnik Jednoosiowy Dzik-2 - Informatora Agromy na lata 1989/90 - Katalogów Agroma, m.in. Technologia Zbioru Zielonek z sieczkarnią Fortschritt na okładce - Książek i albumów związanych z Fabryką Maszyn Żniwnych w Płocku w szczególności albumu „Płockie Bizony”, Biuro Wydawnictw HWiU „LIBRA”, Warszawa 1982   Kontakt na PW lub na e-mail: krzyk3@op.pl
    • Przez wisnicoh122
      Pisze ktoś w tym roku kwalifikację R16? Jakieś typy co mogłoby być? Jakich zadań jeszcze nie było? 
    • Przez Gospodarhz
      Sprzedam przyczepę , po remoncie wiosną 2017 , bez papierów , sprawna , trójstronny wywrot , działające światła i hamulce , plandeka na wymiar 
      Cena 9800 do negocjacji , woj.podkarpackie




    • Przez Mefiu1993
      Bardzo proszę o wypełnienie anonimowej ankiety,
      Z góry dziękuję za poświęcony czas
       
       
       
      <iframe src="https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSff6yjyhCbb_3BXCEGBNYzTvqLt6abvctVE9kPAhEd73mqp5g/viewform?embedded=true" width="700" height="520" frameborder="0" marginheight="0" marginwidth="0">Ładuję...</iframe>
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj