Skocz do zawartości

Zdjęcie

Technik Mechanizacji Rolnictwa / Technik Rolnik Po Zakończonym LO

3 odpowiedzi na ten temat

#1 Share kacsio

kacsio

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 25 postów

Napisany 23 listopad 2015 - 23:43

Technik Mechanizacji Rolnictwa / Technik Rolnik Po Zakończonym LO

Witam nie wiem czy dobrze trafiłem szukałem takiego tematu lecz nie znalazłem nic w tym stylu. 

Mianowicie jestem absolwentem Liceum Ogólnokształcącego . Trochę źle wybrałem... ale czasu nie cofne niestety. 

Szukam szkoły związanej z rolnictwem mechanizacją rolnictwa a jeżeli nie szkołę to kursy . Co byście polecili ? i czy wogóle są takie kierunki obecnie mam 20 lat.

Edytowany przez kacsio, 23 listopad 2015 - 23:45.

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
Technik Mechanizacji Rolnictwa / Technik Rolnik Po Zakończonym LO Dzisiaj, 05:11
  •  

#2 Share Piechu

Piechu

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 317 postów

Napisany 24 listopad 2015 - 08:07

Technik Mechanizacji Rolnictwa / Technik Rolnik Po Zakończonym LO Kiedys wystarczyl kurs teraz troche bardziej skomplikowane Zadzwon do starostwa tam napewno cos powiedza

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
Technik Mechanizacji Rolnictwa / Technik Rolnik Po Zakończonym LO Dzisiaj, 05:11
  •  

#3 Share harro

harro

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 6 postów

Napisany 24 listopad 2015 - 08:39

Technik Mechanizacji Rolnictwa / Technik Rolnik Po Zakończonym LO W tamtym roku były kursy roczne R3 się chyba się nazywały i po tym kolejny roczny R6. Po jego ukończeniu jakiś egzamin i tytuł technik rolnik. Podejrzewam że z mechanizacją rolnictwa powinno być coś podobnego.

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#4 Share Noushi1

Noushi1

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 8 postów

Napisany 06 grudzień 2015 - 08:41

Technik Mechanizacji Rolnictwa / Technik Rolnik Po Zakończonym LO Są takie szkoły o takim kierunku i o innych też są to szkoły dzienne /uzupełniające dla dorosłych.
Kursy z pewnością też są jakieś .
No i coś bardziej wykwalifikowanego jeśli masz maturę zdaną to możesz iść na jakieś studia związane z Rolnictwem.
Bynajmniej spróbować.
Musisz tylko po prostu poszukać i popytać .

Powodzenia ! :)

Edytowany przez Noushi1, 06 grudzień 2015 - 08:46.