Skocz do zawartości

Zdjęcie

Jak zrobić ramię przy pługu do wału cambela,crosskil??

4 odpowiedzi na ten temat

#1 Share Eryko

Eryko

Rolnik

• Members
  • PipPipPip
  • 898 postów

Napisany 11 marzec 2008 - 13:06

Jak zrobić ramię przy pługu do wału cambela,crosskil?? Moj pług nie posiada ramiona do wału,chcialbym to jakos zrobic.w jaki sposob to zrobic??sa jakies wymiary na to?z czego to zrobic itp??dzieki

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
Jak zrobić ramię przy pługu do wału cambela,crosskil?? Dzisiaj, 11:32
  •  

#2 Share Arek

Arek

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 3536 postów

Napisany 14 marzec 2008 - 23:03

Jak zrobić ramię przy pługu do wału cambela,crosskil?? Jaki masz pług ? Generalnie każdy producent robi inaczej i lepiej wzorować się na fabrycznych rozwiązaniach. Na allegro można znaleźć wiele pługów z ramionami.

#3 Share Eryko

Eryko

Rolnik

• Members
  • PipPipPip
  • 898 postów

Napisany 15 marzec 2008 - 14:25

Jak zrobić ramię przy pługu do wału cambela,crosskil?? mam pług Wiegard 3 skibowy obracany.najlepiej jak by mi ktos podał wymiary długosc ramienia,długosc,szerokosc tego haku do wału.jaki profil metalu zeby sie nie gielo.

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#4 Share piciaj

piciaj

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 300 postów
  • Zainteresowania:mechanika zootechnika treningi krav maga

Napisany 30 kwiecień 2009 - 11:35

Jak zrobić ramię przy pługu do wału cambela,crosskil?? Ciężka sprawa, ale jak masz oleju w głowie dosyc , to zrobisz sam, mnie sie udało, do 3 obracanej, składane ramie, i ramiona do dwurzedowej kolczatki, zrobiłem w niecałe 3 dni, najdłuzej zejdzie Ci zdjecie wymiarow, a reszta juz idzie w miare, ramiona zrob z mozliwoscia regulacji, u mnie zostało tylko pomalować na kosmetyke nie było czasu.... podpatrywałem jak to mniej więcej wygląda w pługach vogel&noot i kvernelan, moich kumpli, powodzenia :D
znalazłem to czego szukałem ..:)))

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#5 Share Lukaszfarmer

Lukaszfarmer

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 1 postów

Napisany 02 wrzesień 2012 - 14:28

Jak zrobić ramię przy pługu do wału cambela,crosskil?? Ja polecam zrobić ramę do pługa z szyny ale, nie daje to dobrej satyskwacji bo przy wałach cambela trzeba by cować przy uwrociach a jeżeli wał miał by być zawieszany typu kolczatka to tanie i dobre rozwiąnzanie.