RemikBartoszek

Zwiększenie zasięgu GSM w telefonie

Polecane posty

Witam!
Panowie doradźcie , jakim tańszym sposobem zwiększyć zasięg w domu , co by firma , jak trza ,
rozwijać się mogła .
Widziałem na Allegro wlepki pod baterie poprawiające zasięg , anteny domowe i inne cuda .
  Czy wy macie coś sprawdzonego ? Zasięg jest ale urywa się , nie mogę chodzić i rozmawiać ,
stoję w jednym miejscu w chacie .

Z góry dzięki za opcje !
Remuś
 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Misza922    38

Ja też miałem z tym problem, mieszkam przy lesie i z zasiegiem nawet na podwórku było krucho. Zamówiłem na allegro wzmacniacz sygnału gsm na 600m2 i teraz nawet w niewielkiej odległości od domu mam dobry zasięg. Ja za swoj zestaw zapłaciłem 450zł, i teraz sie zastanawiam czy nie kupic drugiego i zamontować przy warsztacie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jarecki88    212

Tylko, że w umowach z operatorami jest zwykle zakaz używania urządzeń typu repeater GSM. Tak, że bym się tym nie chwalił tak głośno.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Profil usunięty   
Gość Profil usunięty

No i należy pilnować mocy wyjściowej, żeby nie przekroczyła 20 dBm. Rzadko które wynalazki z allegro mają mniejszą moc niż podałem, przez co można się narazić na sporą karę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Profil usunięty   
Gość Profil usunięty

Oczywiście, że dotyczy. Wystarczy, że jakiś licencjonowany krótkofalowiec wykryje jakieś zakłócenia (a wierz mi, że dysponują sprzętem do tego) i zgłosi to do PAR, a ci od razu Cię namierzą i się u Ciebie zjawią. Reszta już pójdzie z górki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Profil usunięty   
Gość Profil usunięty

Oczywiście. PAR trzyma łapy na wszystkim.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tomasz78    1029

warto wiedziec ,a gdzie to zgłosić  ,pytam ponieważ w Gnieżnie ,czestotliwość CB jest zakłócana są dni ze nie idzie sie dogadać ,a wyjeżdżając za miasto powyzej 10km juz spokojnie odbiera z daleka   ,zestaw mam dobry  wszędzie się dogaduje ,praktycznie bez szumów a u nas masakra

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Co oznacza skrót PAR ?
Poza tym chciałem zapytać o programy na androida , które do połączeń używają wifi , a nie gsm .
Chodzi o program który nie będzie potrzebował , żeby inny go mieli , tylko wystarczy , że ja .
Może to załatwi problem , bo neostrada chodzi mi jak złoto a telefon , jak załadowany Jelcz na flaku .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Profil usunięty   
Gość Profil usunięty

Państwowa Agencja Radiokomunikacyjna. Tomasz78 głosisz właśnie do PAR. Z reguły natychmiast zajmują się tą sprawą. Tylko wszystko musisz mieć legalne, bo Twój sprzęt będą sprawdzać w pierwszej kolejności. Ale jak nie przekraczasz mocy 4W i masz homologację, to nie musisz się martwić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez Agencior
      Witam dzisiaj odpaliłem Aresa no i pochodził chwilę po czym sam zgasł a później nie chciał zapalić dodam że przeczyścilem odstojnik przed odpaleniem.
    • Przez Mrhot16
      Witam mam problem z renault temis 650x otóż podczas ruszania ciągnik gwałtownie rusza szarpie do tyłu jak i do przodu przy załączaniu wałka też jest problem gdy się da więcej gazu to wejdzie zmiana kierunku jazdy też po dodaniu gazu lepiej zmienia czy jest to wina jakiejś pompy czy kalibracja jakąś w tym ciągniku jest wykonalna?
      Z góry Dzięki za odpowiedzi🙃
       
    • Przez Nismo
      Witam mam do was pytanie odnośnie odnowy plastików we wnętrzu traktora. Są jakieś sposoby by przywrócić im dawny blask?
    • Przez agromichu
      Witam. Potrzebuję halogenów led 2szt na przód i 2szt albo 4 na tył , które nie będą zakłócać radia i będą w przystępnej cenie. Oświetlenie potrzebne do pryskania na 12 ha.
    • Przez kuba121426
      Witam mam problem z wycinakiem  fella su110 nie mogę ustawić na linkach cięcia winda i wysokość szczęki działa.Czy ma może zdjęcie jak powinno wyglądać ustawienie na cięcie 
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj