ares5

Instrukcja i katalog do MF2640

Polecane posty

ASOGCURSUS    21

Podaj e-mail. to ci wyślę katalog


Naprawy ciągników Ursus,regeneracja pomp hydraulicznych tłoczkowych i podnośników,sprzęgieł WOM,montaż niezależnej hydrauliki zewnętrznej ,zwiększanie udźwigu podnośnika o 1000kg w ciągnikach Ursus 4514,5314 tel. 513982414

 

Kupię uszkodzone sprzęgła hydruliczne wom  Massey Ferguson

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ASOGCURSUS    21

Katalog wysłałem na podany adres e-mail,wysyłam drugi raz


Naprawy ciągników Ursus,regeneracja pomp hydraulicznych tłoczkowych i podnośników,sprzęgieł WOM,montaż niezależnej hydrauliki zewnętrznej ,zwiększanie udźwigu podnośnika o 1000kg w ciągnikach Ursus 4514,5314 tel. 513982414

 

Kupię uszkodzone sprzęgła hydruliczne wom  Massey Ferguson

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ares5    1

Tak, otrzymałem 29 list. Dziękuje i pozdrawiam. (szukam jeszcze instrukcji)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
julian    0

jeżeli możesz to prześlij i mnie katalog mf 2640 mam numer seryjny po37000 mój adres email gospodarz6@gmail.com

Edytowano przez julian

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
romekdem    0

potrzebuję również taki katalog części do MF2640 83rok mój meil   romekdem@gmail.com zgóry dziękuję

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bartas616    9

mam instrukcję napraw do tej serii. Niestety tylko wersja papierowa ok 500 stron w jezyku angielskim. Jeśli coś potrzebujecie to mogę zrobić skan danych stron.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ares5    1

Interesuje mnie cała instrukcja! Ale szczególnie wszystko na temat hydrauliki. Więc proszę o przesłanie na maila. Mam papierową wersje katalogu części zetora 9540 jeżeli potrzebujesz to zeskanuje i wyślę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bartas616    9

ze względu na ograniczony czas nie jestem w stanie zeskanowac całej instrukcji. Postaram się zrobić hydraulikę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lukszym25    0

Witam mogl bym i ja prosic ten katalog i instrukcje napraw glownie chodzi mi o hydraulike. Moj e-mail.   lukasz.szymczak25@wp.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez Manys
      Witam.
      Mam problem z MF 3070 a mianowicie nie ciągnie przedni napęd, kontrolka działa jak powinna tzn. po wciśnięciu niby gaśnie potem po ponownym załączeniu się zapala ale napęd przedni nie ciągnie.
      Wszystko inne normalnie załącza i rozłącza, zamieniłem elektrozawory z blokadą i nic się nie zmieniło czyli zawór ok, stop działa, styki przejrzane, 
      Przeszukałem forum ale jest temat że nie rozłącza napędu dlatego piszę 
      Podejrzewam że może tarczki do wymiany
      Proszę o podpowiedzi 
    • Przez rogalik102
      Co się dzieje z napedem podczas orania. Rozłącza się
       
      VID_20240421155706.mp4
    • Przez Ajaa
      Witam pany mam pytanie nie działa mi ehr jak przełączam przycisk na automat i jest włączona blokada to wyłącza blokadę z panelu gdzie szukać przyczyny 
    • Przez ziolek1996
      Witam, 
      w moim MF 3065 wymieniamy końcówki wtryskiwaczy na nowe, pytanie jakie powinno być ustawione na nich ciśnienie??
    • Przez xzibit0000
      Witam. Podesłalby ktoś zdjęcie gdzie zamontować linkę od hamulca recznego? Albo jakoś logicznie podpowiedział gdzie ja zaczepić?
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj