Skocz do zawartości

Zdjęcie

Belarus 1221.5 opinie

21 odpowiedzi na ten temat

#21 Share yuras23

yuras23

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 57 postów

Napisany 24 styczeń 2016 - 11:51

Belarus 1221.5 opinie

witam posiadam 1221.4 ponad 4 lata zrobione 1200mtg tylko najcięższe prace z awarii to od nowości wadliwy rozdzielacz od podnośnika koszt ok 400zl,w mrozy większe zakleja parafina filtry paliwa koszt wstępnego z separacją i dokładnego ok 320zł, poci się kilka przewodów od hydrauliki ale ciśnienie podkręcone o 20 bar bo nie chciał brony talerzowej 2,5t podnosić, zerwany pasek od alternatora i zwalił pozostałe paski chińskie najlepiej od razu wymienić na coś lepszego a do alternatora ząbkowany  założyć, popękane prawie wszystkie plastiki od maski jakość fatalna, w kabinie głośno słychać skrzynie biegów, z plusów to klima w cenie i wom na tarczach a nie na taśmach, spalanie w orce 4x40 obracany na 28cm glina i mocne górki 15l/h noi cena zapłaciłem 157 tyś brutto połowę zachodniego tej mocy także cudów niema co wymagać :)

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
Belarus 1221.5 opinie Dzisiaj, 06:09
  •  

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
Belarus 1221.5 opinie Dzisiaj, 06:09
  •  

#22 Share tlewandowski

tlewandowski

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 219 postów

Napisany 24 styczeń 2016 - 15:52

Belarus 1221.5 opinie

czyli żadnych poważnych awarii brak a tym bardziej kosztownych i tak to realnie wygląda paski filtry delikatne pocenie gdzieś na hydraulice  no i maski faktycznie pękają u mnie też popękały boczne osłony przy zamkach ale to są rzeczy do zaakceptowania i trzeba się liczyć że takie pierdoły mogą się popsuć jeśli się płaci za ciągnik połowę  tego co za zachodni, ja na swoim 1523.3 1500 mth w dwa lata mam zrobione i nic poważnego również się nie popsuło

Dodaj odpowiedź