Skocz do zawartości

Zdjęcie

Lely taurus robot udojowy

2 odpowiedzi na ten temat

#1 Share ReKoRd022

ReKoRd022

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 45 postów

Napisany 21 listopad 2015 - 14:46

Witam forumowiczów mam pytanie czy ktoś na forum może posiada takiego robota i czy w ogóle się do czegoś 

nadaje czy lepiej dać sobie spokój, jestem na etapie projektowania obory już widziałem jak kilka robotów lely pracuje tylko z tym 

że są to nowe astronaut a4 a starszymi modelami nie miałem styczności a koszt nowego przewyższa mój budżet,

przeszukiwałem forum ale żadnych informacji nie uzyskowałem czy ktoś użytkuje coś takiego.

Pozdrawiam

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
Lely taurus robot udojowy Dzisiaj, 13:19
  •  

#2 Share szymonek

szymonek

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 78 postów
  • Zainteresowania:Zdjęcia są czasami słabej jakości ponieważ są robione telefonem. Zdjęcia są robione w "Gospodarstwo Rolne Klinik Norbert" Łęg.

Napisany 22 listopad 2015 - 12:01

Lely taurus robot udojowy zależy na jaka liczbę krów chcesz zainwestować tego robota. moim zdaniem robot udojowy nie jest opłacalny. po pierwsze dużo kosztuje a jego co roczne sprawdzanie jest bardzo drogie. bardziej opłaca się wybudować hale udojowa tak zwana karuzele.

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#3 Share MKrajes

MKrajes

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 180 postów

Napisany 04 grudzień 2015 - 12:41

Jak się nie mylę to jest to lely astronaut a2 z ramieniem nowego typu i kilkoma jeszcze delikatnymi zmianami. Z tego co wiem to różnica w cenie pomiędzy taurusem a astronautem nie jest aż taka duża. Moim zdaniem jak robot to nowy bo przy używanym różnicę w cenie wyrównają koszty serwisu i częsci zamiennych.  

zależy na jaka liczbę krów chcesz zainwestować tego robota. moim zdaniem robot udojowy nie jest opłacalny. po pierwsze dużo kosztuje a jego co roczne sprawdzanie jest bardzo drogie. bardziej opłaca się wybudować hale udojowa tak zwana karuzele.

hala udojowa to nie tylko karuzela prosze pana hodowcy