Skocz do zawartości

Zdjęcie

Co wybrać renault case inny

3 odpowiedzi na ten temat

#1 Share SZWAGIER1999

SZWAGIER1999

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 49 postów

Napisany 18 listopad 2015 - 18:30

Witam wujek poszukuje ciągnika w przedziale mocy 140-160 km w oko wpadł mu ciągnik renault ares 815 RZ za 74 tys z tej ceny nie można odliczyć VAT (2002r 9000 motogodzin 155 km amortyzowana kabina przedni tuz opony tak na oko 60-75 % ) opinie o tym ciągniku sa raczej dobre w serwisie powiedzieli ze są to maszyny godne polecenia ,mi natomiast bardziej sie podoba ciągnik case mxm 140 za 68 tys netto( 140 km, 2004 r, 7500 motogodzin, amortyzacja kabiny i przedniej osi opony tył 85% przód 60-70%) case ma dobrą opinie o modelach MX natomiast o MXM mało jest w internecie.Mam pytanie który ciągnik bardziej sie opłaca kupić pracować będzie on narazie na 70 ha lecz w przyszłości i na większym areale ,Renault juz oglądaliśmy i jest to bardzo fajny traktor case jest jeszcze do obejrzenia ,na co zwracać uwagę przy oglądaniu,a może polecicie coś innego w podobnych cenach (oprócz john deere ,wujek nie chce takiego)?

Ogłoszenia agrogrosik

• agrogrosik.pl
  • agrogrosik.pl

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
Co wybrać renault case inny Dzisiaj, 17:21
  •  

#2 Share iron

iron

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 1397 postów

Napisany 18 listopad 2015 - 20:50

Co wybrać renault case inny kolega ma aresa 816 od 2007 r.jedynie co mu padło to pompa wtr.i problem z wtyczką od kompa od kurzu i wilgoci silnik gasl i tracil moc.teraz przeniósł komp. do kabiny i jest ok. po za tym dzisiaj z nim rozmawiałem i mówił że olej mu cieknie z przedniej zwolnicy trochę i to tyle. co do case napewno nie lepszy jesli chodzi o silnik jesli to jest taku sam jak w nh tm 175 .podobno lubia popychacze hydrauliczne padać a wtedy nawet może głowicę rozwalić po za tym wtryski niby po 6000 powinno sie na nowe wymienić. tyle wiem od uzytkownika nh tm175 .może wypowiedzą sie inni .acha w clasie jaki reni skrzynia szarpie jeśli nie kalibrowana była ale to raczej w każdym

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#3 Share Alio

Alio

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 823 postów
  • Zainteresowania:Automatyka, rolnictwo, inne

Napisany 18 listopad 2015 - 21:09

Mój sąsiad miał 825 Rz. Użytkował go 5 lat i żadnych awarii poza jak już wspomniano lekko cieknącą zwolnicą z przodu. Naprawiał mu to serwis. Tak ciągnik mimo prawie 10 tys godzin śmigał pięknie. Miałem nim nawet okazję u siebie zaorać kilka ha jak mój nawalił w ubiegłym roku. Kabina super cicha i wygodna obsługa prosta i bez zarzutu, do tego dość niskie ceny na rynku. Teraz zakupił 2 nowe Claasy 120 i 235 koni i renia stoi w komisie u handlarza :http://otomoto.pl/of...y-ID15HYtI.html. Jakbyś był zainteresowany dam namiary na właściciela, na pewno byłoby sporo taniej jak w ogłoszeniu.

Pomogłem choć trochę? Wciśnij zieloną strzałkę. To nic nie kosztuje....
Wieśniactwo to stan umysłu a nie miejsce zamieszkania....

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#4 Share SZWAGIER1999

SZWAGIER1999

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 49 postów

Napisany 25 listopad 2015 - 21:02