Marcin007

Deutz Fahr Agrotron 135 mk3-Problemy z elektryką

Polecane posty

Marcin007    0

witam
posiadam deutz fahr agrotron 135 mk3. Mój problem polega na tym że w wycieraczce tylnej cały czas jest prąd i gdybym jej nie rozłączył cały czas by chodziła. Wtyki, kostki bezpieczniki sprawdzone. Moim drugim problemem są przednie reflektory a mianowicie nie działają , po wyjęciu przełącznika stwierdziłem że nie dochodzi do niego prąd . Może spotkał się ktoś z was z takim problemem lub wie o co chodzi ? Czego to może być wina ?

Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Sprawdzałeś przekaźniki? Może któryś ma zwarcie. Przekaźniki są takie same więc zlokalizuj odpowiedni przekaźnik który jest odpowiedzialny za światła oraz wycieraczkę i podmień go z jakimś innym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Każdy działa? sprawdzałeś? podmieniałeś?

 

A co do świateł to patrzałeś bezpiecznik? 

 

Następna sprawa pracochłonna, ale jak wszystko sprawdzone to pozostaje Ci kolego iść po kabelkach i sprawdzać. 

 

 

 

 

O właśnie mi się przypomniało. Napięcie do wycieraczki masz za silniczkiem czy przed silniczkiem? bo może zwarcie robi silniczek ?

Innych możliwości nie widzę

Edytowano przez MARIO-MECALAC

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Arek    218

Do wycieraczki +12 idzie jednym czy dwoma przewodami?

 

Co do włącznika świateł to sprawdź czy na złączu płyty bezpieczników wychodzi napięcie na włącznik.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kuba3211    1

Odswieze temat gdyz mam problem z elektryka.. Nie dzialaja mi kierunkowskasy i swiatla awwryjne... Gzie znajduje sie prawdziwy przerywacz??? To ten modul o numerze 14 na samym dole plytki z bezpoecznikami (6 Pinow)??? Bo to niby przerywacz.. Ale gdzies w tym agrotronie jest jeszcze modul wspomagajacykierunki ( jest wiekszy i na 11 Pinow) lub co moze byc przeczyna braku kierunkow ????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

za centralka od skrzyni


niezależny serwis grupy same deutz fahr ;naprawa elektroniki diagnostyka i kalibracje urządzeniami oryginalnymi naprawa silników, skrzyń biegów TTV ZF
TEL 509500422 Instagram: brodziakmalinowski Facebook: naprawiamytraktory tik-tok: piotrbrodziakmalinowski
youtube - jeszcze brak :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam, posiadam DF Agrotron 106. Podczas wczorajszej pracy na polu zgasły wszystkie światła, licznik zatrzymał sie na ostatniej prędkości, wskaźnik temperatury również natomiast prąd na rozrusznik jest podawany gdyż kręci lecz nie chce zapalić. Czy ktoś zna rozwiązanie problemu? Jest  jakiś główny bezpiecznik gdzie przy silniku?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

sprawdź masę kabiny


niezależny serwis grupy same deutz fahr ;naprawa elektroniki diagnostyka i kalibracje urządzeniami oryginalnymi naprawa silników, skrzyń biegów TTV ZF
TEL 509500422 Instagram: brodziakmalinowski Facebook: naprawiamytraktory tik-tok: piotrbrodziakmalinowski
youtube - jeszcze brak :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sadek    1123

Co było przyczyną uszkodzenia bezpiecznika?


"Cogito ergo sum"
Pozostaję: otwarty, elastyczny, ciekawy.

 

GG 8872878

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

coś było już kombinowane w instalacji bo jak padnie ta 100tka to kompletnie nic nie działa nawet rozruch


niezależny serwis grupy same deutz fahr ;naprawa elektroniki diagnostyka i kalibracje urządzeniami oryginalnymi naprawa silników, skrzyń biegów TTV ZF
TEL 509500422 Instagram: brodziakmalinowski Facebook: naprawiamytraktory tik-tok: piotrbrodziakmalinowski
youtube - jeszcze brak :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pablo_k20    0

Agrotron k120 - nie działają mi kierunkowskazy. Bezpiecznik w skrzynce OK. Jest jeszcze gdzieś inny? Gdzie jest przerywacz? Pod zegarami?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pablo_k20    0

Arek, przerywacz znalazłem pod zegarami. Jest to Hella. Jak można go sprawdzić? Dalej za przerywaczem są jakieś przekaźnik, jeśli tak to gdzie się one znajdują? W skrzynce bezpieczników chyba są tylko bezpieczniki od kierunkowskazów, nie ma dedykowanego przekaźnika...

przerywacz.JPG

przerywacz.JPG

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez lukasz0920
      Witam szukam instrukcji obsługi i katalogu części do case mx 135, sporo szukałem i nic darmowego nie znalazłem. Jeżeli nic nie znajdę będę musiał coś kupić. Może jakiś dobry użytkownik by udostępnił elektroniczna wersję np na Dropbox?
    • Przez gandi77
      Witam potrzebuje pomocy zakupiłem ostatnio case mx 135 i nie ma w nim hamulca recznego myślę ze poszły tarcze hamulcowe, tylko mam taki problem nie wiem gdzie one sie znajdują czy ktoś może mi pomóc? nie mam żadnej instrukcji która by mi pomogła zlokalizować tarcze.
    • Przez gandi77
      Witam mam taki problem mam chyba zepsuty termostat w case mx 135 ponieważ silnik osiąga niską temperature pracy wczoraj przy agregacie ledwie przekroczył żółte pasmo na wskaźniku, czy może ktoś mi napisać gdzie ten termostat się znajduje w którym jest miejscu?
    • Przez Cytus
      Panowie mam pytanie bo wymieniłem tarcze 1 i 2 stopnia i po zakręceniu docisku łapki sie za bardzo cofnęli w stronę sprzegla i jest straszny luz na pędzle co moze byc przyczyna?
    • Przez DamianDF
      Witam. Może ktoś spotkał się z podobno sytuacja i jest w stanie coś podpowiedzieć.
      Mianowicie, posiadam deutza fahra 5110G z adblue, którego zabrakło kilometr od domu. Po uzupełnieniu adblue w domu cały czas świeci się trójkąt (żółte ostrzeżenie z wykrzyknikiem) i dioda od adblue, w żaden sposób nie mogę tego wyłączyć, nie kasuje się to też kiedy odlacze prąd. Ktoś coś jest w stanie podpowiedzieć? Czy wgl można z tym jeździć, czy można jeździć bez adblue. Pozdrawiam 
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj