Zico99

John Deere 6145R czy Deutz Agrotron 6150?

Polecane posty

feliksio    2

No właśnie, te sprawy też są ważne. Cena i obciążenie dla silnika. Może ktoś kumaty by sie w tych kwestiach wypowiedział.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kris14    267

Nie działa amortyzacja w polu czy raczej nie można jej włączyć na postoju z włączonym napędem?

Zapewne nie czytali instrukcji obsługi i nie wiedzą dlaczego na postoju nie da się włączyć i wyłączyć.

A amortyzacja normalnie zarówno w transporcie po asfalcie jak i podczas prac polowych.

 

To podam Ci przykład kolegi co ma DF M600- wjeżdża na pole z włączoną amortyzacją, załącza napędy, opuszcza pług, ciągnik wywala piszczałkę że jest włączona amortyzacja i sam musi wyłączyć bo nie idzie wysiedzieć w kabinie od tej piszczałki i tyle ma z amortyzacji na polu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
przemek28_28    2095

Kris z tego co sie orientuje to przesiadles sie z 4514 a to ekonomiczny ciagnik ale jak ktoś sie przesiada z 60 lub 80 na jd (ja) to stwierdzam ze mniej mi pali paliwa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lukasz789    2

A w ogóle to jak to jest ze spalaniem nowszych JD (Tych na common railu) w lekkich pracach,w internecie wszędzie piszą że JD jest oszczędny jak jest mocno obciążony.

Nparawdę w lekkich pracach pali dużo więcej od innych marek?

 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Servio    13

Arek, ten co posiada ttv6160 gadał ze nie mozna pracować w polu z amortyzacja czyli wychodzi na to ze byc moze nie doczytał instrukci, a moze wychodzi na to, ze chciałby pracowac, a nie moze tak ze najlepiej by wypowiedział sie którykolwiek użytkownik df jak to jest z tym udogodnieniem  w polu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Arek    218

Nie wiem jak to jest w tych najnowszych modelach ale u mnie działa tak jak pisałem wcześniej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
przemek28_28    2095

U mnie w turze naprzyklad przy ubijania kiszonek spała około 4-5 litrow na godzinę. Odczyty z kompa ktore sie zgadzają z rzeczywistością

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kula07    163

Nie mam co prawda żadnego z modeli których dotyczy temat, Ale co do spalania to mój MC 110 po ok 350mth wedłyg kompa spala niecałe 7l/h. Ciągnik wykonywał najróżniejsze prace: zawiózł ponad 600 ton zbóż podczas żniw, rozładował 200t nawozów, zasiałem nim 42ha rzepaku gdzie pracował z 3 metrowym Rapidem, załadował ok 200t pszenicy, pracuje z opryskiwaczem,opryskane ok 500 ha i wiele innych. Także pracę wykonywał najróżniejsze i uważam, że spalanie jest na naprawdę zadowalającym poziomie.

Pozdrawiam.

Edytowano przez Kula07

Zapraszam na mój Vlog ;)

www.youtube.com/user/KulaXT/feed

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
marcino84    4
Dnia 21.11.2015 o 20:35, zeus11 napisał:

Tak miało być

A ogólnie kombajn jest bardzo dobry ale sam go doprowadziłem później do stanu idealnego.

W tym kraju można liczyć tylko na siebie.

 

co co to za kraina TEN KRAJ ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez Maksol
      Witam mam do wyboru trzy ciągniki:
      -Fabrycznie nowy MTZ 892.2 
      -Lub John Deere 6330 z 2008 z przebiegiem prawie 10tys 
      -Oraz John Deere 6310 z 1998 roku z przebiegiem prawie 10 tys godzin (obstawiam że więcej). Jaka jest w ogóle dostępność części do tego ciągnika?
      Cena między 6330 a mtz mniej więcej to samo, a 6310 około 40 tys taniej.
    • Przez Patryszka
      Witam ma ktoś z was forda 6610? 
      Chciałbym coś kupić do 35k z napędem. I właśnie zastanawiam się nad tym fordem 80km turbo. 
      Ma ktoś z was ? Jakieś opinie ?
      Dzięki 
    • Przez FarmerPL6075
      Trochę ponad 3000 mth i 6 lat na naszym Gospodarstwie. FT Heritage 6075 DTn chodzi głównie z paszowozem




    • Przez jakubgor123
      Tak jak w tytule poszukuję ciągnika do 40 tysięcy może być 4x4 lecz nie jest to konieczność co polecacie ? Minimum 80KM
    • Przez Janusz_m
      Witam szanowne Grono.
       Doradżcie proszę , czy  ciągnik Kubota MU 5502 sprawi się dobrze na winnicy, czy ktoś ma i jest zadowolony? Czy lepiej szukać czegoś innego między 50 - 60 Km i jaki z ciągników byście polecili?
      Z góry dziękuję i pozdrawiam.
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj