Skocz do zawartości

Zdjęcie

To już ostatni dzwonek żeby zgłosić się do konkursu PSOR i pomóc społeczności lokalnej!


Brak odpowiedzi na ten temat

#1 Share agrofoto

agrofoto

    Zaawansowany

  • Root Admin
  • PipPipPip
  • 2963 postów
  • Płeć:Mężczyzna

Napisany 17 listopad 2015 - 09:15

To już ostatni dzwonek żeby zgłosić się do konkursu PSOR i pomóc społeczności lokalnej!

Tylko do 30 listopada będzie trwał konkurs organizowany przez Polskie Stowarzyszenie Ochrony Roślin na największą zbiórkę opakowań po środkach ochrony roślin. W dalszym ciągu do udziału mogą zgłaszać się sklepy, które należą do Systemu Zbiórki Opakowań PSOR. Konkurs ma charakter ogólnopolski, a laureaci zostaną wyłonieni w trzech kategoriach – punkty sprzedaży środków ochrony roślin o powierzchni do 100 m2, do 1000 m2 oraz powyżej 1000 m2.

 

Najciekawszym i niestandardowym pomysłem są nagrody! Każdy ze zwycięzców wskazuje w swoim zgłoszeniu stowarzyszenie, które otrzyma od PSOR darowiznę na cele statutowe w wysokości 4 000 zł brutto. Zgodnie z regulaminem, muszą to być stowarzyszenia, działające m.in. na rzecz dzieci i młodzieży, osób niepełnosprawnych, osób potrzebujących lub którego działalność jest związana m.in. z rolnictwem, ochroną środowiska, edukacją czy działalnością kulturalną.

 

Idea  konkursu zachęca właścicieli punktów sprzedaży środków ochrony roślin do działania na rzecz społeczności lokalnej. Oddawanie opakowań do sklepów jest nie tylko spełnieniem obowiązku przez rolników, ale również zachętą do wspierania działalności fundacji i stowarzyszeń, działających na rzecz dobra wspólnego. Taka współpraca i integracja może przynieść w przyszłości wiele korzyści dla obu stron.

 

Dla trzech zwycięskich sklepów nagrodę ufundował patron mediowy, portal Agrofoto.pl. Każdy z trzech sklepów otrzyma kampanię reklamową o wartości 5 000 zł brutto, wyświetloną na portalu.

 

Na zgłoszenia nie zostało zbyt wiele czasu! Wypełniony formularz należy wysłać na adres konkurs@systempsor.pl do 30 listopada 2015 roku.

Regulamin akcji i zgłoszenie uczestnictwa do pobrania na stronie www.systempsor.pl w zakładce konkurs.Reklama AgroFoto Ads

  • watermark
  • Reklama
To już ostatni dzwonek żeby zgłosić się do konkursu PSOR i pomóc społeczności lokalnej! Dzisiaj, 04:36
  •  

Podobne tematy

Tylko na agroFakt.pl: Zdezynfekuj budynki gospodarskie! zobacz »