Skocz do zawartości

Zdjęcie

jakie pługi ? co wybrać ?

29 odpowiedzi na ten temat

#21 Share Wakis

Wakis

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 28 postów

Napisany 19 listopad 2015 - 14:25

jakie pługi ? co wybrać ? kupując używany plug musisz liczyć się z tym że może ci się on posypać po 10ha nawet i jeśli to będzie kverneland. Od środka do niego nie zajrzysz więc nie wiesz w jakiej kondycji jest obrotnica i inne części. To że może wizualnie ładnie wyglądać to nie znaczy że będzie swoje robił. Ja dziś zorientowałem się jak by było z częściami do tego maschio i nie ma problemu z tym a cena części podobna jest do części kvernelanda.

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
jakie pługi ? co wybrać ? Dzisiaj, 18:48
  •  

#22 Share ksiezopolanin

ksiezopolanin

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 55 postów

Napisany 19 listopad 2015 - 16:22

jakie pługi ? co wybrać ? Do wiosny jeszcze trochę czasu jest. Może coś wpadnie w oko i będzie godne kupna. Najlepiej żeby miał już zmienna szerokość orki ale hydraulicznie a nie przestawiac każda skibę oddzielnie. Nowy byłby najlepszy no ale cena jaka trzeba dac jest spora a myślę że lepszym używanym tak samo będzie się dobrze jakościowo robotę robić.

#23 Share Wakis

Wakis

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 28 postów

Napisany 19 listopad 2015 - 22:48

jakie pługi ? co wybrać ? Ja w sobotę jadę jeszcze raz obejrzeć tego maschio i jak dobrą cenę zrobią to coś może z tego wyniknie :D

#24 Share magdziarz

magdziarz

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 61 postów

Napisany 19 listopad 2015 - 23:01

jakie pługi ? co wybrać ? 105 koni w 4 cyl. to zdecydowanie za mało na obrotowa 4 będziesz mordowal jd i pracował mało wydajnie szczególnie w suchym roku

#25 Share Wakis

Wakis

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 28 postów

Napisany 20 listopad 2015 - 07:15

jakie pługi ? co wybrać ? jeśli chodzi o uciąg to da radę spokojnie a przy podnoszeniu fakt może trochę bujać ale plug nie waży aż tak dużo bo 1250kg waży. brałem od sąsiada unię co waży tyle samo i bez problemowo chodził a jego unia była rozstawiona praktycznie na maxa i jakoś dawał radę. Ja swoje ustawie tak jak teraz mam stare czyli na tak mniej więcej żeby brał 40 na skibe.

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#26 Share ksiezopolanin

ksiezopolanin

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 55 postów

Napisany 20 listopad 2015 - 08:28

jakie pługi ? co wybrać ? Na takiej szerokości spokojnie będzie dawał sobie radę.
Zetor 10145 w plugu Unia z ta sama szerokościa dawał sobie radę.

#27 Share Wakis

Wakis

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 28 postów

Napisany 21 listopad 2015 - 23:37

jakie pługi ? co wybrać ? hm rozmyślam jeszcze nad Gregoire Besson. Z tego co czytałem I słyszałem to też niezła firma. Co wy o niej sądzicie?

#28 Share Holuzniak

Holuzniak

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 15 postów

Napisany 14 styczeń 2016 - 12:22

jakie pługi ? co wybrać ? a co powiecie o ld 100 kverneland 4 plus 1 z 300 głowicą i ramą o większym profilu niż standard. ..kupiłem. taki pług wszystko jest ok z wyjątkiem el.roboczych i tu zaczął się. problem z doborem części wyżej wwymienionych nieczytelne orygin.numery śmieszy itp jak ktoś takowy pług posiada proszę. o pomoc

#29 Share Wakis

Wakis

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 28 postów

Napisany 17 styczeń 2016 - 18:55

jakie pługi ? co wybrać ? Z tego co kojarzę to ld jest bez zabezpieczenia? ja mając kverki to zawsze kupowałem oryginalne części, Jak coś było nie czytelne to brałem to do sklepu na przymiarke i nie było większego problemu

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#30 Share Wakis

Wakis

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 28 postów

Napisany 14 luty 2016 - 15:36

jakie pługi ? co wybrać ?

ja kupiłem kv em85 i jest jak narazie git ;) dałem za niego 33tyś. Kupując starszego kv nie kupuj na skręcanej ramie tylko na całej.