johnwest1989

Kubota M9960 - cena części.

Polecane posty

Witam

 

     Chciałbym się dowiedzieć ile kosztują części do Kuboty M9960 najlepiej od posiadacza takiego traktora. Chodzi tu o takie części jak np. alternator, rozrusznik, pompa hydrauliczna, pompa wody,chłodnica, turbosprężarka i inne które mogą się popsuć. Czy możecie mi jeszcze powiedzieć co byście kupili - w grę wchodzą 2 traktory - właśnie ta Kubota oraz John Deere 5090m. Najbardziej właśnie chodzi mi o części i koszty napraw. Jak wypada Kubota w takim porównaniu?

    

      Z góry dziekuję za pomoc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
SZKOPSSON    41

Kuboty nie ma, ale stalem przed podobnym wyborem jakis czas temu, szukałem ciagnika 90 km i jak zobaczyłem kubote odrazu zrezygnowalem, to ciagnik budzetowy. Nie ma ehru, rewers hydrauliczny a wiec to samo co nh td5, nawet wlew paliwa nie jest monolitem jak u innych ze zbiorbikiem tylko to kawalek wygietej gumy prowadzący do zbiornika. Nie wyobrażam sobie oprzeć o to banki 30 l i tankowac, ciasno w kabinie, brak możliwości zamontowania siedzenia pasażera, także bierz jd, napewno jest lepiej wykonany.

Edytowano przez SZKOPSSON

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rolnik1973    15255

Wejdź sobie na sklep internetowy wpisz co interesuje i zobaczysz cenę, a i do innych możesz porównać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez marian20
      Nie moge nigdzie znaleśc informacji o skrzyniach speedshift w MF 61XX. Czy ktoś posiada taką w swoim ciągniku? Jak się sprawuje? Czy to prawda że jest mocniejsza od Dyna?
    • Przez bartosz0013
      Witam,
       
      Kupiliśmy Kubotę M6060 66koni i chcemy do niej dokupić jakiś agregat ścierniskowy bądź talerzówkę.
      Co będzie lepsze? 
      Ziemie 3-4 klasa, uprawiamy zboża i rzepak. 
       
      Jeśli "gruber", to znaleźliśmy taki na 4 łapy z zabezpieczeniem ślimakowym firmy EURO MASZ. Jak takie zabezpieczenie się sprawdza? Różnica w cenie jest około 2000zł między ślimakowym a sprężynowym. Kołkowe zabezpieczenie raczej nie wchodzi w grę, bo pola są dość kamieniste.
      A może lepsza będzie talerzówka ? 
       
      Której firmy maszyna będzie najlepsza (znaczy najlepszy stosunek jakość/cena) ? 
       
      Z góry dziękuję za pomoc.
    • Gość
      Przez Gość
      Witam,
       
        zastanawiam się nad zakupem kubota m9960. Ten ciągnik będzie pracował głównie przy pracach zielonkarskich - zgrabiarka, kosiarka, owijarka samozałodowawcza oraz w przyszłości zostałby dołożony tur do zwożenia balotów. Interesują mnie plusy i minusy tego ciągnika chodzi mi tutaj głównie o opinie ich użytkowników. 
    • Przez Piotrekk9540
      Chodzi mi konkretnie o to, ile litrów na sezon potrzebujecie aby uzupełniać stan oleju w skrzyni ? 
    • Przez Xbodziox
      Witam , ostatnio chce kupić ciągnik Renault . I interesują mnie dwa modele Renault Ceres i Renault Ares . Tylko nie wiem czy jeden od drugiego się różni . Proszę o pomoc . Dzękuję 
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj