PatrykUrbaniak

Zetor Proxima Power 90 vs.Claas Elios 230

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie

Witam, jestem coraz bliżej kupna ciągnika. Zastanawiam się nad Zetor Proxima Power 90, Claas Elios 230. Dodatkowe wyposażenie to: szybka skrzynia 40km/h (w zetorze standard),radio,klimatyzacja. Ciągnik będzie głownie pracował z wozem asenizacyjnym. I tu jeszcze proszę o jedna podpowiedz chciałbym kupić używany to któregoś z traktorów. Proszę o podpowiedz co do marki i jakości pojemność to 10000l lub mniej. Z góry dziękuje za odpowiedzi.

Pozdrawiam

Edytowano przez PatrykUrbaniak

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
szymonek    5

ja polecił bym coś z firmy New Holland t5 115, 105 czy coś podobnego. ciągniki jako marka są bardzo dobre i tanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
valadin1    38

zarówno zetor jak i claas do beczki 10 tys za mały. A tak w ogóle to ta beczka ma być z jakimś dozownikiem doglebowym czy ma lać, że tak powiem po wierzchu? Jeżeli tylko do rozlewania to polecam fortschirtt cz coś tego rodzaju gdzie beczka jest z tworzywa dzięki czemu jest niemal wieczna... Meprozet itp odradzam gnije jak głupie szkoda kasy...

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
valadin1    38

jeździłem z beczką 10 tys ursusem c385  na twardym spoko ale jak cokolwiek miękko się robi to zaczyna się rżnięcie rowów. Zetora i claasa widziałem i są małe i w gorszych warunkach mogą sobie nie radzić,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
henryx    1

MF spoko, ciężki dobrze wyposażony, rewers z kilkoma funkcjami. Pewnie będzie droższy od ciągników które bierzesz pod uwagę, ale na pewno bedzie mało palił. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez ronaldo9
      Mam problem z wyborem ciągnika z trzech wyżej wymienionych. Ciągnik ma pracować z agregatem uprawowo-siewnym UNIA ,pługiem obracalny AKPIL 4 skibowy ,agregat podorywkowy KOS, beczkowóz 10000l. Liczę na pomoc z waszej strony.
    • Przez Kasta
      Mam dylemat chcę kupić ciągnik o mocy 160 km . Zastanawiam się na Fendtem 716 vario i John deere 6920 s autopower . (Cena taka sama ). Oba ciagniki maja 2003 r. oraz mają podobną ilość mtg. (7000-8000 tyś mtg.) Proszę o jakies rady. Z góry dzieki.
    • Przez wojtekt9321
      Zastanawiam się nad nowym ciągnikiem i proszę was o pomoc w wyborze między ursusem 8014h a john deere 5083e
       
      ursus 125000 brutto,
      wyposażenie
      instalacja sterowania hamulcami pneumatycznymi, (jedno- i dwu- przewodowa),
      górny i dolny zaczep transportowy,
      zaczep rolniczy,
      zaczep przedni,
      dwusekcyjny rozdzielacz hydrauliki zewnętrznej (4 szybkozłącza),
      obciążniki przednie,
      błotniki kół przednich,
      zestaw do pompowania kół
      klimatyzacja
       
      john deere 132000 brutto
      wyposażenie
      komplet zaczepów, klimatyzacja, 400-500 kg obciążenia na przód, fotel pasażera, bez pneumatyki
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj