Skocz do zawartości

Zdjęcie

KRUKOWIAK

54 odpowiedzi na ten temat

#41 Share center

center

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 673 postów
  • Zainteresowania:hmmm jest tego dość dużo:D

Napisany 22 luty 2010 - 22:40

KRUKOWIAK mhm no to spoko już zamówiłem manometr u krukowiaka i tam kilka dodatkowych rzeczy. A z tą kompensacją RSM32 opowiesz coś ?
A i mam pytanie można dokupić dysze do mycia beczki w środku?
Tam w tym drugim sicie da się dobudować ten pręt taki do mycia butelek jaki koszt?
mam zagięte węże 2 przy belce załamane raczej to jakieś niemieckie są wymieniać na nowe czy się rozprostują pod ciśnieniem?
To ktoś coś mi skrobnie w końcu...;( pozdro

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
KRUKOWIAK Dzisiaj, 00:17
  •  

#42 Share dami21

dami21

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 35 postów

Napisany 24 luty 2013 - 13:39

KRUKOWIAK mam takie pytanie bo planuje kupić krukowiaka apollo 1500l z chydrauliczną belką tylkosą różne belki i każda sie inaczej składa więc którą wybrać

#43 Share murtek

murtek

John Deere

• Moderator Forum
  • PipPipPip
  • 2150 postów

Napisany 24 luty 2013 - 14:18

KRUKOWIAK To już zależy od ukształtowania Twoich pól oraz funduszy przeznaczonych na ten cel. Są następujące rodzaje:
1.Rozkładana ręcznie- najtańsza oczywiście
Dodany obrazek
2.Rozkładana hydr w kształcie litery X- możliwość składania na pół/ ćwiartki. Moim zdaniem delikatna
Dodany obrazek
3.Rozkładana hydr PHN- rozkładanie tylko całej belki bez możliwości dzielenia. Mam taką i uważam, że jest bardzo masywna
Dodany obrazek
4.Rozkładan hydr PHB- rozkładanie na pół/ ćwiartki. Również bardzo mocna
Dodany obrazek
CZĘŚCI ZAMIENNE, OLEJE, FILTRY JOHN DEERE, CASE, STEYR, NEW HOLLAND, MANITOU, VADERSTAD, HORSCH, LEMKEN, KOCKERLING, POTTINGER, HARDI, MASCHIO GASPARDO, FARMET. NISKIE CENY ORAZ SZYBKA WYSYŁKA (18 ZŁ) TEL. 697 970 169 e-mail: m_martka@osadkowski-cebulski.pl

Wiadomość z agroFakt.pl agrofakt

• agroFakt.pl
  • agroFakt.pl
  •  

#44 Share dami21

dami21

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 35 postów

Napisany 24 luty 2013 - 14:58

KRUKOWIAK dzięki a nie wiesz jak cenowo sie różni PHX od PHN

#45 Share murtek

murtek

John Deere

• Moderator Forum
  • PipPipPip
  • 2150 postów

Napisany 24 luty 2013 - 16:10

KRUKOWIAK Jak kupywałem swojego to PHN była droższa o ok 8 tysi (nie pamiętam netto czy brutto).
CZĘŚCI ZAMIENNE, OLEJE, FILTRY JOHN DEERE, CASE, STEYR, NEW HOLLAND, MANITOU, VADERSTAD, HORSCH, LEMKEN, KOCKERLING, POTTINGER, HARDI, MASCHIO GASPARDO, FARMET. NISKIE CENY ORAZ SZYBKA WYSYŁKA (18 ZŁ) TEL. 697 970 169 e-mail: m_martka@osadkowski-cebulski.pl

#46 Share maniek83

maniek83

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 329 postów

Napisany 25 luty 2013 - 09:16

KRUKOWIAK Ceny w standardowym wyposażeniu:
- 1500/15/H - 32 683 netto
- 1500/15/PHX - 41 765 netto
- 1500/15/PHN - 45 419 netto
- 1500/15/PHB - 54 906 netto
PHN i PHX mają sterowanie z kabiny przy użyciu dźwigni na linkach (rozdzielacz mechaniczny na opryskiwaczu)
PHB ma już elektryczne sterowanie belką, czyli do kabiny dostajesz panel z przełącznikami na jednym kablu.
Wszystkie belki hydrauliczne mają wymuszoną stabilizację oraz ostatnie elementy uchylne w przypadku zawadzenia o przeszkodę.
PHX wydaje się delikatniejsza od PHN i taka jest, bo konstrukcja PHN została zaadaptowana z większych szerokości od opryskiwaczy Goliat - 18 - 21 metrów. Ale PHX ma kilka zalet, m. in. ćwiartkowanie i to, że składa się do góry, więc jak omijasz słup to nie musisz kombinować z dojeżdżaniem i cofaniem. W PHB są problemy z niektórymi rozpylaczami, które są dłuższe - przy obrocie głowicy blokują się o konstrukcję belki.

#47 Share Waszka1992

Waszka1992

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 4 postów

Napisany 01 maj 2013 - 21:18

KRUKOWIAK Witam mam pytanie czy ma ktoś krukowiaka goliata plus z trail maticiem bo mam pewien problem na zakrętach nie śladuje w krukowiaku mówią ze napewno jest coś źle ustawione ale moim zdaniem poprostu dyszel za słabo się załamuje no chyba ze czegoś nie wiem i można coś przestawić opryskiwacz jest sprzęgnięty z JD 6430.

#48 Share maniek83

maniek83

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 329 postów

Napisany 06 maj 2013 - 06:15

KRUKOWIAK przyczyn może być wiele, pytanie czy od początku tak miałeś czy po pewnym czasie przestał kopiować, a może przestawiły Ci się czasem czujniki?

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#49 Share Waszka1992

Waszka1992

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 4 postów

Napisany 10 maj 2013 - 21:58

KRUKOWIAK Nie właśnie od początku tak jest ale dziś wykombinowałem coś tylko nie wiem czy zadziała jutro muszę to sprawdzić, jest tam możliwość przedłużenia dyszla i stwierdziłem, że jeśli go wydłużę to powinien śladować nie jestem tego pewien ale spróbuje;) a i tak jeszcze się zapytam maniek masz taki właśnie opryskiwacz bo jest tam jeszcze problem jeśli chodzi o mocowanie siłownika sterującego zaczepem

#50 Share maniek83

maniek83

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 329 postów

Napisany 13 maj 2013 - 06:41

KRUKOWIAK nie akurat tego nie mam, ale chętnie pomogę, bo trochę się na nich znam ;) Co to za problem?

#51 Share Waszka1992

Waszka1992

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 4 postów

Napisany 13 maj 2013 - 15:57

KRUKOWIAK mam taki problem z mocowaniem silownika do ramy trzpien na ktorym jest mocowany silownik po raz drogi sie ulamal w serwisie stwierdzono ze jest to wina operatora i to jest spowodowane manualnym przestawianie zaczepu na postoju tylko nie wiem czy jest to jakas roznica jesli stalo sie to na postoju czy podczas jazdy i wlasnie chcialem sie dowiedziec czy ktos kto ma taki opryskiwacz ma podobny problem

#52 Share maniek83

maniek83

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 329 postów

Napisany 14 maj 2013 - 05:17

KRUKOWIAK różnica niestety jest, to tak jak z kręceniem kołami samochodu na postoju, mimo wspomagania jest ciężej i może właśnie dlatego. Jeśli masz to już naprawione to nie kręć nim na postoju, jeśli znów się urwie tzn. że problem jest gdzie indziej.

#53 Share Waszka1992

Waszka1992

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 4 postów

Napisany 14 maj 2013 - 18:46

KRUKOWIAK tylko o to chodzi ze go nie przestawiałem na postoju. Moim zdaniem to nie jest zły opryskiwacz tylko jest jeszcze nie dopracowany

#54 Share maniek83

maniek83

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 329 postów

Napisany 15 maj 2013 - 06:37

KRUKOWIAK no to musi być jakaś wada - ciśnij serwis i to ostro jeśli ciągle masz gwarancję

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#55 Share Maniek2707

Maniek2707

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 14 postów

Napisany 27 maj 2014 - 12:17

KRUKOWIAK Ja mam Herosa 600 to osobiście nie polecam. Rama do kitu. Sąsiad ma taki sam to na zmianę siedzimy u lokalnego spawacza bo rama pęka co jakiś czas. profil 5x5 do takiego ciężaru to jest jakas porażka.

Dodaj odpowiedź