Skocz do zawartości

Zdjęcie

CASE MX 110 BRAK MOCY PRZY ORCE SCHODZI Z OBROTÓW

7 odpowiedzi na ten temat

#1 Share darekgo

darekgo

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 44 postów

Napisany 12 listopad 2015 - 18:14

WITAM COS SIE STAŁO Z CASE NA PUSTO WSZYSTKO OK PRZYSPIESZENIE ITP , JAK W ORCE TO SCHODZI Z OBROTÓW  I NIE MA MOCY NIE WIEM CO TO JEST OBSTAWIAM POMPĘ , FILTR WYMIENIONY , I POMPKA ZASILAJĄCA , I DALEJ TO SAMO 

Ogłoszenia agrogrosik

• agrogrosik.pl
  • agrogrosik.pl
Ciągnik rolniczy Case 5150 Maxtrack ( SUPER STAN !!! )

Zobacz ogłoszenia w kategorii Ciągniki rolnicze: Ciągniki Case IH
  • 63000.00 PLN
  • 21 mar 2017

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
CASE MX 110 BRAK MOCY PRZY ORCE SCHODZI Z OBROTÓW Dzisiaj, 13:40
  •  

#2 Share grego

grego

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 2028 postów

Napisany 13 listopad 2015 - 07:13

a jak już zacznie schodzić z obrotów to spróbuj pompować ręczną pompką powinno ciężko chodzić i słychać przelew jak nie to szukaj przyczyn przed pompką. Ja miałem podobnie i też wszystko powymieniałem łącznie z przewodami i dalej to samo dopiero na rurce, która idzie do baku założyłem siatkowy filterek i jest spokój

#3 Share Ziel

Ziel

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 1014 postów

Napisany 15 listopad 2015 - 12:02

Tak jak grago też miałem z tym problem rurka w  zbiorniku łapała powietrze i pod obciążeniem sie zapowietrzał i schodził z obrotów.

#4 Share Emilianoso

Emilianoso

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 19 postów

Napisany 21 listopad 2015 - 23:35

Dobrze piszą. Sprawdź przewody zasilające w paliwo pod kątem drożności i szczelności oraz korek wlewu paliwa - czy bak ma odpowietrzenie, nie wytwarza się w nim podciśnienie.

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#5 Share BENNY82

BENNY82

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 727 postów

Napisany 11 grudzień 2015 - 19:50

CASE MX 110 BRAK MOCY PRZY ORCE SCHODZI Z OBROTÓW Ja mam podobny problem a wlasciwie ten sam. Powymienialem przewody bo byly poparciale ,wymienilem pompke zasilającą bylo lepiej alenie do końca. Później czyszcząc bak znalazlem w rurce kawałek gumowej podkładki ale efekt końcowy mnie i tak nie zadowala przy cieżkiej orce ciagnik schodzi z obrotów i trzeba redukowac a z tłumika nawet dymek nie poleci ani niebieski ani czarny. Pozostaje kwestia filterka siatkowego który ma zapobiegać zapowietrzaniu tak? No i kkwestia odpowietrzanika który w modelu 5140 jest za kabiną ale czy działa tak jak trzeba? A czy ktoś próbowal podkręcić pompe w tym modelu wie ktos jak to sie robi w pompach rotacyjnych? Będę wdzieczny za sugestie.

#6 Share jaco512

jaco512

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 669 postów
  • Zainteresowania:technika rolnicza,mechanika itp.

Napisany 13 grudzień 2015 - 15:20

Z tyłu pompy powinna być pozioma śrubka z plombą nad przewodami do wtrysków. Jest opisane w temacie wyżej http://www.agrofoto....-w-jx-60/page-3

#7 Share JD1052

JD1052

Slůnzok

• Members
  • PipPipPip
  • 1251 postów

Napisany 18 grudzień 2015 - 16:04

Ja mam podobny problem a wlasciwie ten sam. Powymienialem przewody bo byly poparciale ,wymienilem pompke zasilającą bylo lepiej alenie do końca. Później czyszcząc bak znalazlem w rurce kawałek gumowej podkładki ale efekt końcowy mnie i tak nie zadowala przy cieżkiej orce ciagnik schodzi z obrotów i trzeba redukowac a z tłumika nawet dymek nie poleci ani niebieski ani czarny. Pozostaje kwestia filterka siatkowego który ma zapobiegać zapowietrzaniu tak? No i kkwestia odpowietrzanika który w modelu 5140 jest za kabiną ale czy działa tak jak trzeba? A czy ktoś próbowal podkręcić pompe w tym modelu wie ktos jak to sie robi w pompach rotacyjnych? Będę wdzieczny za sugestie.

Benny ja bym na twoim miejscu sprawdził regulator ciśnieniowy w pompie, to ten grzybek na pompie od którego idzie przewód do kolektora dolotowego, regulator steruje pompą w zależności jak turbo mocno dmucha..

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#8 Share darekgo

darekgo

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 44 postów

Napisany 19 grudzień 2015 - 09:02

Witam po dłuższym czasie doszedłem co jest grane filtr paliwa był nowy i zarazem felerny to on nie pozwolił podać paliwa bo sam blokował dopływ , kupiłem nowy następny filtr tym razem od "mana" koszt ok 60 zł i po sprawie śmiga  

Kolego Benny82 na pompie nic nie zrobisz bo z rotacji nie zdejmiesz dawki itp ...... ja mam rzędową pompę i jak mi z obrotów schodził to pobawiłem sie z dawką ale nic nie dało wina filtra pechowego 

Dodaj odpowiedź