Qwerty_7

New Holland T4.95 Opinie

Polecane posty

Qwerty_7    3

Witam.
Zamierzam kupić New Hollanda T4.95, proszę użytkowników o opinie na temat tego ciągnika ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
krystian91b    5

nie posiadam takiego ciagnika, Ale miałem przyjemność nim jeździć. Wiec traktor super bardzo sprytny idealny ciągnik pomocniczy bo do ciężkich prac zbytnio się nie nadaje za Mały gabaryty i lekki ;). Wyrazie jakiś pytań pisz śmiało pozdrawiam ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Qwerty_7    3

Dzięki ;)
Dodam jeszcze ma być z turem. A jak z podnośnikiem, bo słyszałem, że przy opuszczaniu szarpie ,np. pługi 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Janek35    0

Qwerty, czy kupiłeś już i czy jesteś zadowolony. Bo też na taki chyba się skusze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Qwerty_7    3

Tak New Holland kupiony ok 2.5 tyg temu. Czy jestem zadowolony... Ciężko ocenić. Bo w polu robił tylko z talerzowką od 3P :D może podaj Facebooka albo w wiadomości prywatnej pytaj o więcej będzie łatwiej mi przekazać informacje które Cię interesują ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tomdom    1

Ponawiam Pytanie. Czy znajdzie się ktoś kto podzieli się z nami wiedzą na temat New Holland t4. Bo słyszałem rożne opinie. Ze olej bierze, ze skrzynie padają itd?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MgrLukash    154

Sąsiad ma od prawie 2 lat T4.85 w bogatym wyposażeniu (DualCommand, EHR itp). Ciągnik pracuje min. z wozem paszowym Metal-Fach, kosiarką SaMasz KTDC260, zgrabiarką Promar 4.50, owijarką Metal-Fach itp. taki mały pomocnik. Do tej pory ma coś w granicach 700h. Raz tylko odjechał na lawecie bo nie mógł odpalić ale winowajcą za to zdarzenie był zacięty zawór hydrauliki. Raz też zdarzyło się coś że po odpaleniu nie reagował na gaz utrzymywał ciągle 1200obr/min ale po ponownym odpaleniu już nie było tego problemu. Ostatnio też zamarzły mu biegi(linka najprawdopodobniej) i nie dało się ich zmieniać. Akumulator tez już się kończy.

Ogólnie to ciągnik taki sobie, nadzwyczaj nie jest komfortowy(ciasna niska kabina - szczególnie że właściciel ma ponad 1,9m to już zdarzył mu się bliski kontakt z podsufitką) sąsiad żałował(i pewnie nadal żałuje) że nie wziął najmniejszego T5.95.

 

Edytowano przez MgrLukash

♫Life Is Music♫
♫Music Is Life♫

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tomdom    1

czyli w sumie drobnostki, aczkolwiek 700 h to nie zbyt wiele.


Witam.
Zamierzam kupić New Hollanda T4.95, proszę użytkowników o opinie na temat tego ciągnika ;)

 

A kolega w końcu kupił tą T4?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sebe1033    397

tez posiadam 3 tyg T4.95 DC

 

Mam z 1,86 m to też raz spotkałem się z podsufitką ale to był dość duży dół bruzda po oraniu , aż się zdziwiłem z tego kontaktu

 

Też szkoduję że nie mam T5 ale tak cena większa a ja do pługa go nie potrzebuje (mam większy aczkolwiek starssszy ciągnik)

JEdynie co to T5 ma mocniejsze mosty przedni i tylny -_- Co do cięższych prac potrzebne przez to chyba jest dłuższa i cięższa i na czym mi by zależało ma mocniejszy podnośnik , Bo T4 i T5 to silniki mają te same i pewnie skrzynie , nawet kabiny podobne może te same szyby to tylko tylne inne .

 

Na razie T4 to agregat 3,2 m uprawowy daje radę jak i z pługiem KV 4 na resorze 40cm korpus , nawet dość stabilnie stoi tylko podnośnik albo szybko opuszczasz albo powoli ale pulsacyjnie to już lepiej szybko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Misiek1012    47

Witam. czy ktoś moze wie jaka cena na dzien dzisiejszy takiego New Hollanda T4.85? ;) pozdro

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tytonix1313    0
Dnia 8.02.2019 o 18:24, Misiek1012 napisał:

Witam. czy ktoś moze wie jaka cena na dzien dzisiejszy takiego New Hollanda T4.85? ;) pozdro

 kupiles kolego nh?czy zrezygnowales

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Misiek1012    47
15 godzin temu, tytonix1313 napisał:

 kupiles kolego nh?czy zrezygnowales

kupiłem t4.75

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tytonix1313    0
Dnia 3.02.2021 o 22:47, Misiek1012 napisał:

kupiłem t4.75

ile cie kosztowal ten interes? jesli mozna spytac?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez Padykilos
      Witam, zwaracam się do was z prośbą o wytłumaczenie różnic pomiędzy tymi modelami. Na pierwszy rzut oka wyglądają tak samo, a z tego co pamiętam to seria T5 zaczynała się od 99KM. Proszę o pomoc pozdrawiam . 
    • Przez maciekkowalski91
      Witam czy któryś z użytkowników wie jakie powinny być luzy na zaworach ssących i wydechowych w silniku Forda 2723e bez turbiny w kombajnie New holland. Niestety nie znalazłem żadnych informacji na temat tego silnik w internecie. Z góry dzięki za pomoc
    • Przez 343
      Witam zastanawiam się nad zakupem new hollanda T6 miałby on pryskać i siać nawóz.Tylko nie wiem czy on mieści się między rządkami w kukurydzy.Ktos może widział czy mieści się ten traktor między rządkami ?
    • Przez kisiol
      Witam. Mam problem z kombajnem new holland cx5080 elevation. Kompbajn nie rusza ani do przodu ani do tyłu. Przy próbie ruszenia pokazuje kierunek do jazdy i podnosi obroty, dalszej reakcji brak. Kombajn nie ma świateł pozycyjnych z tyłu. Błędów brak ,bezpiecznik sprawdzone. Może ktoś dysponuję jakaś dokumentacja, chętnie odkupię..
    • Przez mastid
      Witam 

      Jestem posiadaczem ładowarki New Holland LM 430, dzisiaj pojawił się problem, a mianowicie ładowarka po odpaleniu słabo podnosiła teleskop do góry, nawet zwiększając obroty silnika robiła to w takim samym powolnym tempie i na dodatek na wyższych obrotach taki wydawał głos jakby pompa na pusto pracowała (bez obciążenia/bez oleju), ale prędkość wysuwu teleskopu była normalna co mnie zaskoczyło. Po czym zauważyłem że koła słabo reagują na obroty kierownicy, tzn. o bardzo mały kąt się obracają. 

      W pierwszej kolejności sprawdziłem:
      -poziom oleju hydraulicznego - okazało się że było jego brak, więc dolałem 20l i już zapełniło się okienko w "korku inspekcyjnym".
      -po dolaniu oleju zauważyłem czerwoną kontrolę z trybem na desce rozdzielczej (domyślam się że jest to kontrolka od ciśnienia oleju lub poziomu oleju) i po odpaleniu podniosła trochę szybciej teleskop ale wraz nie było to samo co powinno być normalnie (kontrola na chwilę zgasła i znowu się zapaliła)
      -następnie zauważyłem że nie działa rewers, tzn. ładowarka do przodu ani do tyłu nie zaczyna się poruszać.

      I teraz po tym moim skrócie opowieść... Proszę Was o pomoc i udzielenie odpowiedzi na następujące pytania:
      -Gdzie mogę znaleźć filtr od oleju hydrauliki?
      -Od czego zacząć sprawdzanie... ? Dodam że dzień wcześniej ładowarka normalnie pracowała. Od kiedy ją mam delikatnie tylni most się pocił/delikatnie kapie ale myślę że to gdzieś z siłownika... i mam nadzieję że to nie doprowadziło do uszkodzenia pompy...

      Pozdrawiam i liczę na Waszą pomoc, bo obecnie ładowarka stoi w jednym miejscu i nic z nią nie mogę zrobić !
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj