Polecane posty

Kojak98    0

Witam. Przymierzam się do kupna sadzarki i mam do was prośbę o pomoc.

Czy takim ciągnikiem pociągnę polską sadzarkę dwurzędową?post-145676-0-71770700-1447064905_thumb.jpg? Ma on podnośnik od Ursusa c 328. Pozdrawiam, dziękuje z góry.

Edytowano przez Kojak98

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kojak98    0

Głównie mi chodzi czy jak będę bardzo wolno jechał to czy łańcuch poda ziemniaka. Bo z radełkami nie mam problemu żadnego zrobić redliny. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

Poda , ale w sadzarce jest ciężej jak w radełkach . Jak daje radę w pługu 2 skibowym to i z sadzarką da radę .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kojak98    0

Pług 2 skibowy konny zakatowałem w tym roku. Puściłem go tak głęboko aż ugięło przedni płużek. Mam blokadę w zanadrzu. I podnośnik od ursusa także powinno dźwignąć.  

  Bo zastanawiam się czy nie lepiej kupić tego 

http://img27.staticclassifieds.com/images_tablicapl/254852931_1_644x461_sadzarka-do-ziemniakow-klobuck.jpg

Edytowano przez Kojak98

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez mateuszgmail
      Witam. Mam zamiar kupić używaną prasę John Deere. Prawdopodobnie będzie to model 582. I tutaj mam kilka pytań z tym związanych: 1. Jakie zapotrzebowanie na moc ma ta prasa ?( Mam ciągnik 80 km i nie wiem czy da sobie z nią rade). 2. Na co zwrócić uwagę przy zakupie takiej prasy? 3. Jakie macie opinie o tych prasach? ( Awaryjnosc, ceny części zamiennych i koszty eksploatacji? ) 4. Jaka siatkę stosujecie i jak sprawdza się system cover edge? Proszę o odpowiedzi posiadaczy takich pras oraz spostrzeżenia na temat tej serii pras.
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj