Skocz do zawartości

Zdjęcie

New Holland seria 80xx

218 odpowiedzi na ten temat

#61 Share zukasz

zukasz

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 65 postów

Napisany 11 sierpień 2011 - 00:10

New Holland seria 80xx

Witam niedawno kupiłem new Holland 8040 i chciałbym żeby ktoś mnie uświadomił do czego służą elementy które wrzucam poniżej ,oraz maly zegar na desce , ten najbardziej po prawej stronie
http://imageshack.us.../uploadzip.jpg/
http://imageshack.us...0/dscf4856.jpg/
Bede wdzieczny za jakas podpowiedz .

To drugie to załączanie sieczkarni - coupe to sieczkarnia po francusku. Jak nie działa to pewnie kable poprzerywane.

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
New Holland seria 80xx Dzisiaj, 14:30
  •  

#62 Share detom

detom

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 65 postów

Napisany 27 sierpień 2011 - 09:24

New Holland seria 80xx

Mam jeszcze jedno pytanie do posiadaczy tych kombajnow , mianowicie czy działa wam przyspieszacz do motowideł , bo u mnie niby ten silnicze elektryczny jest sprawny ale wkreca śrubę tylko do polowy i dalej nie daje rady. I jestem ciekaw czy warto probowac cos z nim robic czy to troche taki bubel jest bo przyznam szczerze na taki wyglada.

NH 8050 początkowo nie chciało to działać prawidłowo ale po dokładnym wyczyszczeniu gwintu i potraktowaniu olejem działało całe żniwa bez zarzutu, bardzo przydatne w częściowo leżącym zbożu.
Pierwszy sezon kombajnu minął bezproblemowo, awarie : łożysko na napinaczu załączania młocarni, pęknięty przewód paliwowy, urwana stalka kosy zniszczyła palec (rak).
Ogólnie sprzęt mi sie podoba .
pzdr

Jeśli pomogłem kliknij lajka :)

#63 Share kostrzewa24

kostrzewa24

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 39 postów
  • Zainteresowania:technika rolnicza

Napisany 04 wrzesień 2011 - 07:30

New Holland seria 80xx zukasz tak myśle że ta pierwsza fota to czujnik od przyspieszacza

#64 Share Darkos795

Darkos795

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 220 postów

Napisany 09 październik 2011 - 21:41

New Holland seria 80xx Panowie,wiecie gdzie jest spust płynu z bloku silnika iveco w 8030? Naszukałem się i nie znalazłem,chyba diabeł
ogonem nakrył.A może go nie ma,tylko trzeba zciągnąć tą gumę na dole?Pozdrawiam.

#65 Share kopojno

kopojno

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 150 postów

Napisany 09 październik 2011 - 22:09

New Holland seria 80xx j

Edytowany przez kopojno, 22 czerwiec 2012 - 09:20.

#66 Share Darkos795

Darkos795

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 220 postów

Napisany 10 październik 2011 - 21:41

New Holland seria 80xx OK,dzięki.Rozmontowywałeś kiedyś rurę od wysypu?Ja mam przedłużaną,a chciałbym skrócić,bo cholernie ciężko
się rozkłada.

#67 Share kopojno

kopojno

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 150 postów

Napisany 11 październik 2011 - 07:36

New Holland seria 80xx katalog:http://agriculture.n...&DataSet=001NHE

hasło:raitech
login:L177019

Edytowany przez kopojno, 22 czerwiec 2012 - 09:20.

#68 Share Darkos795

Darkos795

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 220 postów

Napisany 11 październik 2011 - 20:41

New Holland seria 80xx Dzięki bardzo za login i hasło.Pozdrawiam.

#69 Share tokarz

tokarz

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 13 postów

Napisany 02 kwiecień 2012 - 08:52

New Holland seria 80xx Czy wymieniał ktoś jakoś ostatnio sito dolne w NH 8060? Dzwoniłem do raitecha i zaśpiewali mi prawie 8 tys. zł brutto, więc się trochę przeraziłem. Znacie może jakieś inne sklepy mające tańsze oryginały lub dobre zamienniki? Dostałem odpowiedz od producenta sit to wychodzi 2400 zł brutto (sito ocynkowane galwanicznie w całości, zgodne z oryginałem pod kątem mocowań, gabarytów i regulacji). Co myślicie o kupnie takiego zamiennika, polecilbyście czy raczej odradziali? Lepiej odżałować i kupić oryginał, czy zamiennik i mieć jeszcze zapas finansów na kolejne dwa.

#70 Share szczewko

szczewko

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 1573 postów

Napisany 07 kwiecień 2012 - 15:14

New Holland seria 80xx Lepiej kup zamiennik i porządnie zamontuj i jeszcze przeżyje ten kombajn.

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#71 Share luskon

luskon

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 12 postów

Napisany 15 czerwiec 2012 - 13:14

New Holland seria 80xx Witam. posiadamy w gospodarstwie nh 8060. Pod zbiornikiem paliwa znajduje się taki długi filtr paliwowy, Chciałem go wymienić gdyż jest on nieźle zabrudzony.. jednak nigdzie nie ma żadnych numerów katologowych. Szperałem trochę w internecie by go znaleźć, jednak bezskutecznie. Jeśli ktoś ma namiary gdzie można zdobyć taki filt, proszę o wiadomość...

#72 Share lonski

lonski

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 105 postów

Napisany 21 czerwiec 2012 - 15:18

New Holland seria 80xx Szukam filtra hydrauliki oleju ozn, org. H1273, w zamienniku nikt mi nie może dobrać - filtr ten posiada zawór by-pass.
Pomoże ktoś namierzyć coś podobnego?

#73 Share Mariusz650

Mariusz650

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 206 postów

Napisany 22 czerwiec 2012 - 17:01

New Holland seria 80xx To nie ta seria kombajnów ale może wiecie jaka powinna być grubość tarcz hamulcowych w NH T 5060?

#74 Share detom

detom

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 65 postów

Napisany 23 czerwiec 2012 - 17:52

New Holland seria 80xx

Witam. posiadamy w gospodarstwie nh 8060. Pod zbiornikiem paliwa znajduje się taki długi filtr paliwowy, Chciałem go wymienić gdyż jest on nieźle zabrudzony.. jednak nigdzie nie ma żadnych numerów katologowych. Szperałem trochę w internecie by go znaleźć, jednak bezskutecznie. Jeśli ktoś ma namiary gdzie można zdobyć taki filt, proszę o wiadomość...

Witaj , również nie mogłem tego filtra zdobyć, próbowałem coś dopasować, nie udało się .
Wstawiłem w jego miejsce duży odstojnik paliwa z autosana bodajże, koszt ok 80 zł. u mnie sie sprawdza.
Przy silniku i tak są dwa filtry co roku wymiana myślę że spokojnie da radę.
pzdr

ps
Separator wody FSO4-00.00- symbol tego ustrojstwa, wynalazłem na allegro tylo jakoś drogo 140 zł.

Edytowany przez detom, 25 czerwiec 2012 - 18:41.

Jeśli pomogłem kliknij lajka :)

#75 Share Darkos795

Darkos795

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 220 postów

Napisany 06 lipiec 2012 - 00:01

New Holland seria 80xx Witam,mój 8030 póki nie rozgrzeje się olej bardzo wolno podnosi heder,to znaczy z przerwami.Motowidła i wsmaganie
chodzą ok.Miał ktoś z Was podobny przypadek żeby mi pomóc?Przewód hydrauliczny od rozdzielacza dochodzi takiej czerwonej kuli pod spodem,potem idzie na siłowniki,co to za kula?Pozdrawiam.

#76 Share katopo

katopo

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 455 postów

Napisany 06 lipiec 2012 - 07:54

New Holland seria 80xx Ta kula to amortyzator taki jak przy ładowaczach czołowych.

#77 Share celtis

celtis

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 285 postów

Napisany 10 lipiec 2012 - 12:49

New Holland seria 80xx Co powiedzie na temat new hollanda 8030-40,50 , jak wypada w porównaniu z claasem dominatorem 68?

Ile w godzinie zrobi new hollandem a ile claasem?

Edytowany przez celtis, 10 lipiec 2012 - 13:01.

#78 Share luskon

luskon

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 12 postów

Napisany 10 lipiec 2012 - 17:58

New Holland seria 80xx w moim nh 8060 (ford2723e) w tym roku były regenerowane wtryski i pompa paliwowa (bosch). Po założeniu i odpaleniu kombajn na maly obrotach nie równo pracuje. Przy odpaleniu wali trochę białym dymem. Panowie może doradzicie coś odnośnie tej nie równej pracy silnika.?? Boję się że mogą wyjśc z tego jakieś kłopoty w czasie żniw...

#79 Share szczewko

szczewko

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 1573 postów

Napisany 10 lipiec 2012 - 19:10

New Holland seria 80xx Regulacja kąta wtrysku była robiona czy na oko ustawiane? Zawory proponuje także przeregulować.

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#80 Share Darkos795

Darkos795

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 220 postów

Napisany 10 lipiec 2012 - 21:25

New Holland seria 80xx Celtis,nie wiem jak wypada Claas, ale przy mojej niedużej wprawie w koszeniu 8030 robię 4-4,5 tonowe żyto w godz,jare wiadomo trochę szybciej.8050 to trochę już inna liga bo one przeważnie występuja z drugą młocarnią czy też z separatorem jak niektórzy mówią,poza tym mają większy zbiornik na ziarno i moc silnika jest większa.Ja przy swoim
mam iveco 90 km 5-cio garowy.