szczewko

New Holland seria 80xx

Polecane posty

kuna9977    63
8 godzin temu, AgroRolnik22 napisał:

Witam potrzebuje zakupić takie koło pasowe do sieczkarni New Holland 8050, może ma ktoś na sprzedaż albo wie gdzie mógłbym takie dostać. 

11.jpg

22.jpg

W Starogardzie gdańskim na zielonej możesz się zapytać mają trochę części używanych do nh 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tomo12    368

Regenerował już ktoś pompę wtryskową Minimec w kombajnie 8050? Ucieka olej z pompy. Zostaje dosłownie kilkadziesiąt mililitrów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1993michal    14

wymieniłem łożysko sieczkarni jest ono stożkowe wahliwie i po 5 min pracy na sucho grzeje się gdzie szukać przyczyny panowie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jaco512    972

Grzeje czyli ? Mierzyłeś termometrem czy tylko dotykałeś? Czasem musi łożysko popracować żeby się w pracy ułożyło, dopóki się nie dymi z łożyska to nie jest jakiś problem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tokarz    0
chce wymienić uszczelnienie wału korbowego od strony koła zamachowego w silniku Ford 2715 e. jest tam uszczelnienie sznurowe, nowy sznur jest 2xgrubszy od tego co w nim siedzi. czy nowy jest nieodpowiedni czy taki powinien być i może jakieś wskazówki co do montażu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kuna9977    63

czy ktoś w nh 8050 lub podobnym modelu silnik ford regenerował pompę wody czy lepiej nową kupić?

Edytowano przez kuna9977

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
marco15265    0
Dnia 1.11.2021 o 21:34, kuna9977 napisał:

czy ktoś w nh 8050 lub podobnym modelu silnik ford regenerował pompę wody czy lepiej nową kupić?

Ja kupiłem nową dwa lata temu zamiennik jakiś co był dostępny (narazie zrobił 250-300mth i jest oki ) stara padła i kółko wpadło w chłodnice uszkadzając ją

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
szynszyl    0

ludzie tu nikt nie zagląda?.mam pytanie na szybko....,wymieni łozyska wytrząsaczy dolnych bez wyjmowania podajników new holland 8050.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lexion1012    1
Dnia 30.08.2008 o 12:53, szczewko napisał:

Ja akurat posiadam 8070 i moge powiedziec ze wydajnosc to do Rekorda nie ma co porównywac.4 tonowej pszenicy 2-2.5 ha na godzine moge nim zrobic w zaleznosci od wielkosci działki.Dobrej pszenicy lub pszenżyta (8t/ha) 1.5 ha/h bez problemów kosi.Spalanie z sieczkarnia 12-13 litrow na hektar -silnik 150 KM MB.Młocarnia,separator i wytrzasacze to od modelu TC56 pasuja wiec nie ma problemów z czesciami.Paski i łozyska sa typowe wiec w kazdym pożadnym sklepie mozna to kupic.Z elektroniki to tylko czujniki strat i licznik hektarów posiada przy czym mi to całkowicie wystarczy.

Napewno 2.5 hektara nie zrobi w godz prędzej mi kaktus wyrośnie. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kuna9977    63
Dnia 26.08.2007 o 20:18, Cichy007 napisał:

My posiadamy już 2 sezony nh 8060 i w tamtym roku nie bylo zadnych problemów żadnej awari a zkosił ponad 100ha w tym roku także tylko, że pod koniec żniw pękła półośka orginalna kosztuje 3300zł i można u mnie ją dostac w ciągu 3 dni jak nie mają. Ogólnie polecam taki kombajn nie ma z nim większych problemów.

Masz jeszcze ten kombajn. Słyszałem że często pękają pół ośki ja takiego kupiłem 2 lata temu jak na razie bez awarii ale jak by zdażyło się że pekła by mi ta puł ośka to w jaki sposób ją najszybciej wymienić i jak ją wymienić 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj