Skocz do zawartości

Zdjęcie

New Holland seria 80xx

218 odpowiedzi na ten temat

#1 Share szczewko

szczewko

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 1573 postów

Napisany 17 grudzień 2006 - 17:13

New Holland seria 80xx chciałbym aby wypowiedziały sie osoby które użytkują kombajny tej serii lub cos słyszeli na ich temat.chodzi mi o wydajność,awaryjnosc itp.

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
New Holland seria 80xx Dzisiaj, 14:35
  •  

#2 Share xsc

xsc

KPK Kumurun Team

• Members
  • PipPipPip
  • 826 postów

Napisany 19 grudzień 2006 - 10:42

New Holland seria 80xx ja kiedys mialem takiego kupic fajne maszyny wygladaja solidnie ten co ja mialem brac to byl 8070 mial 2 bebny mloconce (czy jak sie to nazywa ???). Hmm co by ci jeszcze powiedziec?? ::) ;)
Nie matura, lecz chęć szczera zrobi z Ciebie oficera.

#3 Share zetor6340

zetor6340

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 315 postów

Napisany 27 grudzień 2006 - 08:57

New Holland seria 80xx Po pierwsze to edytuj swoja wypowiedz bo spamujesz.  a tak to nigdy nie mialem okazji kosic tym ale w wiosce obok jest to nie widac zeby stal pewnie dlategoo ze nie ma w nich tyle elektroniki co teraz takze + ale mimo wszystko nie kupilbym.

#4 Share coolman111

coolman111

Darek

• Members
  • PipPipPip
  • 2869 postów
  • Zainteresowania:Motocykle- choppery,
    radiokomunikacja cb i kf,
    broń palna

Napisany 27 grudzień 2006 - 14:19

New Holland seria 80xx Niedaleko mnie robi taka maszyna, ale nic na jej temat nie wiem. Weim tylko, że jak mu strzeliły jakieś paski klinowe to miał niezły problem z ich dostaniem :-, musiał jechać do firmy co dorabiają.

#5 Share OKEY

OKEY

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 786 postów

Napisany 30 styczeń 2007 - 18:07

New Holland seria 80xx witam
Mam zamiar kupić NH 8050 z 82r za 33tyś. i z tego co gościo mówił to dużo części pasuje od Bizona a paski można kupiś tutaj http://www.agros.biz...c...22&Itemid=7 chyba że nie mają wszystkich.Zanim go kupie prosił bym o jakieś opinie o tych kombajnach może ktoś mial z nimi doczynienia.

#6 Share tvt

tvt

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 127 postów

Napisany 19 maj 2007 - 21:18

New Holland seria 80xx udana seria

#7 Share jankowski17

jankowski17

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 174 postów
  • Zainteresowania:rolnictwo, ciężarówki, ciągniki, maszyny budowlane i rolnicze, komputery, gry, TVN Turbo, transport drogowy, program Na osi, pioruny, błyskawice, burze itp

Napisany 08 lipiec 2007 - 11:44

New Holland seria 80xx witam ja mam NH 8020 z 88 r. zakupilem go w marcu bierzacego roku. wiec jeszcze nie wiem jak bedzie sie nim kosilo ale powiem szczerze ma wyjezdzone nie cale 2500 mtg a silniczek to jak nowka czysciutki nie bierze oleju nic fakt ze to sie okarze w zniwa czy naprawde nie bierze jak sie bedzie kosic. jedynym inusem to nie ma kabiny ale byl taki sam do sprzedania tylko ze wlasie z kanina i tak beznadziejnie wygladal ze szok wolalem wziasc tego bez kabiny dlalem za niego 19 000 zl jak go zakuplem i prowadzilem go do domu to czuje sie ta moc :( a z paskami to nie prawda ze sa klopoty by dostac paski od tych typow kombajnow tak jak podal OKEY mozna znalesc na http://www.agros.biz...c...22&Itemid=7 i oni juz ci pasek rozkminia maja ich multum a jesli zdarzy sie ze akurat tego nie ma co potrzebujesz to ci sprowadza a cena nie bedzie o wiele wyzsza wiem bo juz u nich jeden zakuplem bo niestety jeden byl do wymiany. po zniwach napisze jak sprwuje sie new holland 8020 :) pozdrawiam
16 biegów, 500 koni, 40 ton za sobą... To jest to... SCANIA
MAN TGA 41,440 8x6 tym teraz pomykam

POZDROWIONKA DLA CAŁEGO AGRO FOTO

#8 Share szczewko

szczewko

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 1573 postów

Napisany 08 lipiec 2007 - 18:52

New Holland seria 80xx wszystkie paski sa dostepne w kazdym punkcie stanfex lub w agromie.w koszaline mozna kupic wszystkie pasy poczawszy od m103 z 70 roku do tc i to nie jest serwis NH.

#9 Share Cichy007

Cichy007

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 337 postów
  • Zainteresowania:Mechanizacja Komputery

Napisany 26 sierpień 2007 - 19:18

New Holland seria 80xx My posiadamy już 2 sezony nh 8060 i w tamtym roku nie bylo zadnych problemów żadnej awari a zkosił ponad 100ha w tym roku także tylko, że pod koniec żniw pękła półośka orginalna kosztuje 3300zł i można u mnie ją dostac w ciągu 3 dni jak nie mają. Ogólnie polecam taki kombajn nie ma z nim większych problemów.

Zetor Proxima 110 Power
New Holland T5.105+TUR

#10 Share tompil

tompil

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 960 postów

Napisany 26 sierpień 2007 - 19:35

New Holland seria 80xx Napisz coś więcej o twoim kombajnie. Zastanawiam się nad kupnem kombajnu. Mój wybór padnie na NH z serii 80xx, albo na dominatora i nie wiem co wybrać.

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#11 Share Cichy007

Cichy007

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 337 postów
  • Zainteresowania:Mechanizacja Komputery

Napisany 26 sierpień 2007 - 21:01

New Holland seria 80xx A więc tak mają napęd prosto ze skrzyni biegów jak w bizonie no i może pęknąć półośka i co innego co nam siadło to tryby te od ślimaka co ciągnie ziarno do zbiornika ale to jest wina łożyska ponieważ to ono pierwsze poleciało a co za tym idzie obrobiło tryby ale nie mieliśmy z tym problemu na drugi dzień już były. Kombaajn ogólnie super nie za szeroki 3.9 kosa szarpak załączany elektrosprzęgłem tylko blache trzeba przestawic gdzie ma słoma lecieć naprawde godny polecenia a masz już jakiś na oku??Fotki mojego masz w galeri.Pozdro

Zetor Proxima 110 Power
New Holland T5.105+TUR

#12 Share tompil

tompil

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 960 postów

Napisany 28 sierpień 2007 - 21:11

New Holland seria 80xx Prawie byłem zdecydowany na 8060, został sprowadzony z Francji. Jednak w końcu nie zdążyło się kupić. Na nast. sezon musze kupić jakiś kombajn do 60 tys. Za NH przemawia to, że w składnicy koło Płocka (30 km ode mnie) deklarują że mają wszystkie części do tych modeli.

#13 Share szczewko

szczewko

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 1573 postów

Napisany 24 kwiecień 2008 - 19:22

New Holland seria 80xx Dzisiaj kupiłem New Hollanda 8070 z 1985 roku 2978 mth,heder 5 metrow,silnik MB 155 km.Stan bardzo dobry wrecz idealny.Swoje skosił ale był serwisowany od nowosci wiec nie boje sie o stan techniczny.Zapłaciłem 15000 euro +5000 tys transport.Jak bedzie stał na podwórku to wstawie zdjecia do galerii.

#14 Share lonski

lonski

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 105 postów

Napisany 26 kwiecień 2008 - 20:50

New Holland seria 80xx Cichy007 ile zapłaciłeś za tą przekładnię kątową od ślimaka z ziarnem i gdzie ją można dostać.
A od Bizona półoś nie pasuje.

#15 Share szczewko

szczewko

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 1573 postów

Napisany 15 czerwiec 2008 - 17:21

New Holland seria 80xx Poszukuje instrukcji obsługi do komputera pokładowego do NH 8070,tego co pokazuje predkosc koszenia,wydajnosc itd.Instrukcja moze byc w jezyku angielskim a najlepiej w polskim :)
Prosze pisac na PW ,gg 485096 lub na maila szczewko@wp.pl

#16 Share kristoferson

kristoferson

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 101 postów

Napisany 09 sierpień 2008 - 18:01

New Holland seria 80xx Witam kolegów, od 4 lat jestem posiadaczem nh8060(zdj.na AF)jestem z niego bardzo zadowolony, choć nie jest bez wad.są to wycieki oleju z rozdzielacza głównego i dodatkowych to chyba największy mankament.Na tereny górzyste polecał bym przekładnię ze zwolnicami to nie będzie problemu z hamowaniem i awariami skrzyni. po za tym jest spoko.W razie wątpliwości proszę pytać!

#17 Share UrsusC3603p

UrsusC3603p

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 68 postów

Napisany 26 sierpień 2008 - 19:21

New Holland seria 80xx Witam mam zamiar kupić NH seri 80xx i mam takie pytania który jest z nich najlepszy jaka tam jest w nich alektronika zegary czy jeszcze coś chodzi mi czy jest to łatwe do naprawienia a i jeszcze jaką mają wydajność czy lepszą od Rekorda

#18 Share kristoferson

kristoferson

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 101 postów

Napisany 28 sierpień 2008 - 19:27

New Holland seria 80xx To zależy jaki masz teren,bo na górki to tylko ze zwolnicami a to będzie zdaje się 8070.wyposażenie zależy od opcji,ale w tych kombajnach jest tylko elektryka,elektroniki raczej brak.Wydaje mi się że wydajność będzie podobna do Rekorda,ale to też zależy od szerokości hedra.Miałem kiedyś bizona i więcej nie chcę!

#19 Share UrsusC3603p

UrsusC3603p

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 68 postów

Napisany 29 sierpień 2008 - 08:18

New Holland seria 80xx Dzięki za odpowiedź

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#20 Share szczewko

szczewko

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 1573 postów

Napisany 30 sierpień 2008 - 11:53

New Holland seria 80xx Ja akurat posiadam 8070 i moge powiedziec ze wydajnosc to do Rekorda nie ma co porównywac.4 tonowej pszenicy 2-2.5 ha na godzine moge nim zrobic w zaleznosci od wielkosci działki.Dobrej pszenicy lub pszenżyta (8t/ha) 1.5 ha/h bez problemów kosi.Spalanie z sieczkarnia 12-13 litrow na hektar -silnik 150 KM MB.Młocarnia,separator i wytrzasacze to od modelu TC56 pasuja wiec nie ma problemów z czesciami.Paski i łozyska sa typowe wiec w kazdym pożadnym sklepie mozna to kupic.Z elektroniki to tylko czujniki strat i licznik hektarów posiada przy czym mi to całkowicie wystarczy.