darus74

Zetor 7245/7745 mała czy duża kabina

Polecane posty

darus74    3

Witam. Która kabina w zetorach 7245/7745 jest lepsz mała czy duża? Chodzi kąkretnie o wyciszenie i widok z kabiny(praca z TUR-em,podczepianie maszyn z tyłu). Te małe były wysyłane głównie na zachód czyżby były lepiej wykonane ,wyciszone? Prosze o opinie użytkowników którzy pracowali w tych kabinach.Z góry dziękuje za odpowiedzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
iron    1037

mój jeden sasiad miał 5211 z Niemiec go sam przywoził a drugi ma 7711 z Czech. w tym 5211 jest duża a w 7711 ta mała jeśli chodzi o wygluszenie to na podobnym poziomie ale samopoczucie i ogólne wrażenie przemawiaja za dużą bo w tej małej poprostu jakoś ja się h*jowo czuję

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
darus74    3

Do iron. A jeśli chodzi o widoczność do tyłu i manipulownie przez uchyloną tylną szybe np. przy rozdzielaczu w opryskiwaczu?Która będzie lepsza?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
iron    1037

chyba tak samo bo w obu o ile dobrze pamietam jest tyle samo miejsca za siedzeniem.jesli chodzi o mnie to szukał bym z dużą ale wiadomo jak to jest stan techniczny decyduje lub kasa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
darus74    3

No to ostatnie pytanie. Która kabina jest wyższa od ziemi do końca dachu? Poprasze również innych użytkowników o opinie na ten temt.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Daniels18    4

Mi się bardziej podoba na zetorach ta duża kabina. Nie wypowiadam się o pracy w małej bo jeszcze nigdy nie siedziałem w małej kabinie. W dużej mi się podoba jeszcze otwieranie szyb na drzwiach, dzięki temu odrazu czuć że jest przeciąg i nie jest duszno. Nie wiem czy to nie jest lepsze od rozwiązania w tej małej kabinie, tam się otwiera boczne szyby.

Ja bym wolał i tak dużą biggrin.png

Edytowano przez Daniels18

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
darus74    3

Jak to mówią niektórzy wielkość ma znaczenie. ;) Traktor byłby użytkowany sporadycznie w lesie wiadomo opał na zime ,to z koleji przemawia za małą ,chyba łatwiej byłoby przeciskać się nią.Chyba trzeba naocznie zbadać sprawe i porównać wielkości.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez Koxunio
      Witam, mam Zetora 7711 bez obciążników i moje pytanie czy obciążniki przód i tył z Zetora 7011 będą pasować czy sobie tym głowy nie zawracać? Z góry dziękuję 
    • Przez mf3125
      Witam 6 miesięcy temu kupiłem hiszpana 6245 (z takim śmiesznym daszkiem). Chciałbym założyć do niego kabinę, może już też ktoś zakładał i w jakiej firmie i za jaką cenę??
    • Przez adrrrian
      Czy ktoś orientuje się z jakiego rodzaju tworzywa zrobione są chlapacze (przedłużenia błotników) do Zetota? Bądź ktoś spawał te elementy, gdyż nie mają one żadnych oznaczeń...
    • Przez Wojciech1305
      Witam. Malował ktoś może swojego Zetora 7211 farba autorenolak i doradziłby jaki kolor wybrać ?
    • Przez Rafal_Zgierz
      Witam
      niestety wczoraj podczas cofania do garażu, zniszczyłem szyberdach. Mam niski garaż i nie zamknąłem daszka i uległ zniszczeniu… Jeśli ktoś mam na sprzedaż to chętnie odkupię.
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj