Polecane posty

petro11    29

Problem z czujnikiem siły uciągu tylnego podnośnika. Tyle jest w instrukcji. Także pozostaje serwis.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
XTRO    1527

ale to mi tylko raz wyskakuje jak zapalę ciągnik, później nie. Może trzeba coś zmienić w opcji uciągu czy coś takiego ?

Edytowano przez XTRO

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
petro11    29

Ja mam 7730 i nie mam pojęcia co to może być. Czasami jakaś błahostka. Ja tam bym to zostawił aż wyjdzie na jaw, albo przejdzie mu. U mnie np. od 2 lat w 6930 ubywało trochę płynu z chłodnicy i też nie wiedziałem co jest. Od czasu do czasu jakiej błędy wyskakiwały od silnika, a w tym roku zaczął przeraźliwie dymić na biało i płyn szybko uciekał. Okazało się że EGR cały był zalany płynem bo chłodniczka za kolektorem od chłodzenia spalin była dziurawa i po 2 latach samo wyszło co jest. Czasami nie warto grzebać i brać serwisu bo będą szukać i nic nie znajdą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
XTRO    1527

ok dzięki. Zobaczę co się będzie dalej robiło. Będę dawał znać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja mam 7730 i nie mam pojęcia co to może być. Czasami jakaś błahostka. Ja tam bym to zostawił aż wyjdzie na jaw, albo przejdzie mu. U mnie np. od 2 lat w 6930 ubywało trochę płynu z chłodnicy i też nie wiedziałem co jest. Od czasu do czasu jakiej błędy wyskakiwały od silnika, a w tym roku zaczął przeraźliwie dymić na biało i płyn szybko uciekał. Okazało się że EGR cały był zalany płynem bo chłodniczka za kolektorem od chłodzenia spalin była dziurawa i po 2 latach samo wyszło co jest. Czasami nie warto grzebać i brać serwisu bo będą szukać i nic nie znajdą.

 

 

 

To sie ciesz ze tylko chlodniczka egr.... u mnie byly podobne obiawy..

Efektem byla chlodniczka przepalona i zajechana turbiana.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez danielhaker
      Nabyłem paleciak z wagą, która ma zbity wyświetlacz. Powiedzcie, czy wyświetlacz (PLOTECH E169497) który znalazłem w Chinach będzie pasował do mojego? 



      Ewentualnie gdzie mogę taki znaleźć?
       
    • Przez Dawid1156
      Witam, mam pewien problem z Claas axion 810 z 2010r, podczas orki wyskakuje błąd 7738- zbyt wysoka temperatura na wylocie zaworu EGR oraz 7777- zmniejszenie obciązenia w celu zabezpieczenia silnika. Błędy migaja około 5 sekund po czym znikają, podczas wystąpienia błędu ciągnik puszcza czarny dym. Błędy pojawiają sie w pracy na obrotach niższych niz 1800, powyżej nie zdażyło sie żeby błąd wyskoczył. Proszę o jakaś pomoc
    • Przez gumis567
      Witam.
      Mam problem z Ciągnikiem Claas Ares 567 ATX.  
      Co jakiś czas nieregularnie na zegarach zaświeca się kontrolka akumulatora z piorunem, a na wyświetlaczu  błąd  314,414. Silnik zaczyna  nierówno pracować Tak jakby 'plewi',Przerzuca sam na inne przełożenie o nie można zmienić biegi podczas  gdy błąd jest aktywny,sam rozlacza i załącza  przedni napęd. Po ustąpieniu błędu często nic się nie dzieje, czasem jednak nie może się wkręcić  na wyższe  obroty niz  1800. Po zgaszeniu silnika wraca  do normy,  aż do ponownego pojawienia się błędu. 
      Jest w stanie ktoś doradzić  gdzie można by szukać przyczynę?  Miał  ktoś podobne objawy  ?
    • Przez Karola443
      Mam problem z komputerem wyskakuje błąd E402 z sygnałem dźwiękowym. Co on oznacza i jak można to usunąć? Proszę o pomoc🙂
    • Przez Grzeslaw1
      Witam. Posiadam fendta 311 92r. Mam problem z rewersem. Wyświetla mi błąd strzałkami 4 mrygnięcia przerwa 7 mrygnięć. A czasami obie strzałki święca ciągle wraz z przednim napędem. Wszystko to dzieje się na zimnym silniku. Po rozgrzaniu wszystkie problemy giną. Zwracam się z prośbą o pomoc. Może jakaś książka serwisowa. Podrawiam.
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj