Skocz do zawartości

Zdjęcie

famarol słupsk 2x8

2 odpowiedzi na ten temat

#1 Share dudek102

dudek102

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 18 postów

Napisany 06 listopad 2015 - 17:49

famarol słupsk 2x8

witam kupiłem dzisiaj  talerzówkę famarol słupsk . po wymianie kilku talerzy i łożysk . (dałem 1700 zł ) tylko zastanawia mnie dlaczego z przodu sa założone 3 talerze pełne z prawej strony a z tylu z lewej strony sa trzy wcyiete . rama  nie wyglada na pokrzywiona   spawów nowych nie ma i nie widac zeby była gdzies peknieta . w necie wyczytałem kawałek tekstu ze  lubia pekac ramy . czy taki układ talerzy moze zostac czy trzeba to zmieniac . i gdzie można znalesc do niej instrukcje bo nigdy nie miałem i nie robiłem talerzówka w polu 

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
famarol słupsk 2x8 Dzisiaj, 12:16
  •  

#2 Share HANK

HANK

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 152 postów

Napisany 06 listopad 2015 - 18:04

famarol słupsk 2x8

Co do pracy w polu to im bardziej skręcisz pod kątem talerze tym głębiej będzie się zagłębiać i mieszać glebę, najrówniej pole wygląda jak jeździ się lewą stroną ciągnika do obrobionego pola. Nie wiem dlaczego talerze są tak założone, może lepiej się zagłębia.

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#3 Share peny259

peny259

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 117 postów

Napisany 06 listopad 2015 - 18:56

famarol słupsk 2x8 Niekoniecznie kolego lewa strona ciągnika. Spotkałem się z talerzowka juz nie pamiętam jakiej firmy i była łamaną w druga stronę. Może są tak założone żeby równo było na polu, bo często było tak ze przednie skrajne ryly głębiej jak reszta. Ale może się mylę.