Polecane posty

hubertuss    4653

W 4200 pod licznikiem lub lewym panelem deski rozdzielczej na 100 %. Miam ten model z rewersem eh i miałem ze zwykłym. Więc popatrzę i jak by co napiszę jaki jest.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Polecam kalibracje wrzuconą przez karolas123, niedawno w końcu sam wykonałem ją u siebie i nie ma już żadnego szarpania przy ruszaniu itp. postępowałem jak napisano w tym pdf. reakcje ciągnika były takie jak napisano.


>MF 6280 >< MTZ 82 >< Ursus C360 >< Ursus C330 >< Bizon Z056

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mariusfm    2

Witam wszystkich
Wielkie dzięki dla kolegi karolas123 bardzo dobry opis kawał dobrej i żetelnej roboty wszystko poszło jak po sznurku .Filmik w YouTube o kalibracji to nic innego jak ustawianie temperatury pod kalibracje a gdzie tam do kalibracji
U mnie trochę tak jakby pomogło szarpał strasznie teraz lepiej lecz wylągł się następny problem na ciepłym silniku zaczela się swiecic kontrolka z trybikiem i dwoma kroplami plus czerwony trujkąt. Brakuje ciśnienia oleju w skrzyni Chyba wina pompy hydrauliczne tak podejrzewam jeśli macie jakieś sugestie dotyczące tego objawu proszę dajcie znac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
damiano12332    61

Witam, mam problem z szarpaniem w MF 6270, czy ktoś posiada kalibracje do tego modelu bo nie mogę otworzyć pliku pdf który wrzucił karolas123 ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
BIMAPL    1

Witam 

Piszę z prośbą o ponowne udostępnienie treści tłumaczenia kalibracja power Shuttle Massey Ferugson Serii 6200. Tłumaczenie zostało umieszczone 23 stycznia 2016 w pliku pdf niestety nie można już go pobrać. 

Poniżej zamieszczam link do postu  

http://www.agrofoto.pl/forum/topic/86707-kalibracja-rewersu-6270-6280-6290/

pdf.gif  Kalibracja Power Shuttle Massey Ferguson Serii 6200.pdf

Jeśli to możliwe to proszę o szybko odpowiedz.

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rafik1808    12

Witam. 

Piszę z prośbą o ponowne udostępnienie treści tłumaczenia kalibracja power Shuttle Massey Ferugson Serii 6200. Plik znów nie działa. 

 

Z góry dziękuję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Master93    0

Witam . Również zwracam się z prośbą  o podesłanie tłumaczenia kalibracji Shuttle Massey Ferugson Serii 6200.

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mateusz2424    17

Witam. Mógłby ktoś wrzucić procedurę kalibracji bo żadnej nie można pobrać ani otworzyć . Z góry dziękuję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witch    2

podeśle ktoś działajacy link tej kalibracji ponieważ jest taki bład 

image.png

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ENDURAK91    22

Ta kalibracja z tych linków podesłanych przez karolas123 zadziała w moim Mf 6475 dynashift.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witch    2
Dnia 31.03.2018 o 19:41, ENDURAK91 napisał:

Ta kalibracja z tych linków podesłanych przez karolas123 zadziała w moim Mf 6475 dynashift.

mógłbyś wrzucić załacznik z tą kalibracja co karolas123 wrzucił ,bo mi nie działa bardzo proszę o pomoc ! 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
plati    105

Odświeżyć ktoś ten link z kalibracja?

 

Z góry dziękuję 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ronald123    0

 

Dnia 4.11.2015 o 20:19, karolas123 napisał:

Jak by były problemy jezykowe, to daj znać, pomogę. Dla autotronic 2 chyba nie ma procedury kalibracji? Wiec sprawdz czy masz autotronic3 (guziuk od automatycznej zmiany półbiegów i guzik od napedu i blokady z prawej).

 

Edit nie wiem dlaczego tak dziwnie pododawało, ale kolejność jest w nazwach plików.

post-1593-0-77013500-1446664614_thumb.jpg

post-1593-0-19915600-1446664624_thumb.jpg

post-1593-0-15107600-1446664640_thumb.jpg

post-1593-0-46907600-1446664648_thumb.jpg

post-1593-0-16628300-1446664661.jpg

Potrzebuję procedurę kalibracji dla autotronic 4 lub 5. karolas123 czy masz może do nich dostęp lub mógłbyś podać gdzie można ją znaleźć w takiej formie jak podałeś powyżej dla autotronic 3? Jeśli ktoś inny wie gdzie można ją znaleźć lub ją posiada bardzo proszę o pomoc

Edytowano przez ronald123

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez andrewk
      Witam, do sprzedania instrukcja obsługi do traktorów Massey Ferguson 6110 - 6190 w języku polskim. Gratis dla kupującego dorzucam instrukcję napraw do powyższych modeli w formie pdf (ang).
       
      Cena 70zł + wysyłka
       
      Chęć zakupu kierujcie wysyłając mi wiadomość
       
      Pozdro
       
       


       
      ______________________________________________________________________________________________________________________________
      http://www.traktorpedia.pl - dane techniczne ciągników rolniczych, kombajnów zbożowych oraz ładowarek teleskopowych.

    • Przez karolox
      Witam, od pewnego czasu nie działa mi ogrzewanie w ciągniku massey ferrguson 3635 2013r. Przyjechał serwisant, i powiedział że trzeba zaworek wymienić co otwiera żeby płyn mógł iść na nagrzewnicę, (u góry w dachu) . Wymontowałem go, wymieniłem, i nadal nic, jak nie grzeje tak nie grzeje. Płyn ciągle uzupełniony do maksimum, dodam, że po zdjęciu węzy przy nagrzewnicy u góry wyleci z węza może kieliszek płynu, może nawet nie, i stąd moje pytanie, co może być powodem? Może miał ktoś już taki przypadek? Czy możliwe ze pompa nie daje ciśnienia żeby płyn mógł iść do nagrzewnicy do góry w dachu? Serwis nie umie pomóc, bądz nie chce, ręce opadają, zima jest a ogrzewania brak. Dodam, gdy ciągnik jest nagrzany prawidłowo. Możliiwe że są jakieś zaworki gdzieś, co nie przepuszczają płynu na nagrzewnicę? jeśli są, i ktoś miał taki problem, proszę o podpowiedz, z góry dziękuję  
    • Przez andrewk
      Do sprzedania posiadam instrukcję do MF 6110 - 6190. Kupiona za dużo wyższą kwotę, przeczytana i odłożona. Stan jak NOWY. Cena 40zł + 15zł wysyłka. Dla agrofotowiczów równe 50zł.
      Link do aukcji : http://allegro.pl/massey-ferguson-instrukcja-obslugi-6110-6190-i7145241669.html
      AgroDane - Dane techniczne maszyn rolniczych
      AgriDane - Specs of agricultural machinery
      AgriDaten – Technische daten von landmaschinen
      AgriSpec – Technische gegevens voor
      AgriDatos – Datos técnicos de maquinaria agrícola
      AgriDonnées – Données techniques des machines agricoles
      AgriDati – Dati tecnici per macchine agricole
      АгроДанные — Tехнические данные сельскохозяйственной машин
    • Przez aga19892010
      Może ktoś z was wymieniał lub wie jak to zrobić-muszę wymienić rewers w mf 8140 ?nadmienię,że nie jeździ do przodu ,tylko wstecz-kupiłem uszkodzony -proszę o podpowiedzi ale tylko osób które naprawdę coś wiedzą a nie tylko domniemają,z góry dziękuje
    • Przez Radosław142
      Witam. Kupiłem ciagnik na wiosnę. Jest on z 2008r ma teraz obecnie 6tys mth. Wszystko było okej przez dłuzszy czas. Szarpać zaczął przy pracy z ładowaczem, zrobiło się to nagle. Ciągnik szarpie jedynie do przodu ze sprzegłem jak i bez. Zaczeła się rowniez zapalać kontrolka od ciśnienia oleju w skrzyni ale to jedynie po dłuzszej pracy gdy sie olej rozgrzał. Kontrolka gasła gdy sie ciagnikiem zachamowało. 
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj