Skocz do zawartości

Zdjęcie

Wąski podbierak czy szeroki

107 odpowiedzi na ten temat

#101 Share Fendt310

Fendt310

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 146 postów

Napisany 07 luty 2012 - 19:07

Wąski podbierak czy szeroki sprawdź czy siatką jest założona równo na środku. Jeśli to nie jest winą to szukaj czy nigdzie nic nie wystaje, co mogłoby ściągać ta siatkę

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
Wąski podbierak czy szeroki Dzisiaj, 15:41
  •  

#102 Share mateuszz566

mateuszz566

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 2051 postów
  • Zainteresowania:UFO

Napisany 09 luty 2012 - 11:39

Wąski podbierak czy szeroki Z tym wąskim podbierakiem to nie przesadzajcie. Bo to jeszcze zależy od prasy jak jest ten podbierak skonstruowany ,np. u nas w welger RP12s nie rozwala na boki jak to robiła kostka. Ale jak ktoś ma naprawdę dużo prasowania albo prasowania po dużych maszynach to warto w to zainwestować a jak ma byś mało prasowania i po małych maszynach to nie warto za to płacić.

#103 Share jerzy86

jerzy86

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 54 postów

Napisany 01 marzec 2012 - 17:51

Wąski podbierak czy szeroki A pracował ktoś z Was na wąskim podbieraku z nagarniaczami? Jak to idzie? Czy nagarniacze zastąpią szeroki podbierak?

#104 Share gorgo7170

gorgo7170

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 5 postów

Napisany 04 marzec 2012 - 09:12

Wąski podbierak czy szeroki moj kumpel mial wąski podbieracz i jak robil uslugowo sianokiszonke to zawsze mial problemy z jelitami na łące bo on zawsze chcial miec wąskie bo nieumial tego objąc, ja osobiscie polecam szeroki podbieracz , nie trzeba robic takich wąskich jelit i nietrzeba tak kombinowac na zakretach zeby wszystko pozbierac.A co do tych nagarniaczy to ja niewiem czy to cos wiele da wedlug mnie to nie zastąpi szerokiego podbieracza, ale mozliwe ze sie myle to mnie poprawcie:)

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#105 Share hatetusk

hatetusk

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 73 postów

Napisany 19 kwiecień 2012 - 18:49

Wąski podbierak czy szeroki No to jak to jest z tymi gumowymi nagarniaczami? Zdaje to egzamin? Niech napisze ktoś kto pracował z tym wynalazkiem czy to może zastąpić szeroki podbieracz

#106 Share raffcio

raffcio

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 18 postów

Napisany 22 kwiecień 2012 - 21:52

Wąski podbierak czy szeroki TYLKO szeroki podbieracz. ja mam w Sipmie 1,8m na zakrętach zabieram wszystko. mniejszego nie polecam. o gumowych zagarniaczach pierwsze słysze.

#107 Share hatetusk

hatetusk

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 73 postów

Napisany 23 kwiecień 2012 - 06:41

Wąski podbierak czy szeroki Chodzi mi oto co jest w tej prasie bo się zastanawiam nad kupnem i nie wiem czy to zda egzamin?
http://otomoto.pl/jo...sa-A161207.html

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#108 Share rmiecz8 rmiecz8

rmiecz8
  • thumbphoto
  • Guests

Napisany 23 kwiecień 2012 - 07:33

Wąski podbierak czy szeroki Ja w swojej Lely welger RP245 mam podbieracz 2,25m i nie było przypadku żeby na zakręcie coś pozostało. Wydaje mi się że lepiej brać z szerokim podbieraczem niż z zagarniaczem, bo na zakręcie to zagarniacz raczej wszystkiego dokładnie nie zbierze.