Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
MichalO81    0

Witajcie!
To mój pierwszy temat na tym forum. Jestem młodym rolnikiem po 30. Prowadzę z ojcem gospodarstwo rolne w okolicach Stargardu Szczecińskiego. Ojciec już swoje lata ma, więc przejmuję powoli pałeczkę i wprowadzam powoli własne rozwiązania, bo rodzice dość konserwatywnie podchodzili przez lata do tego tematu. Jakieś 2 lata temu postanowiłem zainwestować w siłowniki do bram, wraz z centralą sterującą. To był bardziej prywatny cel. Wiadomo wygoda i te sprawy. Sprzęt do dziś trzyma, chodź raz był w naprawie, ale to z mojej nieuwagi. 
Pomyślałem, że takie zastosowania można wykorzystać w gospodarstwie. W zaufanym sklepie www.elektrobim.pl, gdzie kupowałem wyżej wymieniowe siłowniki, znalazłem też mniejsze, które mogłem wykorzystać do innych celów takich jak zautomatyzowane klapy, bramy w zagrodach itd. Dziś mam około 8 siłowników i planuję dalsze zakupy.
Chciałem jednak zapytać co wy sądzicie o takich rozwiązaniach? 
Pozdrawiam Michał. 

Edytowano przez MichalO81

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dil3    8

Ładna reklama sklepu:-) od 10 lat mam założony automat do bramy firmy Faac zero problemów. Ceny podobne jak na tej stronie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MichalO81    0

Link podałem bo zasługują na to zwzgl. na sprzęt.
Jednak zamiast krytykować, moglibyście odpowiedzieć na pytanie. :) 
 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jarecki88    212

Co tu sądzić? Są potrzebne do czegoś to kupuję i tyle. Mam automatykę kontroli mikroklimatu w 2 pomieszczeniach, siłowniki w bramach, poziomowanie belki w opryskiwaczu na siłowniku elektrycznym i parę innych pierdół.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dabaz    98

ja mam 10 silownikow elektrycznych.... w drzwiach w samochodach :) ....a brama główna ma naped Avidsen założony w 2001 roku i jakoś działa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
akro    2

Ładna reklama sklepu:-) od 10 lat mam założony automat do bramy firmy Faac zero problemów. Ceny podobne jak na tej stronie.

 

Ja mam od BFT od kilku miesięcy, skusiła mnie długa gwarancja, ale mam nadzieję, że pomimo tego obejdzie się bez problemów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez marek3080
      Jaką długość mają siłowniki tylnej szyby przy ciągniku 3080? Jeśli ktoś ma u siebie oryginalne to czy mógłby zmierzyć i napisać jaką mają długość. Jeśli ktoś wie może pasują tam od czegoś innego? Dzięki za odpowiedzi
    • Przez jarek00722
      Mam pewien problem. Mój mf 3080 pracuje z prasą sipmą do dużych bel średnica 120. Pompa hydrauliczna podnosi klapę a opuszczanie powinno podbić ciśnienie w prasie. opuszczanie klapy wygląda jak by tylko zawór się otwierał a ćiśnienie zchodzi grawitacyjnie. Czy to jest normalne czy może coś padło przy pompie? proszę o odp jeśli ktoś coś wie. Dzięki z góry
    • Przez urbanek
      Witam Panowie, mam problem z moim Perkinsem. Mianowicie po wciśnięciu hamulca świeci się światło stop z lewej strony, a z prawej świeci się przedni kierunkowskaz, tylna cała lampa ( tj. pozycyjne, stop, kierunkowskaz.). Co to może być? Stacyjka jest włączona tylko na zapłon. Ursus jest z 89r.
       
       
      Pozdrawiam.
    • Przez mds212
      Witam chciałbym sie spytac od czego sa te kontrolki na desce o góry po lewej stronie. 1 jest od migaczy bo mi miga niezaleznie lewy czy prawy 3 mi mryga jak sie właczy migacz i jest podpieta przyczepa a reszta? Bo chciałbym je podłaczyc bo ja lubie jak wszystko co jest zeby chodziło
    • Przez agrofan98
      Witam, tak jak w temacie chciałbym wykonać taki wilgotnościomierz do mojego BIN'a, właściwie mam dwa takie, ale chcę wykonać jeden i  sprawdzić czy zda egzamin.
      Od razu mówię że nie znam się na elektronice, znaczy kombinowałem z CB radiami do ciągników itp ale ogólnie to nie mam wiedzy. 
      Proszę Was koledzy o podpowiedzi i niezbędne rady bo bez Was mi się nie uda
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj