Skocz do zawartości

Zdjęcie

john deere claas new holland zetor i inne wytzymalosc osi wielowahaczowych

4 odpowiedzi na ten temat

#1 Share alfa

alfa

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 40 postów

Napisany 29 październik 2015 - 11:54

john deere claas new holland zetor i inne wytzymalosc osi wielowahaczowych Przedstawiciel z nh nastraszyl mnie ze wytrzymuje 2000h i16 tys tulejowanie a jak się pojeździ dluzej to i do 30 tys dojdzie, ważne jest to ze nh ma taka i inna takze nie zachwalal swego. I co wy na to jakie przebiegi i doświadczenia macie

Ogłoszenia agrogrosik

• agrogrosik.pl
  • agrogrosik.pl

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
john deere claas new holland zetor i inne wytzymalosc osi wielowahaczowych Dzisiaj, 14:38
  •  

#2 Share Maarrek

Maarrek

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 24 postów

Napisany 29 październik 2015 - 14:51

john deere claas new holland zetor i inne wytzymalosc osi wielowahaczowych Ja mam w classie 1500 godzin bez luzów trzeba systematycznie smarować choć smarowniczek jest dużo to komfort super

#3 Share Jarecki88

Jarecki88

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 301 postów

Napisany 29 październik 2015 - 19:32

john deere claas new holland zetor i inne wytzymalosc osi wielowahaczowych Trochę bym się jej bał. Te wszystkie sworznie muszą w końcu dostać luzu, z ładowaczem czy przednim tuzem szybsze zużycie jest niemal pewne. Pytanie tylko ile kosztuje doprowadzenie tego do używalności.

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
john deere claas new holland zetor i inne wytzymalosc osi wielowahaczowych Dzisiaj, 14:38
  •  

#4 Share alfa

alfa

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 40 postów

Napisany 29 październik 2015 - 19:41

john deere claas new holland zetor i inne wytzymalosc osi wielowahaczowych No właśnie. Tez się obawiam

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#5 Share iron

iron

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 1396 postów

Napisany 29 październik 2015 - 20:54

john deere claas new holland zetor i inne wytzymalosc osi wielowahaczowych pewnie nie mało i napewno się wybija jak każda część ruchoma.

Dodaj odpowiedź