Skocz do zawartości

Zdjęcie

HUROM

47 odpowiedzi na ten temat

#1 Share Juras112358

Juras112358

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 9 postów
  • Zainteresowania:Podróże, geografia, rolnictwo, przyroda ożywiona, muzyka

Napisany 28 październik 2015 - 14:19

HUROM

Mieliście styczność z wyciskarkami soku marki Hurom? Matka chce kupic sobie takie cudo i szukam w sieci informacji na ten temat. Krążą jakieś trefne modele z "lewego" obiegu? Macie jakieś doświadczenia?

--

"Nie da się przyspieszyć biegu rzeki lub wschodu słońca ani sprawić, aby drzewa rosły szybciej niż rosną. Wszystko wydarza się wtedy, gdy jest na to gotowe"

Dennis Genpo Merzel

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
HUROM Dzisiaj, 01:56
  •  

#2 Share martyna420

martyna420

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 23 postów

Napisany 29 październik 2015 - 12:11

HUROM

Witam! W internecie łatwo trafić na "podróbkę" Huromów, moja koleżanka sobie taką kupiła, ze względu na niższą cenę, odradzam kupowanie takiej wyciskarki z podejrzanego źródła. Ja sama posiadam model 2 generacji i jestem zachwycona! Ilość i jakość otrzymanego soku jest na prawde bardzo wysoka. A sok do tego jest pyszny. Polecam Ci Huroma HH 2G na prawde jest wart swojej ceny, ja zakupiłam tą wyciskarkę na stronie: http://sklep.puregre...skarki-pionowe/ . Polecam gorąco!

#3 Share Andrew12345

Andrew12345

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 3 postów

Napisany 30 październik 2015 - 00:39

HUROM

Ja mam hurom hu-500. W karcie gwarancyjnej napisali „gwarancja nie obejmuje uszczelek silikonowych, gumowych i podobnych oraz naczyń i pojemników znajdujących się w zestawie”. Tak więc pomimo 10 letniej gwarancji na części trzeba ponieść koszty wymiany uszczelek. Ja mam swoją około 2 miesiące i póki co jest oki. Śrubki nie rdzewieją, sito jest z ultemu (czarne), a pojemnik na sok ma podziałkę. W instrukcji też jest zapis „nie wolno wyciskać aronii, igieł sosny, mrożonych owoców, lodu, orzechów itp.” Nie pamiętając o tym zapisie przerobiłem wiadro aronii miesiąc temu i nic się nie stało.

#4 Share martyna420

martyna420

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 23 postów

Napisany 30 październik 2015 - 08:13

HUROM

Ja w mojej gwarancji nie mam żadnej informacji na temat tego, że nie obejmuje ona uszczelek, czy też pojemników. Istnieje jedynie informacja, iż wyklucza uszkodzenia i wady powstałe na wskutek nieprawidłowego użytkowania :) co do owoców mrożonych to uzyskałam informacje, że można takie przetwarzać, pod warunkiem, że są częściowo rozmrożone (tak aby nie uszkodziły sitka). I w moim modelu mam 2 sita z ULTEMU. :D

#5 Share zygita

zygita

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 3 postów

Napisany 01 listopad 2015 - 23:04

HUROM

Mieliście styczność z wyciskarkami soku marki Hurom? Matka chce kupic sobie takie cudo i szukam w sieci informacji na ten temat. Krążą jakieś trefne modele z "lewego" obiegu? Macie jakieś doświadczenia?

Trzeba uważać na masę podróbek oferowanych w sieci... Ciężko zweryfikować pochodzenie tych wyciskarek (HUROM).

Z tego też powodu postawiłam na Kuvingsa Silent Juicer. Jest cichutka, wyciska klarowne soczki i do tego bardzo łatwo się rozbiera do mycia.

Zdjęcie poniżej ;-) Tu znajdziesz w promocyjnej cenie.

wyciskarka-do-sok%C3%B3w.jpg

#6 Share martyna420

martyna420

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 23 postów

Napisany 04 listopad 2015 - 14:46

HUROM

Jeżeli, kupisz od zaufanego sprzedawcy, a tacy są podani na stronie hurompolska.pl nie ma opcji, żeby to była podróbka. Kupująć ją możesz też ubiegać się o rabat. A z kuvingsa masz mniej soku i ma więcej tych farfocli.

Załączam zdjęcia soku otrzymanego z Huromka :) hEdNDI7.jpgpWiSlc8.jpgeZ5SytW.jpg5rwaSVi.jpg

#7 Share zygita

zygita

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 3 postów

Napisany 04 listopad 2015 - 19:32

HUROM

Ja tam żadnych farfocli u siebie nie mam :-)

#8 Share martyna420

martyna420

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 23 postów

Napisany 05 listopad 2015 - 11:54

HUROM

Na pewno ;) i sok klarowny jak  kartonu nie? :D

#9 Share Juras112358

Juras112358

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 9 postów

Napisany 10 listopad 2015 - 22:45

HUROM

Martyna, świetne zdjęcia :D 

Słuchajcie zamówiłem. Co do tych sklepów to przyznam że poszedłem w ciemno i zamowiłem z sklepie puregreen. Mama co chwile suszy mi głowe, że chce jescze inne rzeczy stamtąd bo siedzi w internecie i ogląda :P

Muszę powiedzieć, że to byl dobry wybor

Matka zadowolona, ja zadowolony. Zobaczymy jak długo podziała, ale widać że solidny sprzęt

Osobiście polecam! ;)

--

"Nie da się przyspieszyć biegu rzeki lub wschodu słońca ani sprawić, aby drzewa rosły szybciej niż rosną. Wszystko wydarza się wtedy, gdy jest na to gotowe"

Dennis Genpo Merzel

#10 Share martyna420

martyna420

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 23 postów

Napisany 12 listopad 2015 - 09:50

HUROM

Na jaką wyciskarkę się zdecydowałeś? ;) Szczerze mówiąc też często zaglądam na tą stronę mają super kosmetyki i produkty spożywcze :D ale to chyba każda kobieta tak ma :)

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#11 Share Juras112358

Juras112358

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 9 postów

Napisany 19 listopad 2015 - 02:46

HUROM

HF 2G kupiłem. Super soczki z tego wychodzą ! 

--

Dennis Genpo Merzel

#12 Share martyna420

martyna420

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 23 postów

Napisany 19 listopad 2015 - 08:25

HUROM

Cieszę się, że mogłam pomóc :) 

#13 Share zygita

zygita

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 3 postów

Napisany 21 listopad 2015 - 09:28

HUROM

Jeśli dalej zastanawiasz się nad zakupem wyciskarki to znalazłam promocję na Kuvingsa o którym wspominałam we wcześniejszym poście http://www.sokowirow...big-mouth-biala

Sitka o wartości 240 zł gratis!!!

#14 Share Juras112358

Juras112358

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 9 postów

Napisany 02 grudzień 2015 - 22:58

HUROM

Dzięki :) już kupiłem Hurrom. Dobry prezent na święta sobie zrobię i kupię wiadro owoców ;p

--

Dennis Genpo Merzel

#15 Share martyna420

martyna420

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 23 postów

Napisany 03 grudzień 2015 - 09:44

HUROM Podziel się przepisami na soki jakie robisz :P może ja coś nowego zrobię :)

#16 Share WillyBilly

WillyBilly

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 7 postów

Napisany 07 styczeń 2016 - 10:28

HUROM

A Greenise czym się różni od Huroma? Bo też się zastanawiam nad kupnem ale patrzę że te pierwsze są delikatnie tańsze a z wyglądu są podobne... To jakieś podróbki czy coś??

#17 Share martyna420

martyna420

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 23 postów

Napisany 07 styczeń 2016 - 11:28

HUROM

Moja znajoma ma Greenisa, urządzenie bardzo ładne aczkolwiek soku jest mniej i jest bardziej gęsty. Greenis jest produkcji chińskej i nie jest tak solidnie zrobiony jak Hurom (może częściej ulegać uszkodzeniom). Ja bym Ci polecała Huroma :)

#18 Share WillyBilly

WillyBilly

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 7 postów

Napisany 12 styczeń 2016 - 10:21

HUROM

Czyli rozumiem że Greenise jest młodszym (czyt tańszym) delikatnie upośledzonym braciszkiem ze wschodu?? :P A jak kupować huroma to który model najlepiej?? Widziałem nawet takie przemysłowe za kilka K ale nie wiem czy chciałbym aż tyle dawać za wyciskarkę...

#19 Share martyna420

martyna420

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 23 postów

Napisany 12 styczeń 2016 - 12:06

HUROM

Dokładnie upośledzony braciszek ze wschodu :D no ja bym Ci polecała 2G np. HH 2G bo ma dużo większą wydajność, lepszą konstrukcję i nie ma drobnych zakamarków trudnych do mycia ;) ja bym Ci polecała ten model :)

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#20 Share WillyBilly

WillyBilly

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 7 postów

Napisany 12 styczeń 2016 - 19:54