Skocz do zawartości

Zdjęcie

regulator ciśnienia pompy hydraulicznej ferguson 168/255

7 odpowiedzi na ten temat

#1 Share kaseton

kaseton

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 156 postów

Napisany 27 październik 2015 - 21:00

mam fergusona 168 ktory z trudem udźwignie siewnik poznaniak 2 .dawałem pompe tłoczkową do regeneracji   i ten gostek co regenerował powiedział, że jeszcze nie jest w złym stanie i powiedział żeby szukać coś innego w traktorze.  czy przyczyną może być regulator ciśnienia pompy hydraulicznej. cylinder z tłokiem jest dobry i rozdzielacz też.

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
regulator ciśnienia pompy hydraulicznej ferguson 168/255 Dzisiaj, 01:19
  •  

#2 Share volvo1150

volvo1150

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 304 postów

Napisany 27 październik 2015 - 21:35

oscylator może być rurka łącząca zawór pod siedzeniem tzn uszelnienia na niej lub pod cylindrem powinien być oring to sprawdź

#3 Share kaseton

kaseton

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 156 postów

Napisany 27 październik 2015 - 21:47

oringi są

#4 Share volvo1150

volvo1150

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 304 postów

Napisany 27 październik 2015 - 22:16

nowe ?? po przy wyjęciu rurki jak chodziła 10 lat to są twarde zmienia się je za każdym razem nie opada szybko ?? na wolnych obrotach podnosisz ??

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#5 Share kaseton

kaseton

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 156 postów

Napisany 28 październik 2015 - 07:27

nowe oringi są. na wolnyych obrotach to pług tylko podnosi. nie opada szybko.

#6 Share volvo1150

volvo1150

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 304 postów

Napisany 28 październik 2015 - 08:54

dziwne pług ma masę ok 400 kg zależy jaki a siewnik poznaniak waży też ok tego pług moim zdaniem jest ciężej dźwignąć niż siewnik bo jest większa dźwignia bo dalej od traktora jest ale ten zawór jest przy pompie a do jakiego zakładu woziłeś pompę ?? ja miałem że nie chciał podnieść podnosił na ok 10 c agregat na gazie  to oscylator był padnięty a każdy mówił pompa dobra bo tylko regenerują pompę bez oscylatora bo oni to liczą że to jest inna część co zakład to inne warunki ja też myślałem że daję pompę to wszystko robią a spotkałem się z zakładem co tylko tłoczki robią bez zaworów itp napisz objawy jak podnosi skokami czy normalnie jak dodasz gazu to normalnie czy to na ciepłym czy zimnym jest tak samo jaki olej masz zalany ???  tam masz 2 pompy w nim ??? bo moze ktoś przykombinował z ciśnieniem i rozdzielił na wom i multi powera z 1 pompy przy zakładaniu pompy włożyłeś te dźwignie od plecaka a zawór ??? patrzyłeś w okienku czy ta dźwignia od plecaka co idzie do oscylatora nie jest pogięta lub dobrze pocelowana  bo może nie wciska oscylatora do końca i podnosi tylko ciut ciut zobacz jeszcze tam koło zaczepu co masz tą sprężynę od plecaka co do zaczepu bolcem jest złapana czy nie jest odkręcona czy urwana bo jak pęknie to tez nie podniesie bo ona chroni plecak przed wyrwanie

Edytowany przez volvo1150, 28 październik 2015 - 08:57.

#7 Share kaseton

kaseton

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 156 postów

Napisany 28 październik 2015 - 15:01

mam w nim dwie pompy trybikowa i ta tłoczkowa. Wozilem je do regeneracji do mielca. na zimno i na ciepło podnosi tak samo, olej jest agrol. dźwignia jest dobrze założona. może coś z tym oscylatorem byc. w sklepie jest po 174 zł to chyba kupie i zmienie

jescze jak jest zimny to pompa trybikowa kręci wałkiem wom jak jest wyłączony a później jak sie rozgrzeje to stanie. też nie działają półbiegi żółw i zając na zimnym tylko jak sie rozgrzeje olej w skrzyni to wtedy. pompa trybikowa jest nowa.

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#8 Share kaseton

kaseton

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 156 postów

Napisany 28 październik 2015 - 17:45

regulator ciśnienia pompy hydraulicznej ferguson 168/255 Ta sprezyna co od podnosnika co sie zaczepia bolec to ma luz wzdluz i na boki jak sie da tamta druga dzwinie tegulacji silowej do przodu w strone silnika.

Dodaj odpowiedź