pawlored

Końcówka wtryskiwacza ursus 4512

Polecane posty

pawlored    1

Witam! Szukam końcówki wtryskiwacza do ursusa 4512 . Znalazłem tylko takie za 20zł ale już takie mam i chciałbym lepsze.  Może wie ktoś gdzie można takie kupić? Proszę o pomoc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
krzysiek1979    328

W duzym profesjonalnyn zakladzie gdzie rematuja silniki do ciagnika posiadaja dobre czesci do nich .Np Paciorkowa Wola k/Zwolenia .Ostatnio kupywalem u nich uszczelke pod glowice do 3512 pr.wloskiej za 80 zl .Chlopaki mowili ze maja dobre czesci bo nie moga fajansu wkladac do silnikow skoro daja gwarancje oraz maja dobra renome .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
krzysiek1979    328

Nie wiem co jest do zdobycia w necie zazwyczaj i w sklepach maja 'tanie' i 'drozsze' a w dobrym zakladzie maja takie ze sie nie boja ze zaraz sie cos stanie .Ja kiedys kupilem do zetora 8111 takie po 20 zl i moze po 2 mth jedna padla i to w czasie zniw .Tak ze szkoda badziewie kupowac i potem jeszcze raz grzebac sie z tym .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Profil usunięty   
Gość Profil usunięty

Czyli w necie raczej nie znajdę?

Jak to nie? Przecież są WZM-y po 45zł/szt.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pawlored    1

Znalazłem stare końcówki wtryskiwaczy WZM i są one ponumerowane - 1, 1, 3, 4. Czy z takimi numerami mam kupić nowe czy może powinny być każdy inny - 1,2,3 i 4? Sprzedający poleca mi do kupienia ORYGINAŁ URSUS. Może ktoś wie czy są one lepsze? I  mam jeszcze jedno pytanie a mianowicie jakie powinno być ciśnienie wtrysku w Ursus 4512?

Edytowano przez pawlored

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
klekot22    0

ja zakładam do perkinsów boscha,delphi do c 360 ,330 385 itd łącznie z zetorami starszymi tylko i wyłącznie thm bo są najtańsze i jakościowo dobre w porównaniu do niby oryginalnych ursusa są też przypadki że ludzie chca bardzo dobre to i do c 330 boscha sie zakłada za 100zł za sztuke ,polecam ci wydać raz pieniądz ok 150zł w gore za sztuke i dostaniesz od zakładu który ci zamowi i wymieni końcówki i wyreguluje gwarancje i bedziesz miał spokoj długi czas,a cisnienie wtrysku chyba 180 ale niejestem pewny

ps.odradzam takie made in italy szczególnie

 

Edytowano przez klekot22

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lukbold    1054

Spotkał się ktos z mokrymi wtryskami? mokre od wody na moje oko bo cały wtrysk a w szczególności górna jego część pokryta śmietaną. Owszem myłem traktor po wymianie uszczelki pod pokrywą zaworów i mogła się dostać woda w okolice wtrysku no ale po kilku godzinach pracy chyba by odparowała? w dodatku spod wtrysku leje sie na zewnątrz tak, że te gumowe uszczelki wtrysków podnosi z gniazda... Jeszcze nie stwierdziłem czy ubywa płynu w chłodnicy ale czy to możliwe żeby gniazdo wtrysku przerdzewiało i faktycznie płyn przez gniazdo wtrysku wylatywał? Moc traktora w normie więc to raczej nie kompresja wyciska ten płyn spod wtrysków

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez yogi
      co sie moglo stac w mf255 ze po zagrzaniu cisnienie w silniku spada do zera?wal po szlifie panewki i ponpka oleju nowa! :huh:
    • Przez Krzys375
      Witam,
      Ursus 4514 96'
       
      Założyłem naprawione wtryski bo wszystkie lały, nowe paski klinowe SPA1357, nowy alternator.
       
      Po odpalaniu ciągnika coś, gdzieś piszczy.
       
      Pasek bardzo mocno poluzowałem ale ciągle piszczy.
       
      Co może być przyczyną? Pompa wody, sprężarka? Czy pompa wtryskowa jeśli jest zużyta może wydawać taki dźwięk - nie wiem . . . wtryski są zregenerowane a mówił mi Pan od naprawy że jeśli pompa słaba może nie mieć siły podać paliwa.
       
      Proszę o pomoc
    • Przez wojtekkmc
      Cześć, orientuje się ktoś w którym roku wszedł ten nowy silnik Ursus 4410, 50,5 kW (68,7 KM) do URSUSA 4514 ????? Kiedy zaczęli go montować ? Kupiłem ładowacz czołowy AGROMASZ MRĄGOWO Ł-104 zdjęty "podobno" z 4514 jednak nie pasuje mi adaptacja, jest o 3,5 cm za długa (NIE PASUJĄ ŚRUBY Z PRZODU JAK PRZYKRĘCĘ 4 POD KABINĄ..). Mam silnik 66 KM i szybką skrzynię, mierzyłem w wersji 60 KM i jest taki sam wymiar silnika itd, może ten nowszy silnik był dłuższy ?
    • Przez piotr26
      Od jakiegoś czasu zauważyłem że jak nacisnę ten zaworek co jest na butli z powietrzem to leci nim olej kiedyś tylko woda z powietrzem i mam pytanie czy miał ktoś podobny problem i jak można go szybko usunąć? odłączył bym wogule sprężarke ale słyszałem wypowiedzi że smrowania nie będzie w silniku i tak się boję dodam że mój ursus jest z 1994r
    • Przez UMP
      Dzień dobry mam problem z Ursusem 2812 mianowicie jak zimny to kopci na siwo oraz   gdy jest rozgrzany  i dłużej pochodzi na wolnych obrotach/ małym obciążeniu to po dodaniu gazu  kopci na siwo jak opętany  zasłona dymna, potem przestaje. Jak rozgrzany  i chodzi na większych obrotach lub w pi#$ do oporu to nic nie kopci. Moc ma . Oleju coś tam minimlanie ubywa.  Wtryskiwacze sprawdzone idealnie rozpylają, luzy zaworowe ustawione, nowa pompka zasilającą, filtr paliwa, wyczyszczony odstojnik. Co to może być ? 
      Na myśl przychodzą mi jeszcze uszczelniacze zaworowe, że puszczają olej do cylindra i przez to kopci , ale wtedy by kopcił cały czas?
      https://sklep.agromaj.com.pl/perkins-uszczelniacz-zaworu-ad3152-ad4203-p7519  
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj