Skocz do zawartości

Zdjęcie

Mailleux mx100 niedziała

4 odpowiedzi na ten temat

#1 Share nik23

nik23

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 95 postów
  • Zainteresowania:Kobiety, alkohol, dobra zabawa niekoniecznie w tej kolejności

Napisany 26 październik 2015 - 21:44

Mailleux mx100 niedziała Stalo sie to nagle tur dzialał dobrze aż tu nagle coś sie pochrzaniło, tak jakby poziomowanie sie zacina jezeli podniose łyżke do gory i przechyle ja do siebie to juz jej nie opuszcze musze ja odchylic( i to odchyla pomalu tak delikatnie joystickiem gdy szybciej przechylam to przepuszcza na zaworach bezpieczeństwa)i dopiero wtedy opuszcza. Obstawiałem uszkodzenie uszczelniaczy w tlokach, porozbieralem tłoki ale wszystkie uszczelniacze w idealnym stanie,
Jeżeli pomogłem klik zielona strzałka, to nic nie kosztuje a daje motywacje do pomocy dalej.

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
Mailleux mx100 niedziała Dzisiaj, 13:43
  •  

#2 Share BobsMF

BobsMF

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 166 postów
  • Zainteresowania:Rolnictwo

Napisany 26 październik 2015 - 22:09

Mailleux mx100 niedziała docisnij szybko złącze od przewodów hydraulicznych to częsty problem

#3 Share nik23

nik23

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 95 postów

Napisany 26 październik 2015 - 22:58

Mailleux mx100 niedziała Probowalem nie pomaga, nawet rozdzielacz ten pod szybkozłaczem rozbieralem i zagladalem do niego ale nic nie pomaga
Jeżeli pomogłem klik zielona strzałka, to nic nie kosztuje a daje motywacje do pomocy dalej.

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#4 Share nik23

nik23

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 95 postów

Napisany 27 październik 2015 - 17:35

Mailleux mx100 niedziała Rozwaliło caly ten szybkosprzeg, urwalo uchwyt z jednej strony i rozerwalo w srodku szybkozlaczke jedna pierwsza od przodu

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#5 Share ladowaczeMX

ladowaczeMX

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 53 postów

Napisany 22 luty 2016 - 12:57

Mailleux mx100 niedziała

Powodów może być wiele.

- na początek sprawdziłbym szybkozłącza czy nie są już zbyt wyeksploatowane. Potrafią się blokować i utrudniać przepływ oleju - stąd problemy. Zgaś ciągnik i wciskaj po kolei męskie złączki czy dobrze pracują, nie mogą wchodzić za głęboko.

- może być problem z szybkosprzęgiem (Mach System) że nie jest do końca domknięty lub prowadnice są rozgięte.

- może być uszkodzony rozdzielacz (co trudno bez odpowiedniego testowania sprawdzić)

Pozdrawiam