Polecane posty

nik23    2

Stalo sie to nagle tur dzialał dobrze aż tu nagle coś sie pochrzaniło, tak jakby poziomowanie sie zacina jezeli podniose łyżke do gory i przechyle ja do siebie to juz jej nie opuszcze musze ja odchylic( i to odchyla pomalu tak delikatnie joystickiem gdy szybciej przechylam to przepuszcza na zaworach bezpieczeństwa)i dopiero wtedy opuszcza. Obstawiałem uszkodzenie uszczelniaczy w tlokach, porozbieralem tłoki ale wszystkie uszczelniacze w idealnym stanie,


Jeżeli pomogłem klik zielona strzałka, to nic nie kosztuje a daje motywacje do pomocy dalej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nik23    2

Probowalem nie pomaga, nawet rozdzielacz ten pod szybkozłaczem rozbieralem i zagladalem do niego ale nic nie pomaga


Jeżeli pomogłem klik zielona strzałka, to nic nie kosztuje a daje motywacje do pomocy dalej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nik23    2

Rozwaliło caly ten szybkosprzeg, urwalo uchwyt z jednej strony i rozerwalo w srodku szybkozlaczke jedna pierwsza od przodu


Jeżeli pomogłem klik zielona strzałka, to nic nie kosztuje a daje motywacje do pomocy dalej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ladowaczeMX    1

Powodów może być wiele.

- na początek sprawdziłbym szybkozłącza czy nie są już zbyt wyeksploatowane. Potrafią się blokować i utrudniać przepływ oleju - stąd problemy. Zgaś ciągnik i wciskaj po kolei męskie złączki czy dobrze pracują, nie mogą wchodzić za głęboko.

- może być problem z szybkosprzęgiem (Mach System) że nie jest do końca domknięty lub prowadnice są rozgięte.

- może być uszkodzony rozdzielacz (co trudno bez odpowiedniego testowania sprawdzić)

 

Pozdrawiam

 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez k1212
      Witam mam taki problem z prasą Deutz Fahr HD360 że nie opuszcza podbieracza. Można go opuścić tylko ręcznie nie działa ta zapadka, kupiłem tą prasę z rozwaloną zapadką od podnoszenia i opuszczania i prosiłbym o jakieś zdjęcie jak wy macie ustawione te zapadki i sprężyny może być zdjęcie z Sipmy Z224 podobno to jest to samo.
      Z góry dzięki.
    • Przez grazia80
      Witam wszystkich
      Mam problem z podnośnikiem w moim zetorze 5211,mianowicie po podniesieniu belki bez cięższej maszyny i ustawieniu dźwigni na opuszczanie belka samoczynnie nie opada,musi ktoś na nią stanąć aby opadła.I drugi problem : po podniesieniu  jakiegoś sprzętu na maksymalną wysokość w krótkim czasie opuszcza trochę i dźwignia cofie się trochę pomimo że pracuje dosyć ciasno .Macie jakieś pomysły jaka może być przyczyna takich objawów?
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj