Skocz do zawartości

Zdjęcie

Kurs inseminacyjny - gdzie spróbować?

4 odpowiedzi na ten temat

#1 Share wiecik

wiecik

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 6 postów

Napisany 26 październik 2015 - 19:54

Kurs inseminacyjny - gdzie spróbować? Witam
Mam zamiar udać się na kurs inseminacyjny w tym lub najbliższym roku i tu rodzi się moje pytanie. Po zapoznaniu się z ofertami różnych firm sam nie wiem gdzie się udać. Proszę więc o podpowiedzi z waszej strony jak przebiegał sam kurs, jak sprawą wygląda z kontenerem( czy jest możliwość wypożyczenia) oraz czy jesteśmy z dana firma związani po podpisaniu umowy na wyłączny zakup nasienia u nich. Interesuje mnie także jak ma się sprawą z dostarczaniem nasienia i uzupełnieniem kontenera dokładnie w woj. Łódzkim(która firma najlepiej zaopatruje ten region).
Z góry dziękuje za odpowiedzi i pozdrawia wszystkich.

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
Kurs inseminacyjny - gdzie spróbować? Dzisiaj, 12:55
  •  

#2 Share witold19861

witold19861

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 44 postów
  • Zainteresowania:rolnictwo ,sport tylko pilka reczna , i oczywiście Wedkarstwo

Napisany 26 październik 2015 - 21:25

witam kolego ja jestem po kursie i powiem tobie tylko ze gdzie on by nie byl zapomnij ze zaraz bedziesz alfa i omega i sie nauczysz

#3 Share wiecik

wiecik

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 6 postów

Napisany 27 październik 2015 - 07:18

Kurs inseminacyjny - gdzie spróbować? Oczywiscie rozumiem że masz racje a prawdziwe umiejętności przyjdą z praktyką i doświadczeniem. Chodzi mi głównie o to która firma jest najlepsza pod względami zamieszczonymi w mojm pytaniu.

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#4 Share gelo400

gelo400

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 251 postów

Napisany 27 październik 2015 - 21:15

Kurs inseminacyjny - gdzie spróbować? ja robiłem w konradzie po kursie kupiłem kontener i nasienie mogę brać skąd chce

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#5 Share witold19861

witold19861

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 44 postów
  • Zainteresowania:rolnictwo ,sport tylko pilka reczna , i oczywiście Wedkarstwo

Napisany 31 październik 2015 - 18:08

TA W KTOREJ JEST PRZYNAJMNIEJ KILKA DNI W RZEZNI na to zwracaj uwage na ilosc zajec praktycznych

moge tobie polecic mchirz bo tam znajomi byli lub tez kondrada bo ma dobra opinie ale musisz po kursie uczyc sie samemu w domu na krowie ktora jest przeznaczona do opasu i na sprzedaz