MUMINEK2000

john deere 5720 5730 5820 5830 różnice

Polecane posty

BOSSSMETOWO    1

5720 i 5820 są troszeczkę starsze niż 5730 i 5830 ale podobno -20 są lepsze. ;) Moc jest podobna we wszystkich modelach podanych przez ciebie. Wiec wybierz ten który będzie najładniejszy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MUMINEK2000    1

dzięki za odpowiedz myślałem że mocą lub konstrukcyjnie się różnią, 5730 5830 mają trochę w kabinie inaczej od 5720 5820 i oczywiście cena jest inna a czemu seria 57..jest lepsza?


muminek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
muminek2202    0

Witam te maszyny nie różnią się praktycznie wizualnie....np. 5820 w kabinie ma dzwignie tak jak bizon przy kierownicy. jd ma już jostik wszystko praktycznie nim obsługujesz. prawą dzwignią  w przodzie włączasz sieczkarnie, lewą załanczasz heder... różmica jeszcze np. jest w sprzęgłach, Moc! reszta taka sama są wersje z klimą, 4x4 , hydrauliczną unoszoną rurą. do kukurydzy jest dolna rynna z gniotownikiem i jedną zmijką  d do trawy może być rynna z dwoma zmijkami... to jest temat rzeka.... ;)

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jakie są zalety siczkarni john deere 5720. Czy się sprawdza się na górach i czy oprócz bębna tnącego posiada docinacze i wentylator. Bardzo Proszę o Odpowiedzi bo chciałbym taką sieczkarnie kupić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez Bociek51
      Witam. Wpadła mi w oko sieczkarnia a  dokładniej Claas jaguar 680 poszukuję opinie na jej temat. Pracowała by na około 20 hektarach.
    • Przez Arczi90
      Witam, ma ktoś z was na sprzedaż sieczkarnie mengele mb 300? 
    • Przez Roman74
      Witam 
      Mam problem z sieczkarnią john deere 6610 nie działa mi ostrzenie noży i obroty wsteczne bębna. Czy wie ktoś czego może być to przyczyna?
    • Przez Roman74
      Witam
      Mam problem z sieczkarnią 6610 nie działa ostrzenie noży ani wsteczne obroty bębna. wie ktoś czego może być to przyczyna?
    • Przez Roman74
      Witam
      Mam problem w sieczkarni 6610 z załączaniem ostrzenia i obrotami wstecznymi bębna obydwie te funkcje nie chcą się włączać. Czy wie ktoś czego może być to przyczyna?  
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj