Skocz do zawartości

Zdjęcie

Claas Arion 620 ostateczna decyzja

5 odpowiedzi na ten temat

#1 Share norbitoja

norbitoja

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 87 postów
  • Zainteresowania:Zapraszam na moj YT: https://www.youtube.com/watch?v=4CufaWLRiLc

Napisany 23 październik 2015 - 17:42

Witam, wszystkich!

Miałem ciągnik na testach, siałem około 10 godzin spisał bardzo pozytywnie, najprawdopodobniej kupujemy tego claasa ariona 620 lecz jeszcze gdy go nie kupilsmy postanowiłem zrobić temat zadać kilka pytań:

Chciałbym wiedzieć najlepiej od użytkowników tego ciągnika, jak on im się sprawuje z jakimi maszynami robią tymi ciągnikami, ewentualnie jak wam wychodzi ze spalaniem.Jakie waszym zdaniem ma wady i zalety.

Jeśli chodzi o wyposażenie to bedzie CIS. z przednim tuz'em

Czy warto za coś dopłacić z wyposażenia? 

Na co zwrocić uwagę przy kupowaniu? 

Opony jakiej firmy? W standardzie ? Czy może jakiej lepsze?

Claas ma przyjechać jeszcze raz na test z pługiem.

Czekam na wasze spostrzeżenia.

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
Claas Arion 620 ostateczna decyzja Dzisiaj, 20:03
  •  

#2 Share Michaebrowski

Michaebrowski

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 1 postów

Napisany 23 październik 2015 - 18:26

Claas Arion 620 ostateczna decyzja Kolego średnie spalanie w 4 korpusowym plugu obrotowym w normalnym roku to 15 l/hektar , opony lepiej 650 tył 540 przód weż automatykę przekładni

#3 Share norbitoja

norbitoja

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 87 postów
  • Zainteresowania:Zapraszam na moj YT: https://www.youtube.com/watch?v=4CufaWLRiLc

Napisany 23 październik 2015 - 19:06

Kolego średnie spalanie w 4 korpusowym plugu obrotowym w normalnym roku to 15 l/hektar , opony lepiej 650 tył 540 przód weż automatykę przekładni

a co daje automatyka przekładni ?

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#4 Share Tetsuya

Tetsuya

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 209 postów

Napisany 23 październik 2015 - 19:15

Claas Arion 620 ostateczna decyzja Mam 620 ale w cmatic. U mnie chodzi w 5 obrotowej kverneland vario lc8, kultywator aktywny 4,5m, kosiarka kuhn fc300. Opony to najlepiej Michelin lub trelleborg. Dodatkowe wyposażenie to hydrauliczna śruba centralna, podgrzewaną tylna szyba, elektryczne lusterka. Zewnętrzna obsługa śruby i tuza ( przyciski) resorowana przednia oś i ewentualnie automatyczne stabilizatory dolnych ramion. Można by też automatyczna klimatyzację ale to już spory koszt.Zapytaj też o cene dodatkowej gwarancji maxi care (3 lata)

#5 Share norbitoja

norbitoja

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 87 postów

Napisany 27 październik 2015 - 22:24

Mam 620 ale w cmatic. U mnie chodzi w 5 obrotowej kverneland vario lc8, kultywator aktywny 4,5m, kosiarka kuhn fc300. Opony to najlepiej Michelin lub trelleborg. Dodatkowe wyposażenie to hydrauliczna śruba centralna, podgrzewaną tylna szyba, elektryczne lusterka. Zewnętrzna obsługa śruby i tuza ( przyciski) resorowana przednia oś i ewentualnie automatyczne stabilizatory dolnych ramion. Można by też automatyczna klimatyzację ale to już spory koszt.Zapytaj też o cene dodatkowej gwarancji maxi care (3 lata)

jakieś awarie?

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#6 Share Tetsuya

Tetsuya

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 209 postów

Napisany 28 październik 2015 - 18:06

Claas Arion 620 ostateczna decyzja Póki co nic się nie wydarzyło mam już 300mth wykręcone.