patryk159

NOWA przyczepa rolnicza

Polecane posty

patryk159    3

Mam na sprzedaz NOWĄ przyczepe jednoosiową. wymiary 200x390x60. Cena 8000 do neg. dla zainteresowanych moge wysłac zdjecie na priv.

 

post-153569-0-53973200-1445529964_thumb.jpg

Edytowano przez patryk159

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Karol445    89

Za tą kasę można mieć dwie używane wywrotki z papierami bo ta to raczej ani wywrotka ani żadnych papierów chyba nie ma. Także zgadzam się z kolega wyżej. Powodzenia w sprzedaży..

Edytowano przez Karol445

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pawel885    2279

Kto normalny to kupi skoro to nie wywrotka, już bym wolał rozrzutnik jednoosiowy - sto razy praktyczniejszy i o połowę tańszy. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
patryk159    3

to jest wywrotka wykonana od podstaw z nowych materiałow wiec nwm czy tak drogo skoro za 2,5 t z metal fach spiewają 14. jak kto woli.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
krzysiek1979    324

Za ta kase nie ma szans borty powinny sie odpinac takze u dolu oraz blacha profilowana z tylu szyber swiatla hamulce nowe gumy i pozadnie pomalowane a nie podkladem...zobacz na olx .Niedaleko mnie koles sprzedaje org, uzywke za 10 tys 6 tonowa podwojne borty wywrot na 3 strony piekny kolor bordowy .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mati999    112

nie ma szans żebyś ją sprzedał za 8k, te 6 tys, to się dopłaca za jakość, hamulce, i żeby nie mieć problemów w przypadku wypadku,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tomasz78    1029

Patryk nie obraż się ,ale policz koszty budowy tej przyczepy, ale tak uczciwie ,dodaj do tego z 1500 za Twoją pracę zsumuj i sprzedaj za rozsądne pieniądze .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tomasz78    1029

Nie ok ale pisze z góry co by nie było złości ,sam produkuje agregaty uprawowe i zajmuje się ślusarką i wiem jakie sa koszty takiego produktu ,kiedys gdy na rynku nie było takich maszyn można było sie cenić ,a dziś jest konkurencja ,homologacje gwarancje  itd. wiec albo cena na dół ,albo dostosowanie się do rynku i jego wymogów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tomasz78    1029

chyba nie  ,otrzymuję ją tylko podmioty zarejestrowane jako firma ,musiał byś otworzyć działalność pozarolniczą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tomasz78    1029

 W moich okolicach jest mało dobrych ślusarzy  ,fakt ja jestem samoukiem bo rolnik to moje główne zajęcie ,ale wyrobiłem sobie już opinię i nie narzekam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mati999    112

nie, ni trzeba mieć firmy by uzyskać homologację, ale jak chcesz robić ją w tej przyczepie to po pierwsze musisz mieć hamulce, a po drugie to sporo kosztuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tomasz78    1029

Patryk zajmuje sie budowa agregatów i naprawą maszyn ,robie płoty balustrady ,bramy ,  koszt twojej przyczepy ,nie wiem z jakich materiałów jest wykonana  ale w przybliżeniu to 2500-3000zł sam materiał.

Mati mylisz sie robiłem przyczepki samochodowe i dziś nie ma możliwości aby taką homologację dostać jako samoróbka ,nie wiem jak to sie ma do maszyn nie podlegających rejestracji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kolego za 8 tyś to sorry ale wolę kupić używkę w dobrym stanie z papierami hamulcami i możliwością rejestracji i co najważniejsze z sporą ładownością.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jacus    3017

niewiele taniej niz twoja przyczepa,nie pamietam dokladnie ale zdaje sie ze te 6 tys-jak sam pisales. jest kilka instytucji ktore sie tym zajmuja. gdzies w gazecie to bylo dokladnie opisane ,na szybko znalazlem -troche taniej 5 tys wychodzi :lol:

http://www.patronat.pl/new/przegladmediow/pliki/przeg_med_2014-09_09.pdf


buk, humor ,seks ,rokendrol.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mati999    112

Tomasz78 da się dla przyczepy sam wydawane jest dopuszczenie jednostkowe wydawane przez pimot, a nie tak jak kiedyś przez okręgowe stace kontroli pojazdów. Tylko to jest bardzo drogie i ta przyczepka na 100% takiej kontroli nie przejdzie. Dlatego ludzie piszą że się nie da.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez slawek99
      Sprzedam sadzarkę kubełkową polską i kopaczkę elewatorową do ziemniaków, maszyny bardzo mało użytkowane, rocznie sadzone około 0,2 ha ziemniaków. Szczegóły na PW.
    • Przez Rogalik1991
      Witam . Posiadam na sprzedaż kosiarkę listwową Honda gcv 135.
      Zainteresowanych proszę o kontakt 508 870 963 . Uprzednio proszę o SMS ponieważ często jeżdżę autem a wiadomo jakie teraz mandaty 😉


    • Przez Rogalik1991
      Witam . Posiadam na sprzedaż przekładnie kątową na wałek Rochling.
      Zainteresowanych proszę o kontakt 508 870 963 . Uprzednio proszę o SMS ponieważ często jeżdżę autem z wiadomo jakie teraz mandaty 😉

    • Przez Nismo
      Witam. Kupię sortownik Remprodex do 17tys. Województwo Małopolskie Świętokrzyskie Śląskie 
    • Przez geo2
      Mało używana, tylko zboże, garażowana cały rok.
      https://sprzedajemy.pl/przyczepa-pronar-pt-612-mniszkow-4-e30984-nr68469956
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj