Skocz do zawartości

Zdjęcie

Co sadzicie na temat Prasy Rolujacej HESTON

45 odpowiedzi na ten temat

#41 Share mariuszd93

mariuszd93

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 3451 postów
  • Zainteresowania:mechanika

Napisany 25 grudzień 2012 - 09:47

Co sadzicie na temat Prasy Rolujacej HESTON A od której strony zaczyna owijanie?

Nigdy nie zatrzymuj w sobie bąków! Wędrują one bowiem w górę kręgosłupa do mózgu i w ten sposób rodzą się w Tobie gówniane pomysły... :P 

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
Co sadzicie na temat Prasy Rolujacej HESTON Dzisiaj, 04:26
  •  

#42 Share Marcin1987

Marcin1987

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 54 postów

Napisany 27 grudzień 2012 - 16:59

Co sadzicie na temat Prasy Rolujacej HESTON Ja nie ma przy niej oryginalnego sterownika tylko włącznik dwukierunkowy i jak zaczynam owijać to "puszczam" nim prąd ( w tym momencie rurka ze sznurkiem znajduje się w miejscu ucinania sznurka) rurka przesuwa się w drugą stronę. W połowie podbieracza te dwa walce "łapią" sznurek i zaczyna się owijanie i od środka do lewej strony prasy i potem powrót i do prawej,ale żeby sznurek się przesuwał muszę klikać włącznikiem i tak przez cały proces owijania i wyrzucając balot sznurek jest luźny a czasem się zsunie.(po prawej stronie gdzie ucina sznurek i na środku jest ok)Może ma ktoś pomysł jak prostym sposobem zrobić sterownik żeby sam pracował a nie ręcznie załączać prąd na silnik który przesuwa sznurek.

Z góry dzięki

#43 Share mariuszd93

mariuszd93

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 3451 postów
  • Zainteresowania:mechanika

Napisany 27 grudzień 2012 - 18:04

Co sadzicie na temat Prasy Rolujacej HESTON Przyczyną tego że sznurek jest luźno po lewej stronie jest to że za mało sznurka jest w materiale który prasujesz . Jak prasa złapie sznurek to trzeba jeszcze chwilę jechać żeby sznurek nawijał się z materiałem , wtedy początek sznurka również będzie ciasno ;) :)

Nigdy nie zatrzymuj w sobie bąków! Wędrują one bowiem w górę kręgosłupa do mózgu i w ten sposób rodzą się w Tobie gówniane pomysły... :P 

Wiadomość z agroFakt.pl agrofakt

• agroFakt.pl
  • agroFakt.pl
  •  

#44 Share archi106

archi106

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 199 postów

Napisany 03 sierpień 2013 - 23:32

Co sadzicie na temat Prasy Rolujacej HESTON Witam !! Mam dwa problemy z prasa fiatagri 5880. Nie dziala mi automat od podawania siatki i sznurka + jade na recznym. A druga sprawa to nie zbija mi od samego poczatku beli. Cisnienie jakie bym nie wbil ujade kawalek tak do 70 cm bela i cisnienie mi spada zamiast rosnac. Co to moze byc? Prase nabylem na wiosne. Prosze o szybka odpowiedz

#45 Share rafalmichalek73

rafalmichalek73

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 2 postów

Napisany 18 luty 2014 - 13:18

Co sadzicie na temat Prasy Rolujacej HESTON jak ustawić prase hestion 5670 do sianokizsonki bo pękały mi pasy ?

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#46 Share Dinksus

Dinksus

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 1 postów

Napisany 30 lipiec 2015 - 20:52

Co sadzicie na temat Prasy Rolujacej HESTON

Witam mam pytanie. Mianowicie czy wiecie jaka powinna byc długość pasa w belarce hesston 5650  ???