Skocz do zawartości

Zdjęcie

Co sadzicie na temat Prasy Rolujacej HESTON

45 odpowiedzi na ten temat

#21 Share Gago

Gago

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 624 postów

Napisany 04 kwiecień 2010 - 20:15

Co sadzicie na temat Prasy Rolujacej HESTON Ja mam 7650 auto hesston i polecam!!! Super sprzęt nie mam z nim zadnych problemów a mam ją już 3 rok i jednak troche bel robi w ciągu roku :lol:
Zetor Team
Posiadacze i sympatycy Zetorów zapisujcie się do klubu: www.agrofoto.pl/forum/topic/50791-klub-posiadaczy-zetorow

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
Co sadzicie na temat Prasy Rolujacej HESTON Dzisiaj, 12:15
  •  

#22 Share kamil79

kamil79

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 6 postów

Napisany 28 lipiec 2010 - 17:00

Co sadzicie na temat Prasy Rolujacej HESTON Ja posiadam prasę hesston 5670 i jestem z niej bardzo zadowolony, naprawde polecam.

#23 Share wiktor27

wiktor27

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 265 postów

Napisany 30 lipiec 2010 - 12:08

Co sadzicie na temat Prasy Rolujacej HESTON ja posiadam heston 5700,sianokiszonke robilem,slome ,siano,tylko musze zwracac uwage na porzeczke rownajaca za wajkami wciagajacymi bo mi sie wygina i zyga mi materialem nad walkami :D :D ale pozatym git maszina :D

Wiadomość z agroFakt.pl agrofakt

• agroFakt.pl
  • agroFakt.pl
  •  

#24 Share MiRol

MiRol

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 363 postów
  • Zainteresowania:Rolnictwo, motoryzacja, mechanika :)

Napisany 07 maj 2012 - 13:47

Co sadzicie na temat Prasy Rolujacej HESTON a jak z czesciami do ych pras i na co zwracac uwage przy zakupie bo mam na oku 5650 albo 70....
drogie sa czesci i jak z dostepem???
http://www.youtube.c...er/Michalek69pl
Zapraszam do oglądania :D

#25 Share ursus55

ursus55

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 437 postów

Napisany 11 lipiec 2012 - 20:29

Co sadzicie na temat Prasy Rolujacej HESTON Dostępność tragiczna a cena też nie mała.

#26 Share MiRol

MiRol

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 363 postów

Napisany 20 lipiec 2012 - 21:39

Co sadzicie na temat Prasy Rolujacej HESTON dobra panowie potrzebuje porady... co to moze byc ze mi pas ucieka troche od bocznej sciany przez co robi sie szczelina i mi sie tam sloma wpakowuje ze az pasy blokuje/?? jest tam jakis naciag pasow i jak zrobic zeby pasa mi nie sciagalo w bok?? macie jakies porady prosze o pomoc...

#27 Share jaco512

jaco512

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 663 postów
  • Zainteresowania:technika rolnicza,mechanika itp.

Napisany 20 lipiec 2012 - 21:59

Dostępność tragiczna a cena też nie mała.

Z całym szacunkiem ale twoja wypowiedź jest tragiczna, niby na jakiej podstawie tak twierdzisz? Części są dostępne u dealerów NH, poza tym są przecież części używane.
@mirol pas jest dobrze złączony czy może spinka jest trochę pod skosem i dlatego ściąga?

#28 Share ursus55

ursus55

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 437 postów

Napisany 21 lipiec 2012 - 12:03

Co sadzicie na temat Prasy Rolujacej HESTON Twoja wiedza na temat dostępności części i możliwości ich ściągnięcia jest tragiczna po pracujesz trochę załatwiając takie części to pogadamy. To nie jest tak kolorowo jak sobie myślisz, w zwykłej agromie w większości przypadków nie dostaniesz od ręki części, a dealerów też sobie trochę poczekasz a nawet jeśli będą mieli na miejscu to zapłacisz kolosalne pieniądze.

#29 Share jaco512

jaco512

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 663 postów

Napisany 21 lipiec 2012 - 20:41

Co sadzicie na temat Prasy Rolujacej HESTON Czytaj dokładnie co napisałem. O żadnej agromie nic nie mówiłem, poza tym w mojej okolicy nie ma żadnej "agromy", w najbliższym sklepie (wspólpracuje z Granitem) kupiłem zęby do podbieracza po 5 zł sztuka (chodzą bez zarzutu 3 sezon) czy to jest tragedia? Poza tym mówiłem także o używanych częściach, tam gdzie swoją kupiłem gość miał zapasową prasę do rozbiórki na części. To, że w twojej agromie akurat nie macie części do Hesstona, nie znaczy że we wszystkich sklepach w Polsce musi tak być.

#30 Share MiRol

MiRol

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 363 postów

Napisany 21 lipiec 2012 - 22:37

Co sadzicie na temat Prasy Rolujacej HESTON @jaco512 pas powiem ci ze od srodka prasy na zlaczce jest naderwany a pas sci.aga wlasnie do wewnatrz... az mi sie walek nagrzal z boku bo slomy tam napakowalo az beli nie moglem, przekrecic cos poiszczalo i sie grzalo...
zeby sciagac pas to trzeba ktorys walek zdjac i dopiero czy jak?
i jeszcze chcialem sie spytac jak jest u Ciebie z wiazaniem sznurka.?? u mnie z tych rurek co wychodzi sznurek (mam wiazanie elektryczne) to jak ciagne tam za sznurek to ciezko idzie, jak powinno byc? sznurek mam ten zwykly bialy...
i jak masz owijac belke to jak to zaczynasz robic?

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#31 Share mariuszd93

mariuszd93

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 3465 postów
  • Zainteresowania:mechanika

Napisany 22 lipiec 2012 - 08:21

Czytaj dokładnie co napisałem. O żadnej agromie nic nie mówiłem, poza tym w mojej okolicy nie ma żadnej "agromy", w najbliższym sklepie (wspólpracuje z Granitem) kupiłem zęby do podbieracza po 5 zł sztuka (chodzą bez zarzutu 3 sezon) czy to jest tragedia? Poza tym mówiłem także o używanych częściach, tam gdzie swoją kupiłem gość miał zapasową prasę do rozbiórki na części. To, że w twojej agromie akurat nie macie części do Hesstona, nie znaczy że we wszystkich sklepach w Polsce musi tak być.

"Zęby" czy raczej palce podbieracza to najprostsza część jaka występuje w prasie i w każdym żelaznym sklepie można to kupić i wątpię żeby były to palce oryginalne [te co kupiłeś]. Napisz o dostępności i cenie wałków ,zębatek czy chociaż oryginalnych blach do podbieracza

Nigdy nie zatrzymuj w sobie bąków! Wędrują one bowiem w górę kręgosłupa do mózgu i w ten sposób rodzą się w Tobie gówniane pomysły... :P 

#32 Share ursus55

ursus55

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 437 postów

Napisany 22 lipiec 2012 - 09:28

Co sadzicie na temat Prasy Rolujacej HESTON Granit to niemiecka firma która prowadzi produkty zamienne, sam z niej sprowadzam części dla klientów. I @mariuszd93 dzięki za wsparcie.

#33 Share jaco512

jaco512

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 663 postów

Napisany 22 lipiec 2012 - 17:14

Co sadzicie na temat Prasy Rolujacej HESTON Mariusz zdaje sobie sprawę że były to zamienniki, ponieważ pytałem w serwisie to cena była ok. 20 zł sztuka.
@ ursus55 zdania nie zaczyna się od "i". Wykaż się swoimi kontaktami z dostawcami części bo przecież pracujesz w agromie to nie sprawi ci to kłopotu i przedstaw mi tą "tragiczną" wizję dostępności części. Dlaczego milczycie na temat części używanych? Rynek części nie ogranicza się tylko do sklepów i serwisów.
@mirol żeby zdjąć pas wystarczy wyciągnąć przetyczkę (ten drut, który jest w spince).

Edytowany przez jaco512, 22 lipiec 2012 - 17:18.

#34 Share MiRol

MiRol

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 363 postów

Napisany 22 lipiec 2012 - 17:24

Co sadzicie na temat Prasy Rolujacej HESTON a jakby zakladac pas to nie trzeba poluzowytwac cos? tylko zalozyc i spiac i tyle?
czy mozna smarowac pasy lub walki czyms w rodzaju bitexu takiego lepkiego aby sie pasy nie slizgaly na walkach??
i czego moze mi pas sciagac pod jedna strone?"

#35 Share mariuszd93

mariuszd93

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 3465 postów
  • Zainteresowania:mechanika

Napisany 22 lipiec 2012 - 20:16

Co sadzicie na temat Prasy Rolujacej HESTON Ściągać może jak jest krzywo spinka założona lub naderwana z jednej strony. Smarować to nie polecam bo będzie się kleić słoma , siano czy co tam będziesz zbierał . Luzować nic nie trzeba raczej napinacz pasów jest hydrauliczny raczej chociaż nie znam tej prasy , trzeba otworzyć komorę i zacząć zamykać to pasy luźne się zrobią [ tak jest w mojej] , można trochę podnieść łomem wałek napinający .

Nigdy nie zatrzymuj w sobie bąków! Wędrują one bowiem w górę kręgosłupa do mózgu i w ten sposób rodzą się w Tobie gówniane pomysły... :P 

#36 Share MiRol

MiRol

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 363 postów

Napisany 23 lipiec 2012 - 10:48

Co sadzicie na temat Prasy Rolujacej HESTON jak wlaze pod prase i recznie ciagne za sznurek to jakos ciezkawo idzie. i nie wiem czy to da rade zlapac ten sznurek do wiazania, jak jest u was:?

#37 Share ursus55

ursus55

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 437 postów

Napisany 23 lipiec 2012 - 12:51

@ ursus55 zdania nie zaczyna się od "i". Wykaż się swoimi kontaktami z dostawcami części bo przecież pracujesz w agromie to nie sprawi ci to kłopotu i przedstaw mi tą "tragiczną" wizję dostępności części. Dlaczego milczycie na temat części używanych? Rynek części nie ogranicza się tylko do sklepów i serwisów.

Polonista się znalazł, co do części to pozostaje jeszcze AgroBerg, Rolmus, Agro Jan i Granit no może jeszcze coś by się znalazło, ale w żadnych z tych punktów nie ma super wyposażenia w części do Hestona, a posiadają oni wielki asortyment. Owszem pozostają jeszcze części używane, ale to zawsze używane.

Edytowany przez ursus55, 24 lipiec 2012 - 07:34.

#38 Share MiRol

MiRol

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 363 postów

Napisany 23 lipiec 2012 - 21:02

Co sadzicie na temat Prasy Rolujacej HESTON dobra z pasami doszedlem teraz pytanie, po owinieciu belki jak ten aprat wiazacy wraca to nie chce mi wrocic do konca i wysunac nozyka zatrzymuje sie wczesniej i silownik nie wchodzi do konca? czego sie tak dzieje// tak jakby nie mial sily wrocic

#39 Share Elektrotechnik

Elektrotechnik

Zaawansowany

• V.I.P.
  • rank
  • 4477 postów
  • Zainteresowania:Elektronika, specjalizacja: replikatory i teleportery.

Napisany 28 lipiec 2012 - 11:21

Co sadzicie na temat Prasy Rolujacej HESTON Do sprawdzenia cała elektryka prasy, począwszy od zasilania, poprzez złącza i przewody, na samym sterowniku kończąc.

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#40 Share Marcin1987

Marcin1987

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 54 postów

Napisany 24 grudzień 2012 - 15:31

Co sadzicie na temat Prasy Rolujacej HESTON a ja mam następujące pytanie:

co może być przyczyną że siedząc w ciągniku i wyrzucając bele lewa jej strona sznurek luźniejszy jest na niej i czasem sie zsunie a praw strona jest w miarę dobrze owinięta ???