Pablo201_5

Wykształcene rolnicze uwzględniane w programie MR i szkoła w Warszawie

Polecane posty

Pablo201_5    0

Witam,

Gdzie w Warszawie znajdę szkołę, która prowadzi darmowe kursy kwalifikacyjne? Szukałem w Internecie i chyba temat jest dosyć poważny bo narobiło się niepublicznych szkół oferujących takie kursy tylko za 100zł miesięcznie...

 

Mam wykształcenie średnie z maturą, teraz studiuję i mam prawo jazdy B.

 

Najlepiej żeby kurs był prowadzony w weekendy, w trybie e-elearningowym i oczywiście darmowy.

 

Podajcie jakieś informację na w/w temat i pomóżcie zasilić swoje szeregi- szeregi rolników :-)

Edytowano przez Pablo201_5

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ChiquitaB    749

darmowo powinna tobie zaproponowac taki kurs każda szkoła rolnicza ale będzie zapewne co tydzień się musiał tam pofatygować. Po za tym na końcu masz egzamin państwowy do którego jak nie będziesz uważał to nie masz co podchodzić . U mnie na kursie 15 osób przystąpiło do egzaminu a zdało 9 a każdy mówił że ze wsią to na codzień. Więc nie jest to takie proste

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dil3    8

Zgadzam się z ChiquitaB. Ja pomimo ukończenia studiów musiałem zrobić technika. Fakt nic nie płaciłem, ale musiałem mieć 60% frekwencji. zjazdy co dwa tygodnie. Piotrków 14-20 sobota 8-18. Na koniec egzamin państwowy. Z 28 osób zdało 20.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pablo201_5    0

Dzięki za odpowiedzi :-). Zdaję sobię sprawę, że trzeba chodzić, inaczej to nie miało by sensu. Dowiedziałem się, że mająć wykształcenie średnie, kurs na technika rolnictwa trwa 1,5 roku. Po 1 roku ma się wykształcenie zawodowe, które de facto liczy się na MR, jednak nie tak bardzo jak tytuł technika.

 

Może poleci ktoś jakieś szkoły w Warszawie?

Edytowano przez Pablo201_5

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Slawosz    0

Ale w sumie warto podejść do egzaminu moim zdaniem


Lepiej zaliczać się do niektórych, niż do wszystkich.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez Angelo
      A co powiecie o tym zapisie: (tekst cytowany z najnowszego projektu)

      § 21
      W 2007 r. o pomoc mogą się ubiegać wyłącznie osoby, o których mowa w § 4.

      Czyli:
      § 4
      1. Pomoc przyznaje się osobie fizycznej, która w dniu złożenia wniosku prowadzi działalność rolniczą, jednakże nie dłużej niż 12 miesięcy poprzedzających dzień złożenia wniosku.

      Tak więc, kto nie jest właścicielem gospodarstawa (tzn. przed złożeniem wniosku o MR) to może zapomieć o premii w tym roku!!!
      Co proponujecie robić? Czekać, czy przepisywać gospodarstwo i składać wniosek?
    • Przez Koksu101
      Witam.Nie długo przejmę gospo po moim ojcu będe starał się o dopłaty na młodego rolnika mieszkam w woj Lubelskim
      i mam kilka pytani.

      1 co muszę spełniać aby dostać dopłaty na MR
      2 czy jest określona ilości ha
      3 ile pieniędzy dostanie
      4 i czy mogę wydać to na co chcę czy muszę wydać na gospo
      5 gdy kupie maszynę typu ciągnik pług czy muszę mieć na to fakturę
    • Przez pw34
      Czy są jakieś informacje odnośnie naboru w marcu? Bedzie mozna byc ubezpieczonym z ZUSie? czy wydłużyli okres posiadania gospodarstwa? gospodarstwo zostało przepisane na mnie w pazdzierniku 2014 roku, skladalem na MR w pierwszym naborze czy w  marcu bede mogl skladac?
    • Przez kamil1985
      Młody rolnik w 2017. Jak skorzystać, kiedy nabór? Ciąg dalszy dyskusji z wątku 
      http://www.agrofoto.pl/forum/topic/88807-m%C5%82ody-rolnik-2016/
      Szukasz więcej informacji o programie Młody Rolnik? Rozwiązania wszystkich problemów znajdziesz w wątku
      http://www.agrofoto.pl/forum/topic/2868-m%C5%82ody-rolnik-nowe-zasady/page-1590?view=getlastpost
       
       
       
    • Przez tomeq
      Witam!
       
      Zwracam się z prośbą do wszystkich użytkowników ww ciągnika. Interesują mnie opinie, awarie jakie się wam przytrafiły i czy ogólnie kupilibyście go drugi raz.
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj