Skocz do zawartości

Zdjęcie

deutz Fahr 35.80 opinie

2 odpowiedzi na ten temat

#1 Share grego

grego

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 1911 postów

Napisany 20 październik 2015 - 19:31

deutz Fahr 35.80 opinie

Witam

Jestem na etapie szukania jakiegoś kombajnu zamiast bizona na 40 ha jednak nieco wydajniejszego. Nastawiałem sie głównie na Claasa 98sl jednak te co widziałem to stanem technicznym nie grzeszyły, o pieniądze według mnie kosmiczne wołali za nie. I gdzieś w ogłoszeniu wpadł mi taki Deutz 35.80. Czy ktoś może coś więcej powiedzieć o tym kombajnie? Jekie tam są silniki i czy to prawda, że są chłodzone powietrzem, jeśli tak czy się aby nie grzeją w największe upały? Jak ogólnie z ich awaryjnością i wydajnością ile to ma klawiszy?. Z tego co widziałem to większość ma heder 3,6m <_< co wydaje mi się dość mało...Ale w większości jest klima, hydrostat, widac są w lepszym stanie od claasów i cenowo lepiej to wygląda? Warte są one uwagi?

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
deutz Fahr 35.80 opinie Dzisiaj, 22:14
  •  

#2 Share grego

grego

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 1911 postów

Napisany 21 październik 2015 - 21:29

deutz Fahr 35.80 opinie

Tak czy owak to kupiłem taki model ponieważ był w idealnym stanie, z farbą na ślimaku w hederze ze stołem do rzepaku i czego dusza zapragnie z tą jedną wadą że heder 3,60m, widać że nie wyjechany jak wszystkie Claasy jakie oglądałem. Do Classów poniżej 110tys to nawet nie ma co jeździć bo szrot, a powyżej to już kuriozalna cena jak za 25letnią maszynę

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#3 Share mikostys

mikostys

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 5 postów

Napisany 22 październik 2015 - 06:09

deutz Fahr 35.80 opinie jeśli silnik chłodzony powietrzem, to najlepszy silnik pod słońcem