Polecane posty

damianXXL    49

Witam.

Zauważyłem spory wyciek oleju pod pedałem sprzegła w moim MF. Potrzebuje jakiś nr uszczelnienia. Szukałem w sieci, są kompletne zestawy naprawcze. Jaki uszczelniacz/oring puścił? Jeszcze tego nie rozbierałem a teraz muszę zlikwidować wyciek. Da rade pojedynczo wymienić uszczelnienie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
andrewk    154

Jak chcesz zlikwidować wyciek bez wyjęcia pompki ? :D

 

Zestaw naprawczy o nr. 1642034M91

______________________________________________________________________________________________________________________________

 

 

Edytowano przez andrewk

„Nie wiedziałem, że na świecie jest tylu idiotów, dopóki nie zajrzałem do internetu”

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
damianXXL    49

Źle zrozumiales. Pompkę oczywiście wymontuje. :) A pojedynczo uszczelnienia idzie kupić?
Jak z olejem, wypuszczać coś czy tyle co z przewodów scieknie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
andrewk    154

Najlepiej przy okazji olej i filtry wymienic. Jedna robota :P:P

______________________________________________________________________________________________________________________________

http://www.traktorpedia.pl - dane techniczne ciągników rolniczych, kombajnów zbożowych oraz ładowarek teleskopowych.

Edytowano przez andrewk

„Nie wiedziałem, że na świecie jest tylu idiotów, dopóki nie zajrzałem do internetu”

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
damianXXL    49

Olej mam nowy zalany. Filtr nie dawno sprawdzany i byl czysty ale na wiosne wymienie. Teraz to flaka zlapałem w tyle...  :unsure: ehh 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
andrewk    154

W takim razie nie mam pytan :D

______________________________________________________________________________________________________________________________

http://www.traktorpedia.pl - dane techniczne ciągników rolniczych, kombajnów zbożowych oraz ładowarek teleskopowych.

Edytowano przez andrewk

„Nie wiedziałem, że na świecie jest tylu idiotów, dopóki nie zajrzałem do internetu”

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez Kondzio55
      Witam. Wlasnie zrobiliśmy remont sprzęgła ponieważ łożysko poszlo sie.. Wymienilismy cale tuleje, oby dwie tarcze i 3 lopatki. Oke zlozylismy, wysprzeglik odpowietrzony a biegi nie chca wejść. Nacisniemy sprzeglo a biegi zgrzytaja tak jak wgl by sprzęgła nie bylo. Gdzie szukac przyczyny bo 3 raz rozjezdzac sie nie chce zbytnio. Tarcze oczywiscie dłuższym do silnika, lopatki wyregulowane.
    • Przez Krystian2152
      Błąd T87? 
      Co to za błąd??
      Wyskakuje mi czasami
    • Przez Scoti
      Witam wymieniłem sprzęgło w moim mf tarczki od napedu no i chyba tyle a teraz problem który mam to ze sie zapowietrza troche popracował w polu i znów nie ciągnął jak odpowietrzyłem to ciągnął więc gdzie moze łapać powietrze jakieś rady ?
    • Przez Damianson
      Witam zakładam temat ponieważ nie znalazłem nic na temat pompki zasilającej w renault . Otóż kupiłem ciagnik z awaria układu paliwowego ,i tu zaczyna się kłopot iż znalazłem kłopot w pomoce zasilającej ze nie podaje paliwa . W serwisie zamówiłem pompkę podałem numer VIN,rok,model i typ silnika i przyszła ta pompka to zdjęcie na  na dole natomiast po wymontowanie mam taką pompkę 

       Czy to są takie same pompki i bez różnicy która zamontować można?
    • Przez Klimston
      witam chciałbym zrobić mocniejsze sprzęgło w c360 ponieważ założyłem juz drugą tarcze sprzęgła i znów po jakimś czasie sprzęgło się ślizga. sprzęgło było regulowane juz kilka razy
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj