Skocz do zawartości

Zdjęcie

Platformy cyfrowe

74 odpowiedzi na ten temat

#61 Share WeSolyRomeK

WeSolyRomeK

Zaawansowany

• userphoto
  • Members
  • PipPipPip
  • 130 postów

Napisany 10 styczeń 2011 - 20:42

Platformy cyfrowe

Jestem posiadaczem TNK i jak do tej pory nie narzekałem lecz ostatnio coś mi zaczyna się nie podobać oglądając jakiś program czasami pojawia się czarny ekran z okienkiem na środku w którym pisze SPRAWDŹ ZASILANIE ORAZ POŁĄCZENIE KABLOWE PODŁĄCZONYCH URZĄDZEŃ LUB WYBRANY SYGNAŁ ŹRÓDŁOWY. i nie wiem bardzo co zrobić bo nie pojawia to się co chwile tylko raz na jakiś czas a czasami i wcale no ale czasami to jest nachalne i co moment tylko nie wiem w czym może być przyczyna może ktoś coś mi poradzi wiem że troszkę to nie w temacie ale proszę o jakieś sugestie

Sprawdż ustawienie anteny bo może nie łapać dobrze sygnału
Macarena, macarena, baila, baila, ella, ella
Macarena, macarena all night long

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
Platformy cyfrowe Dzisiaj, 19:20
  •  

#62 Share Marcin 80

Marcin 80

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 322 postów

Napisany 10 styczeń 2011 - 21:20

Platformy cyfrowe No racja bo od połowy zeszłego roku chyba jest....mój błąd sorki :D

#63 Share rafftti

rafftti

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 345 postów

Napisany 12 styczeń 2011 - 18:58

Platformy cyfrowe Widzę że bogdan wie lepiej ;) . Jeżeli siostra miała na monitorze że dana osoba ma umowę przedłużoną do 2060 roku to widocznie tak jest. Wszystko zależy od tego pod czym się podpisujesz w umowie

#64 Share b0gdan

b0gdan

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 3102 postów

Napisany 12 styczeń 2011 - 20:07

Platformy cyfrowe i może jeszcze powiedziała że takiej umowy nie można rozwiązać? Mam 2 umowy z N i w żadnej nie ma takowego zapisu że umowa jest przedłużana na czas określony, tylko na nie określony (co w komputerze może być bardzo odległą data), a że pracownik wykazuje się nie kompetencja i podaje taka datę to już inna sprawa :)

#65 Share rafftti

rafftti

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 345 postów

Napisany 12 styczeń 2011 - 20:18

Platformy cyfrowe Czego tak bronisz tą N. Jak będziesz odchodził to zobaczysz jakie Ci progi będą robić :D

#66 Share Famer21

Famer21

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 752 postów
  • Zainteresowania:Motoryzacja, Rolnictwo, Informatyka, Kino, Muzyka

Napisany 13 styczeń 2011 - 21:52

Platformy cyfrowe Obecnie na rynku Telewizja N jest najlepsza pod względem ogólnym, najlepsze programy żadna inna stacja nie ma takiej rozszerzonej stacji z kanałami. Opcja VOD i inne to już również w cyfrowym polsacie wprowadzili no i z ceną nie jest lekko, ale asortyment w kanałach mega jest - ale to tylko dla smakoszy, którz kochają filmy i seriale to znajdą na niej wszystko! :)

#67 Share b0gdan

b0gdan

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 3102 postów

Napisany 14 styczeń 2011 - 00:23

Platformy cyfrowe

Czego tak bronisz tą N. Jak będziesz odchodził to zobaczysz jakie Ci progi będą robić :D

ależ ja już rozwiązałem jedną umowę z N i zawarłem nową, bo dla nowych klientów są lepsze promocje. Ja bronię? A może Ty pracujsz dla Polchłamu? :P

#68 Share ArekNH

ArekNH

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 58 postów

Napisany 25 lipiec 2011 - 08:56

Platformy cyfrowe brat ma cyfre+ bo transmituja tam ekstraklase a tak zmienil by na cyfrowy polsat hd
rodzice mają "telewizje na karte" to coś z n

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#69 Share stefan6565

stefan6565

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 0 postów

Napisany 14 wrzesień 2011 - 10:47

Platformy cyfrowe Ja posiadam tuner DVB-T i antenę i obieram kilkanaście kanałów za darmo w cyfrowej jakości.Polecam poczytać stronę www.naziemna.pl .Sprzęt kupiłem w internecie www.tunerydvb.pl polecam bardzo miła i
profesjonalna obsługa.Zasięg jest już w całym kraju.

#70 Share lukasx21

lukasx21

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 1113 postów
  • Zainteresowania:Szkolenie i egzaminowanie kandydatów na kierowców No i grzebanie w glebie trochę też...

Napisany 14 wrzesień 2011 - 16:59

Platformy cyfrowe w całym kraju ale nie wszystkie muxy, kanały tvp(mux3) są dostępne jak narazie tylko w okolicach największych miast

Kupię pług 2 skibowy obracany hydraulicznie

Kupię sortownik do ziemniaków remprodex lub samro

Sprzedam sadzarkę do ziemniaków gruse, 2 rzędową przystosowaną do sadzenia kiełkowanych

#71 Share darek1972

darek1972

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 760 postów
  • Lokalizacja:polski biegun zimna- najpiękniejsze miejsce pod słońcem

Napisany 14 wrzesień 2011 - 17:35

Platformy cyfrowe Do odbioru naziemnej cyfrówki dokupiłem kartę-moduł dekodujący CI. Karta siedzi sobie w gnieździe z tyłu telewizora. Odbiór jest doskonały pomimo że zostałem na starej siatkowej antenie
Kupię czwartą parę do pługa Ibis
Mój profil na YouTube: http://www.youtube.com/user/darus1972
Zapraszam do galerii: http://www.agrofoto....-user11856.html

#72 Share Thomas2135

Thomas2135

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 3179 postów

Napisany 14 wrzesień 2011 - 20:49

Platformy cyfrowe U nas ostatnie 3 lata mieliśmy umowę z Cyfrowym Polsatem, ale to się nam znudziło, po tym jak zabrali w lutym BBC Knowledge i jeszcze jakieś a innych było niewiele(pakiet familijny). Z zasięgiem tez był kłopot. Obecnie od lipca używam Cyfry+ i jest całkiem dobrze. Trochę więcej kanałów za te same pieniądze, choć i tak brakuje mi jeszcze niektórych kanałów z CP.Wada jaka mnie obecnie denerwuje w Cyfrze+ to ich archaiczny dekoder Sagem kupiony za 1zł. Obudowa to pamięta, chyba jeszcze czasy VHS-ów taka jest duża a sam dekoder ma mało funkcji i w dodatku zawiesza się przy zbyt szybkim przełączaniu. Trzeba chyba kupić jakiś lepszy.

#73 Share pooch

pooch

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 722 postów

Napisany 14 wrzesień 2011 - 21:21

Platformy cyfrowe Uzywam telewizji n od 2 lat. Wszystko jest okej, naprawdę i odbiór rewelacja i ilośc kanałów w HD najwieksza ... tylko jak sie kończy umowa to nie traktują stalych klientów poważnie i dają wyższe ceny niż dla nowych.
W rolnictwie siła!!! :)

#74 Share Ynternauta

Ynternauta

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 9 postów

Napisany 19 wrzesień 2011 - 12:13

Platformy cyfrowe Ja gdybym wybierał teraz platformę, to wybrałbym "n-kę". A używa ktoś z Was telewizję na kartę? Jakie są opinie?

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#75 Share b0gdan

b0gdan

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 3102 postów

Napisany 19 wrzesień 2011 - 12:29

Platformy cyfrowe

Uzywam telewizji n od 2 lat. Wszystko jest okej, naprawdę i odbiór rewelacja i ilośc kanałów w HD najwieksza ... tylko jak sie kończy umowa to nie traktują stalych klientów poważnie i dają wyższe ceny niż dla nowych.

jak przedłużałem umowę , to nowi mieli za full pakiet 129zł, a mi zaproponowali 99zł z tym szczególikiem, że wtedy nowi mieli bodajże 3 miesiące za 1zł

Edytowany przez b0gdan, 19 wrzesień 2011 - 12:29.