Skocz do zawartości

Zdjęcie

Platformy cyfrowe

74 odpowiedzi na ten temat

#21 Share tomek13

tomek13

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 144 postów

Napisany 09 marzec 2008 - 12:19

Platformy cyfrowe Ja mam Cyfrowy Polsat i narazie jest spoko . A do was przyszła już nowa karta do dekodera z cyfrowego Polsatu , bo mi przyszła i coś nie działa .

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
Platformy cyfrowe Dzisiaj, 22:10
  •  

#22 Share quercus

quercus

emerytowany moderator

• V.I.P.
  • rank
  • 1622 postów

Napisany 09 marzec 2008 - 12:20

Platformy cyfrowe Mi nic nie przysyłali.
,, Idę dalej żeby być jak najbliżej ..."

#23 Share gigix

gigix

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 244 postów

Napisany 10 marzec 2008 - 10:07

Platformy cyfrowe A propo F1 to już w piątek HIP HIP HURA.Polsat rządzi w rozsądnej cenie, dodatkowo pakiet HBO za 20 zł a jak ktoś ma pakiet polsatu za 50 to Hbo ma za 17.N to dla mnie porażka z powodu braku Polsatu(F1) a na cyfrze za dużo piłki nożnej.

Edytowany przez andrzej2110, 12 marzec 2008 - 10:36.

#24 Share bartus16

bartus16

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 1285 postów

Napisany 10 marzec 2008 - 10:11

Platformy cyfrowe

A propo F1 to już w piątek HIP HIP HURA.Polsat rządzi w rozsądnej cenie, dodatkowo pakiet HBO za 20 zł a jak ktoś ma pakiet polsatu za 50 to Hbo ma za 17.N to dla mnie porażka z powodu braku Polsatu(F1) a na cyfrze za dużo piłki nożnej.

ja nie narzekam bo polsat i tv4 mam nie na dekoderze tylko jak przelacze na normalna antene tak wiec nie mow ze "N" to porazka
Jeżeli każdy pomysł wydaje Ci sie genialny to dopij wódkę i idz spać :)

#25 Share gigix

gigix

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 244 postów

Napisany 11 marzec 2008 - 14:14

Platformy cyfrowe

ja nie narzekam bo polsat i tv4 mam nie na dekoderze tylko jak przelacze na normalna antene tak wiec nie mow ze "N" to porazka

nie mowie ze "N" to porażka tylko stwierdzam że "N" to DLA MNIE porażka.Jest to tylko subiektywne odczucie w stosunku do tej platformy.Po prostu jeżeli bym chciał oglądac rzeczy które zwykle oglądam na Polsacie cyfr. to musiał bym wykupić chyba 3 pakiety w N plus HBO, i dodatkowo ciągnąc instalacje do anteny analogowej, z której i tak mam fatalną jakość TV4 a poza tym pozostaje jeszcze kwestia Polsatu Sport na ktorym są emitowne treningi F1.Także powtarzam ze DLA MNIE N to porażka.Nie oceniam sensu istnienia całej platformy bo na pewno oni mają lepszych speców od marketingu i badań rynkowych niż ja i sądze ze skoro uruchomili N to widzieli potencjalnych odbiorców programow z tej platformy.Osobiście żałuje comedy central ale jak to mowią coś za coś, wybieram F1.

#26 Share Przemo85

Przemo85

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 316 postów

Napisany 11 marzec 2008 - 17:48

Platformy cyfrowe Ja mam cyfrowy Polsat i jestem zadowolony w sumie polsat ma najwięcej abonentów

#27 Share SzTyWnY

SzTyWnY

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 90 postów

Napisany 11 marzec 2008 - 18:56

Platformy cyfrowe ja mam cyfre+ i jestem zadowolony wziolem sobie jak dawali rabat i wychodzi mi taniej niz cyfrowy polsat o podobnych kanałach.I faktycznie to po kij tyle tych kanałow .Ja preferuje tvn turbo,discovery chanel i mtv

#28 Share klusek

klusek

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 202 postów

Napisany 11 marzec 2008 - 19:54

Platformy cyfrowe Ja mam cyfrowy polsat od 2 lat i jest dobrze mam pakiet familly więcej programów jest
"... bo do ciągnika trzeba mieć zamiłowanie..."

#29 Share Kolejorz

Kolejorz

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 394 postów
  • Zainteresowania:Rolnictwo i wszystko z nim związane, MTB, marka Ursus, John Deere

Napisany 11 marzec 2008 - 20:19

Platformy cyfrowe Ja mam Cyfrowy Polsat
John Deere 6830 Premium | John Deere 6920 S - my dream's
Lech Poznań - Duma i tradycja

#30 Share szpeniek25

szpeniek25

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 137 postów

Napisany 11 marzec 2008 - 20:36

Platformy cyfrowe A ja zastanawiam sie co wziąć, może cos doradzicie?interesuje mnie jakis ogólny pakiet

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#31 Share tomek13

tomek13

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 144 postów

Napisany 11 marzec 2008 - 21:54

Platformy cyfrowe

Mi nic nie przysyłali.

Jeśli ci nic nie przysłali to przeczytaj to : http://www.cyfrowypo...informacja.html

#32 Share gigix

gigix

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 244 postów

Napisany 12 marzec 2008 - 10:42

Platformy cyfrowe

A ja zastanawiam sie co wziąść, moze cos doradzicie?interesuje mnie jakis ogólny pakiet

ogólnie co chodzi o ofertę w stosunku do ceny to polecam polsat. Mowie w imieniu FACETA który ma DZIECKO i ŻONĘ. pisałem wielkimi żeby dać do zrozumienia że po prostu w polsacie wszyscy znajdujemy coś dla siebie. W N było z tym najgorzej. Z polsatem jest jednak jeden problem podobno.Sporo sie słyszy że polsat ogólnie olewa klientów i robi spore problemy przy rozwiązaniu umowy. Broń boże wynajmować od nich dekoder. Tylko na własność bierzcie. A ktoś sie interesował tym co tepsa oferuje czyli tel neo i tv w jednym?

#33 Share quercus

quercus

emerytowany moderator

• V.I.P.
  • rank
  • 1622 postów

Napisany 12 marzec 2008 - 21:39

Platformy cyfrowe

Jeśli ci nic nie przysłali to przeczytaj to : http://www.cyfrowypo...informacja.html

Mają czas do Maja zobaczymy. :)
,, Idę dalej żeby być jak najbliżej ..."

#34 Share paktofonikas1987

paktofonikas1987

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 3019 postów

Napisany 16 marzec 2008 - 21:47

Platformy cyfrowe Wie ktos ile moze kosztowac rozkodowanie karty od cyfry + na odbior wszystkich kanalów?

sprzedam

Ciągnik Zetor ZTS 16245    www.olx.pl/oferta/ciagnik-zetor-zts-16245-nie-1634-case-fendt-john-deutz-ursus-1614-CID757-IDcIy4R.html

#35 Share Tomek2208

Tomek2208

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 62 postów

Napisany 04 grudzień 2009 - 16:33

Platformy cyfrowe Ja Cyfrowy Polsat mam.

#36 Share Pawel820

Pawel820

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 164 postów
  • Zainteresowania:Rolnictwo, Motoryzacja, Sport

Napisany 06 grudzień 2009 - 17:07

Platformy cyfrowe Ja mam już jakieś 2 lata Cyfrowy polsat i jestem z niego zadowolony.
Moja stajnia km MTZ Belarus 820 i MF 255

KPK Kumurun Team

#37 Share Darpol

Darpol

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 403 postów

Napisany 06 grudzień 2009 - 21:58

Platformy cyfrowe

Ja mam już jakieś 2 lata Cyfrowy polsat i jestem z niego zadowolony.

Ja też mam już dwa lata polsat 22 grudnia kończy się umowa i automatycznie jest wznawiana na czas nieokreślony bez jakiś dokładek i gratisów,dlatego składam teraz wniosek o rozwiązanie umowy i biorę nowy dekoder za 1zł z 6mies. gratis wszystkie kanały i drugi dekoder w prezencie z darmowym abonamentem na 29 miesięcy.Polsat nie dba o starych klientów tylko łowi nowych jeleni.Jak kończy ci się umowa to też wypowiedz ją już, bo trzeba to zrobić z 3-miesięcznym wyprzedzeniem.

#38 Share lukasx21

lukasx21

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 1113 postów
  • Zainteresowania:Szkolenie i egzaminowanie kandydatów na kierowców No i grzebanie w glebie trochę też...

Napisany 07 grudzień 2009 - 20:10

Platformy cyfrowe A ja mam telewizje na karte i więcej mi do szczęścia nie potrzeba.

Kupię pług 2 skibowy obracany hydraulicznie

Kupię sortownik do ziemniaków remprodex lub samro

Sprzedam sadzarkę do ziemniaków gruse, 2 rzędową przystosowaną do sadzenia kiełkowanych

#39 Share Grzesiek12

Grzesiek12

Nowicjusz

• V.I.P.
  • rank
  • 48 postów
  • Zainteresowania:Motoryzacja

Napisany 11 grudzień 2009 - 20:00

Platformy cyfrowe Większość z nas posiada Cyfrowy polsat tak jak ja .Ja mam pakiet familijny i na początku tyle tego było że oczu nie odrywałem potem zabroli troche mniej bo sie promocja skończyła ale też dużo do oglądania jest .Jedna wada to dziadowski pilot ;(
----------------------------------------------------------------------------------------------------

Szukam żony z polem !!

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#40 Share Profil usunięty Profil usunięty

Profil usunięty
  • thumbphoto
  • Guests

Napisany 04 styczeń 2010 - 14:47

Platformy cyfrowe Ja mam ,również cyfrowy polsat(pakiet familijny) :) , wszystko jest ok tyle,że jak wiatr zawieje to momentalnie mam brak sygnału :)