paktofonikas1987

Platformy cyfrowe

Polecane posty

Jakie posiadacie platformy Tv cyfrowej? Jak je oceniacie i które polecacie?


sprzedam

Opryskiwacz Pilmet 

www.olx.pl/oferta/opryskiwacz-pilmet-2018-18-m-2000l-nie-hardi-rau-evrard-CID757-IDxqwma

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
andrzej2110    535

ja czasem mam Polsat za darmo :huh:


Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym. Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym.
ani każdym innym następującym po tym terminie.Ponadto autor zastrzega sobie prawo zmiany poglądów, bez podawania przyczyny :D

bullet_black.png

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
quercus    7

Ja mam Polsat Cyfrowy. Nie jest zły ale przy większym wietrze sygnał się urywa bo panom monterom nie chciało się bobrze ustawić anteny.


,, Idę dalej żeby być jak najbliżej ..."

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bartus16    10

ja mialem 6 lat cyfrowy polsat ale zmienilismy na "N" i to byla dobra decyzja :huh:


Jeżeli każdy pomysł wydaje Ci sie genialny to dopij wódkę i idz spać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bartus16    10

wiesz co my mamy ten max pakiet to jak dla mnie super bo jest duzo kanałów sportowych a nic wiecej mi do szczęścia nie potrzeba :huh: nie wiem jak wam ale dla mnie nie zbędny jest TVN TURBO ;)


Jeżeli każdy pomysł wydaje Ci sie genialny to dopij wódkę i idz spać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lukas120    4

W N TV tylko max pakiet bo oferta jest tak śmiesznie ułożona że inaczej nic ciekawego nie będzie najlepszą oferte ma polsat może ma tylko jeden kanał w HD ale na pewno się rozwinie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
andrzej2110    535

mi sie zacina paczka diskowery (czy jakoś tak) :angry: a szkoda bo ja praktycznie oglądam diskavery chanel , tvn, tvn turbo :huh: (muszę poszukać innego softu, może nie będzie sie wieszał)


Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym. Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym.
ani każdym innym następującym po tym terminie.Ponadto autor zastrzega sobie prawo zmiany poglądów, bez podawania przyczyny :D

bullet_black.png

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
quercus    7

Oj tak Discovery wszystkie zwłaszcza Channel i Science (dawniej Sci-Trek) to mogę oglądać godzinami. Bardzo lubię programy typu ,, Jak to jest zrobione" ,,Wielkie konstrukcje" i inne.

 

Podobno najsłabszą ofertę ma Cyfra+. Kolega ma i żałuje że nie wziął czegoś innego.


,, Idę dalej żeby być jak najbliżej ..."

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bartus16    10
Oj tak Discovery wszystkie zwłaszcza Channel i Science (dawniej Sci-Trek) to mogę oglądać godzinami. Bardzo lubię programy typu ,, Jak to jest zrobione" ,,Wielkie konstrukcje" i inne.

 

Podobno najsłabszą ofertę ma Cyfra+. Kolega ma i żałuje że nie wziął czegoś innego.

masz w 100% racje te programy typu JAK TO JEST ZROBIONE to naprawde strzal w 10 POZDRO :huh:


Jeżeli każdy pomysł wydaje Ci sie genialny to dopij wódkę i idz spać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witek    2

ja mam Cyfra plus i nic innego głównie dla tego po jest Polska Liga


2-08-2007 3400gram 52cm to mój Kacperek

12-07-2008 2831gram 43cm to moja Oliwia

2008-04-01 Firma Wit-Rol rozpoczyna działalności

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ralf    15

ja mam polsat cyfrowy i cyfre plus po przez sharing za 15zł miesięcznie :huh:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
FISH    0

Jakościowo najgorszy jest polsat bo oni stosują największą kompresję pakietów i upychają 5 programów w kanał, podczas gdy Nka i Cyfra tylko 4 programy. Stąd na Polsacie pojawiają się czasem stop klatki itd. Jeśli porównać oferty Nki i Cyfry to jak zauważył quercus wychodzi zdecydowanie na korzyść Nki, dlatego też dekoder tej platformy kupiłbym najchętniej.


Sprzedam walce młyńskie: gielda.agrofoto.pl/walce_mlynskie-o263.html
oraz MF 165 w dobrym stanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Patrick345    141

Ja mam cyfrowy polsat. Ja moge godzinami oglądać discovery a szczególnie to brudną robotę.


Ursus C-330M każdemu go potrzeba :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Arni    1

Ja mam Cyfrowy Polsat, a główne to oglądam TVN TURBO Discovery Chanel i TVN24 :huh:


17 lutego 2007r - 17 lutego 2012 pięć lata na af!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jaro    166

Ja mam "N" i rekordera-a kupiłem właśnie odbiornik z możliwością nagrywania bo :

-mam go włączony non-stop przychodzę z obórki,cofam i oglądam sobie Dziennik np.

-a i film zdarza się nagrać

-chociaż to i tak zastanawaim się po kiego grzyba to mam jak prawie telewizji nie oglądam :huh:

-100 czy ileś tam kanałów i nic konkretnego do obejrzenia

-pamięta ktoś może "Sondę"-to był program !

-ale wszystko co dobre długo nie trwa a Kamiński i Kurek zginęli ;)

-w porównaniu z tym programem to wszystkie te Discowery wymiękają

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
benek79    16
Ja mam "N" i rekordera-a kupiłem właśnie odbiornik z możliwością nagrywania bo :

-mam go włączony non-stop przychodzę z obórki,cofam i oglądam sobie Dziennik np.

-a i film zdarza się nagrać

-chociaż to i tak zastanawaim się po kiego grzyba to mam jak prawie telewizji nie oglądam :huh:

-100 czy ileś tam kanałów i nic konkretnego do obejrzenia

-pamięta ktoś może "Sondę"-to był program !

-ale wszystko co dobre długo nie trwa a Kamiński i Kurek zginęli ;)

-w porównaniu z tym programem to wszystkie te Discowery wymiękają

Pamietam ten program i prowadzących!!! To było cos co warto było zobaczyć,ale to juz nie wroci :angry:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
polac    0

Tylko że w "N" nie ma Polsatu nawet tego zwykłego(żal.pl) i żałuję że wzięliśmy "N" bo teraz się rozpoczyna sezon F1 i nie mam gdzie oglądać :huh:.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jaro    166
Tylko że w "N" nie ma Polsatu nawet tego zwykłego(żal.pl) i żałuję że wzięliśmy "N" bo teraz się rozpoczyna sezon F1 i nie mam gdzie oglądać :huh:.

I Bogu dzięki że Polsatu nie ma (moi Starsi mają)-i też tego nie oglądam ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tomek13    0

Ja mam Cyfrowy Polsat i narazie jest spoko . A do was przyszła już nowa karta do dekodera z cyfrowego Polsatu , bo mi przyszła i coś nie działa .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
quercus    7

Mi nic nie przysyłali.


,, Idę dalej żeby być jak najbliżej ..."

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gigix    6

A propo F1 to już w piątek HIP HIP HURA.Polsat rządzi w rozsądnej cenie, dodatkowo pakiet HBO za 20 zł a jak ktoś ma pakiet polsatu za 50 to Hbo ma za 17.N to dla mnie porażka z powodu braku Polsatu(F1) a na cyfrze za dużo piłki nożnej.

Edytowano przez andrzej2110

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bartus16    10
A propo F1 to już w piątek HIP HIP HURA.Polsat rządzi w rozsądnej cenie, dodatkowo pakiet HBO za 20 zł a jak ktoś ma pakiet polsatu za 50 to Hbo ma za 17.N to dla mnie porażka z powodu braku Polsatu(F1) a na cyfrze za dużo piłki nożnej.

ja nie narzekam bo polsat i tv4 mam nie na dekoderze tylko jak przelacze na normalna antene tak wiec nie mow ze "N" to porazka


Jeżeli każdy pomysł wydaje Ci sie genialny to dopij wódkę i idz spać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gigix    6
ja nie narzekam bo polsat i tv4 mam nie na dekoderze tylko jak przelacze na normalna antene tak wiec nie mow ze "N" to porazka

nie mowie ze "N" to porażka tylko stwierdzam że "N" to DLA MNIE porażka.Jest to tylko subiektywne odczucie w stosunku do tej platformy.Po prostu jeżeli bym chciał oglądac rzeczy które zwykle oglądam na Polsacie cyfr. to musiał bym wykupić chyba 3 pakiety w N plus HBO, i dodatkowo ciągnąc instalacje do anteny analogowej, z której i tak mam fatalną jakość TV4 a poza tym pozostaje jeszcze kwestia Polsatu Sport na ktorym są emitowne treningi F1.Także powtarzam ze DLA MNIE N to porażka.Nie oceniam sensu istnienia całej platformy bo na pewno oni mają lepszych speców od marketingu i badań rynkowych niż ja i sądze ze skoro uruchomili N to widzieli potencjalnych odbiorców programow z tej platformy.Osobiście żałuje comedy central ale jak to mowią coś za coś, wybieram F1.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj