coolman111

Prędkość jazdy.

Polecane posty

Massey    0

Moje rekordy prędkości to;

Motorynka 40km/h

zetor 10540 35 km/h

u1634 32km/h

opel tigra 180km/h bo dalej juz dobry odcinek sie koczył :) (1.6 16v 104KM)

daewoo leganza 2.0 185km/h na trasie lulkowo- poznan nowa trasa ale troche podwiewa z boku

lancia libra 2.4 JTD 130KM 205km/h

troche yego bylo ^_^

pozatym kumpel mial vectre B 2.5 V6 piekna maszyna silnik cudownie mrucz gnal 235km/h a motorkiem 293km/h scigal sie z mondeo mowym modelem mondeo przy 250 odjechalo :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pawelpiasek    0

skuter cpi 135km/h

polonez truck 1.9d 155km/h

toyota carina 1.8 220km/h

audi s6 295km/h

mtz 320a 40km/h

ursus c330m 45km/h

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pixel    0
skuter cpi 135km/h

polonez truck 1.9d 155km/h

toyota carina 1.8 220km/h

audi s6 295km/h

mtz 320a 40km/h

ursus c330m 45km/h

Skuterem tyle nie pojedziesz,nawet po tuningu :) Zreszta on pewnie ma licznik do 120 wiec raczej nie wiadomo ile idzie.Fabryczny pojdzie góra 80 to tez moze z 95 a nie 135,no bez przesady :)

Starym truck-iem prawie 160,tez za bardzo nie realistyczne,mysle ze 130 max co moze isc,no chyba ze tyle co wyjechal z salonu a takich juz nie ma.

Reszta jest ok poza hitem dnia czyli C330m 45 km/h-chyba ze stodoły tyle jechałes,daj spokoj,tyle to jezdza fendy a nie małe i juz nie nowe ursusy.25-28 to jest maximum ciapka :)

Pozdrawiam i mam nadzieje ze nie tylko ja tak sądze.


Wszelakie skargi, zażalenia, pochwały i prośby dotyczące mojej pracy na AF i samego AF proszę kierować na PW. Z góry dziękuje :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Massey    0

Zgadzam sie z Toba Pixel ja mam trucka tez 95r 1.9 diesel i max z górki poszedl 130km/h ale to juz dawno bylo teraz to strach 100 nim przekraczac juz wtedy balem sie ze silnik mu ucieknie w pole :) A wrazenia takie jak bym z 200 lecial :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pawelpiasek    0

rok produkcji poloneza to 2002 rok predkośc ta osiągnięta był z górki z wiatrem w plecy z tatą wysiedliśmy z niego głusi pnieważ strasznie wył w nim tyłny most. co do skutera mówcie co chcecie sprawdzałem to z moim kolegom a jechał on obok mnie ścigaczem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
timasz    55

simson skuter 100 km / h

same roller 70 49 km/h

daewoo lanos 1.5 16v 180 km/h

c 360 30 km/h

mercedes w 210 2.9 td 220

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tommy    1

BMW 325td e36 Ścigałem się z inną BMW e46 136km

Lecieliśmy 200km

gdyby tam gdzieś było foto to byli byśmy osrani!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ursusc385    1565

u mnie jak jechalismy po krowe c 360 to z kabina kwadratowa to zetorka bralismy na pół gazie a on pełna kita jechał tylko niewidziałem ile jedziemy bo nam obrotomierz sie zepsuł

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MichalR    34

MF5465 pokazuje 39.4km/h ale szwagier jechał za mną samochodem i u niego było ok. 55km/h


Jeżeli pomogłem, kliknij zieloną strzałkę ------->

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Miki7211    8

Ja dzisiaj jechałem sobie skuterkiem a tu nagle bieze mnie jakies DF z 10 tonowa przyczepą piasku. Ja miałem dokładnie na liczniku 55km/h ale pacząc jak szybko jechał to na oko około 60km/h mial jak nic.


Moje Filmiki

Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Vektorrr    4

Ja najszybciej jechałem 215 km/h Vectrą B 2.0 a najszybciej prowadziłem Audi 80 Avancik 1,9 TDI (320000km) 190 km/h (licznikowe) ale w rzeczywistości było pewnie ok 180 bo nie wierze żeby wywalenie kata aż tak wpływało na osiągane prędkości.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
robcio3dz    0

Ja naj szybciej jechałem JD 43km/h Ćezetą 175 120km/h i Oplem Tigro TWIN TOP 220km/h


URSUS POLUBISZ POLNĄ DROGIE!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
marcin974    30

ja

skoda fabia 110km/h braklo odcinka

maluch ok 80km/h wiecej nie ma gdzie rozwinac predkosci no i troche starach wiecej do to 126p:)

c-360 okolo 35 bylo jak nic (kola miedzyrzedowe i zwolnice od c-355)

pronar ponad 40km/h

no i z takim facetem jechalem 160km/h(jako pasazer) lancia


Czujniki (nowe zamienniki) do kombajnu buraczanego stoll sprzedam
Kontakt 661995047

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pronar5135    1

ja najwięcej to wyciągnąłem zetorem ale tylko 45 km/h :blink: a padziecho to tylko 30 km/h. :rolleyes:

ja wole wyciągać większe prędkości samochodem a nie maszyną rolniczą :D


nie mam za wiele czasu na forum ale jak znajduje to już z fociami .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pavel    12

mi przybyła Vectra B do testów 1.8 juz nia wyciagnołem 140km/h i został piaty bieg ale odcinka zabrakło :rolleyes: ( a mam 16 lat :blink: )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kat    113

Tigra na 3 biegu do odcięcia prawie 140km/h :rolleyes:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pavel    12

było około 5,5tys obrotów, a dzien póżniej na 3 do 100dobiłem i t i tu był zapas ;0 czerwona zaczyna się od 7tyś :rolleyes: ale nieporównywalnie wolę jeżdzić toyota:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
robertbara    75

Ja swoim Passatem 1.9 TDI 130 koni na 5 zamykam 190 i włączam 6, niestety to taki tylko nadbieg i więcej jak 210 nie idzie :rolleyes:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sebastian    0

ja swojm tiko jechalem najwiecej 120km/h (niestety na wiecej zabraklo odcinka) a ojciec tym samym samochodem 150km/h i jeszcze by troche poszedl ;p a dodam ze jest to silnik 800cm3 i rok 2000. strarszy wuja focusem 18TDI 2000r 200km/h po trasie do warszawy :]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
marcin974    30

a jak mojego kumpla brat renalut 19 kolo policji tak szybko przejechal ze nie zdazyli spisac numeru tablic:D podbono mial ponad 160km/h


Czujniki (nowe zamienniki) do kombajnu buraczanego stoll sprzedam
Kontakt 661995047

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez tmic
      Czy ktoś się już spotkał  z umową dzierżawy gruntu pod instalację wodorową ? Szukam informacji o problemach i opłacalności.
    • Przez Michle18
      Witam mam problem renault 90-34 zauważyłem że wałek od przedniego mostu jest uszkodzony (zjedzony frez) od strony skrzyni jest ok moje pytanie brzmi czy jeśli pominę tuleje która łączy wałek z przednim mostem i zespawam to na stałe czy pochodzi to trochę czy musi być jakiś luz na tej złączce wału? Chce zrobić coś na szybko bo robota w polu się szykuje z góry dziękuję za opinie
    • Przez michalsoft
      Witam,
      w sąsiedztwie mojej działki powstać ma turbina wiatrowa. Dziś był przedstawiciel firmy z zapytaniem o zgodę i propozycja dzierżawy  na to żeby nad moimi działkami kręciło się śmigło z wiatraka , ewentualnie może być na tej działce kawałek fundamentu. Ma być ro wiatrak o mocy około 3MW
      Na jakie zapisy w umowie dzierżawy zwrócić uwagę ? CO jest ważne w tym aspekcie ? 
      Czy macie jakieś doświadczenie z tego typu sprawami ?
      Jaki może być ewentualny czynsz dzierżawny?
    • Gość
      Przez Gość
      Czy ktoś wydzierżawił grunty pod fotowoltaike? Szukam informacji czy to opłacalne, jakie mogą być problemy i czy umowy są faktycznie takie piękne i przejrzyste. W tygodniu było już dwóch przedstawicieli chętnych na dzierżawę ziemi.
    • Przez AgroJacek
      Witam wszystkich miłośników ciężkiego sprzętu rolniczego!
      Zwracam się do Was z dość specyficznym zapytaniem – od dłuższego czasu rozglądam się za ciągnikiem Kirowiec K-700 i chciałbym dowiedzieć się, gdzie najlepiej poszukiwać ofert sprzedaży tego typu maszyny. Może ktoś z Was niedawno przechodził przez proces zakupu i może podzielić się doświadczeniem? Interesują mnie zarówno oferty z drugiej ręki, jak i możliwe źródła, gdzie można znaleźć sprawdzone egzemplarze w dobrym stanie technicznym.
      Szczególnie jestem ciekaw:
      Czy są jakieś strony internetowe, aukcje online lub fora, które specjalizują się w sprzedaży ciągników rolniczych i mogą mieć w swojej ofercie K-700?
      Jakie sklepy lub komisy rolnicze w Polsce mogą posiadać takie ciągniki?
      Czy istnieją grupy na portalach społecznościowych lub aplikacje dedykowane sprzedaży używanego sprzętu rolniczego, które mogłyby być pomocne w moich poszukiwaniach?
      Będę wdzięczny za wszelkie wskazówki i porady, które przybliżą mnie do zakupu tego legendarnego ciągnika.
      Z góry dziękuję i pozdrawiam!
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj