Skocz do zawartości

Zdjęcie

Prędkość jazdy.

604 odpowiedzi na ten temat

#61 Share wodzu

wodzu

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 353 postów

Napisany 14 październik 2006 - 08:32

Prędkość jazdy. coolman111 też to zauważyłem :D tam nikt nie przestrzega ograniczen prędkości... a tym bardziej autobusy bo by się rozkład jazdy nie zgadzał :P

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
Prędkość jazdy. Dzisiaj, 06:15
  •  

#62 Share coolman111

coolman111

Darek

• Members
  • PipPipPip
  • 2869 postów
  • Zainteresowania:Motocykle- choppery,
    radiokomunikacja cb i kf,
    broń palna

Napisany 14 październik 2006 - 10:11

Prędkość jazdy. Tak wodzu, masz racje, komunikacja miejska to chyba sie dogadała z policją. Jak jestem w Bydgoszczy (studia), to często widze, jak policja łapie samochody na videoradar zamontowany w radiowozie- po zbadaniu prędk. wyprzedzają dany pojazd i pokazuja mu lizaczek aby zjechał na bok. A autobusy moga sobie gnać po mieście :D. Ale dobrze, bo przynajmniej nie spóźniam sięna zajęcia :P.

#63 Share M M

M
  • thumbphoto
  • Guests

Napisany 07 listopad 2006 - 20:22

Prędkość jazdy. Ja najwięcej jechałem z moim kolegą i jego tatą citroenem xm 180 km/h na obwodnicy z Gdańska do Gdyni jechałem jesze 140 km/h skodą fabią też na obwodnicy tam wszyscy tak szaleją,a ciągnikiem to najwięcej jechałem c-360 25 km/h i c-325 prawie 20 km/h te wyniki osiągnąłęm na seryjnej skrzyni(mówie o ciągniku)inni pewnie przerabiali skrzynie na szybkie np wiem że gdy się przerobi w u-914 skrzynię na szybką to pojedzie ok38km/h ja nic nie przerabiałem (dlatego te prędkości są taki marne) ;D

Wiadomość z agroFakt.pl agrofakt

• agroFakt.pl
  • agroFakt.pl
Tylko na agroFakt.pl:

A może seradela i gryka? zobacz »

•  

#64 Share pioter

pioter

Zaawansowany

• V.I.P.
  • rank
  • 3151 postów

Napisany 07 listopad 2006 - 20:36

Prędkość jazdy. @coollmana111-tak poza tematem i z ciekawości..gdzie się uczysz??

Do zobaczenie na innym forum dla profesjnonalnych rolnikow, portal spolecznosciowy to nie dla mnie!!!

#65 Share coolman111

coolman111

Darek

• Members
  • PipPipPip
  • 2869 postów
    broń palna

Napisany 07 listopad 2006 - 20:41

Prędkość jazdy. hej. Teraz rozpocząłem nauke na ATR-ze (Akademia Techniczno Rolnicza) w Bydgoszczy. No teraz to juz jest Uniwersytet Przyrodniczo Techniczny  ;D. Jestem na pierwszym roku na rolnictwie. Chemia mnie dobija  :-.

#66 Share pioter

pioter

Zaawansowany

• V.I.P.
  • rank
  • 3151 postów

Napisany 07 listopad 2006 - 20:52

Prędkość jazdy. HAHAHAHAHA  ;D ;D ;D Skąd ja to znam! :D trzeba było iść na maketing!!!tam jest łatwiej.ale powiem Ci że chemia to pikuś biochemia to jest dopiero gówno...ja już wiem że bede miał z tego warunek...a w jakiej jesteś grupie??i gdzie mieszkasz??

Do zobaczenie na innym forum dla profesjnonalnych rolnikow, portal spolecznosciowy to nie dla mnie!!!

#67 Share coolman111

coolman111

Darek

• Members
  • PipPipPip
  • 2869 postów
    broń palna

Napisany 08 listopad 2006 - 19:18

Prędkość jazdy. Na marketingu masz znowu jakieś mikro- i makroekonomike. Do tego jeszcze ta matma. Z matmy to robiłem mature więc nie byłoby problemów, ale ta ekonomika to szkoda gadac (jak dla mnie). Ja jestem w 2gr., a co do mojego miejsca zamieszkania to przydzieli mi akademiki na Błoniach.

#68 Share jarek

jarek

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 26 postów

Napisany 08 listopad 2006 - 21:23

Prędkość jazdy. Z tą matmą to macie racje. Ja jestem na 3 roku marketingu a to mikro i makro to był tylko kolejny egzamin :)

#69 Share coolman111

coolman111

Darek

• Members
  • PipPipPip
  • 2869 postów
    broń palna

Napisany 09 listopad 2006 - 15:12

Prędkość jazdy. Chłopaki mam pomysł, może założe nowy wątek o nauce w tym dziale. Nie będzieny robic z tego wątku smietnika, bo tu mają byc prędkości a nie nauka  ;).

#70 Share jozekmj

jozekmj

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 13 postów

Napisany 11 listopad 2006 - 17:19

Prędkość jazdy. Ciągnikami to latamy podobnie bo za dużo tu sie nie da zrobić - to ma pracować a nie chodzić na niszczących obrotach silnika.
Chociaż Farmery też są szybkie - muszę zmierzyć ile polecą na maxa.

Co do samochodów to myślę że najwięcej wrażeń miałem z jazdy swoim maluchem
Bez ściemy 155 dawał radę a 140 to bez żadnych górek, wiatrów itd.
Silniczek miałem zrobiony własnoręcznie - 800ccm ( gary od garbusa 1600), pożądnie zrobiona głowica, wałek od Heinricha (Wrocław), lekkie koło zamachowe, skrzynia biegów od Bisa, gazowe Bilsteiny, tarcze z przodu, ręczny hydro, hłodnica oleju itd itd. Na 2 biegu kręcił bączki na asfalcie. Kiedyś dostałem mandat za bączki pod Realem. Psiarnia 20 minut ogłądała malczana a i tak 50 zł wlepili.

Mój brat też miał 126p i też szafę zamykał - 650ccm, 3,5mm splanowana głowica od fiata Pandy 30 ( dwa kanały dolotowe i dwu gardzielowy gażnik) sport wałek itd itd
To były czasy. I nie było kozaka żeby się nie spocił po małej przejażdżce.

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#71 Share coolman111

coolman111

Darek

• Members
  • PipPipPip
  • 2869 postów
    broń palna

Napisany 12 listopad 2006 - 00:50

Prędkość jazdy. :o no nieźle. Nie ma jak to dobry tuning Malca :). A nie dziwie się, że jak jeździliście Malcami 140-150 km/h to pasażerowie się pocili. Ja jak jeździłem z kumplem 120 km/h po wiejskich dziurawych drogach to już miałem niezły strach  ;). Wtedy to były czasy jak po odbiorze prawka grandziło się Malcami hehe  ;D.

#72 Share Księżak

Księżak

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 56 postów

Napisany 27 listopad 2006 - 12:17

Prędkość jazdy. Nie wiem czy ta informacja pasuje do tego tematu ale skoro jest ciagnik ursus 3512 i poślizg to traktorzysta musiał nieźle dodawać gazu... ;D
przeczytajcie to:http://www.podkarpac...97/art2782.html
w polu i zagrodzie nowe technologie a w sercu tradycja...

#73 Share at_horses

at_horses

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 178 postów

Napisany 28 listopad 2006 - 10:05

Prędkość jazdy. ciągniki - wiadomo wiele się z nich nie da wyciągnąć... zts 12145 z t050(na pusto) z górki na luzie.... jechalł za mną znajomy i mówił, że 53 wykręciłem.... ale wibracje były niezłe i raczej tego nie powtórze... ;D
na koniach ok 50km/h
motorkiem kawasaki zephyr 550 210km/h przy 14tys obr/min, autostrada na słowacji... więcej się nie dało:)
vw transporter t3 1.9 benzyna/gaz 150.... więcej nie pójdzie
pozdro dla szalonych rolnikow:)
mf 3635... udany sprzet:)

zts12145 z turem.... porazka... ale jeszcze sie nie rozleciał do końca....
jak sie tak dalej bedzie sypał to trzeba bedzie zaprzac szkapy-nieroby do roboty:P

#74 Share coolman111

coolman111

Darek

• Members
  • PipPipPip
  • 2869 postów
    broń palna

Napisany 29 listopad 2006 - 18:44

Prędkość jazdy. Niezły ten link z Ursusikiem ;D.

at_horses, nieźle wymiatałeś tym Kawasaki ;D. Adrenalina na pewno większa niż podczas jechania autem z taką prędością. Ale przy takiej prędkości to opór powietrza nieźle musi dusić?

#75 Share at_horses

at_horses

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 178 postów

Napisany 30 listopad 2006 - 08:49

Prędkość jazdy. opór jest niesamowity... tym bardziej, że motorek to naked bike bez żadnych szybek, osłon, zbędnych plastików... powyżej 170 składały się lusterka jak ich nie dokręcałem ;D a podniesienie głowy do góry to wydawało się że ją urwie... narazie niestety nie mam motorka ale jak się odrobie z kasą.... ;D ;D

jak sie tak dalej bedzie sypał to trzeba bedzie zaprzac szkapy-nieroby do roboty:P

#76 Share coolman111

coolman111

Darek

• Members
  • PipPipPip
  • 2869 postów
    broń palna

Napisany 30 listopad 2006 - 11:47

Prędkość jazdy. Ja jak na razie dysponuje WSK-ą M21W2 (175ccm) i jak jeździłem nią z maksymalną prędk., czyli ok. 130 km/h to już było dla mnie dużo. Na pewno byłeś ubrany w jakiś motocyklowy kombinezon.
Też jak sie dorobie to planuje sprzedać WSK-ę i kupić lepszy sprzęt: marzy mi sie Honda VFR 750 ;D.

#77 Share 1rajdzik

1rajdzik

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 1087 postów
  • Zainteresowania:hektary i konie mechaniczne

Napisany 30 listopad 2006 - 12:53

Prędkość jazdy. kolega mi nie wierzył że mój massey wyciąga 40 na godzine... Mowię: masz skuterka więc czemu by się nie pościgać...minął mnie przy 42 km/h... 8)
all rights reserved

#78 Share at_horses

at_horses

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 178 postów

Napisany 30 listopad 2006 - 13:49

Prędkość jazdy.

Ja jak na razie dysponuje WSK-ą M21W2 (175ccm) i jak jeździłem nią z maksymalną prędk., czyli ok. 130 km/h to już było dla mnie dużo. Na pewno byłeś ubrany w jakiś motocyklowy kombinezon.
Też jak sie dorobie to planuje sprzedać WSK-ę i kupić lepszy sprzęt: marzy mi sie Honda VFR 750 ;D.

nie ma co oszczędzać na kombinezonie(najlepiej 2-częściowy) i dobry kask(NOLAN uratował mi  życie jak miałem wypadek...) motorki fantastyczna sprawa ale kości potem strasznie napier... :-

#79 Share coolman111

coolman111

Darek

• Members
  • PipPipPip
  • 2869 postów
    broń palna

Napisany 30 listopad 2006 - 14:46

Prędkość jazdy. Z kombinezonem to masz racje, jak już będę miał lepszy motocykl, to zaraz kupuje sobie kombinezon i dobry kask (wiem, że to sa drogie sprawy, ale trzeba mieć coś takiego). Co do bólu kości to jeszcze tego nie odczuwam. Ale za to mój ojciec stale skarży się na te bóle- przejechał na swojej WSK ponad 80tys KM to sie mu nie dziwie, a w tamtych czasach to latem nie zakładał się żadnych kombinezonów tylko w spodenkach i t-shirtach się jeździło  ;).

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#80 Share at_horses

at_horses

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 178 postów

Napisany 30 listopad 2006 - 23:49

Prędkość jazdy. jak jest czas i kaska na paliwo to na sezon robiłem 12 - 15 tys km na sezon... traski sie trafiały po 1000/dzień... fantastyczna sprawa ;D ::)
a kości potrafią dokuczać...

Dodaj odpowiedź