coolman111

Prędkość jazdy.

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
farmer25    1

-U-R-S-U-S- 3512 -34km/h

z kumplem zamknelismy licznik w mluchu czyli Fiacie 126p

i miałem okazje jechać BMW 730 155km/h może to nie dużo jak na bmw ale bez prawka to i tak dobrze:PP

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bialy1989    6

JD 6620 pokazuje 43 km/h :blink: ,

Golf IV 1,4l 175km/h (to był max, więcej nie chciał)

Honda CR-V 2,4l, 180 km/h (tu był jeszcze gaz pod nogą)

a ze znajomym: Audi A6 kombi 2,5l, 240km/h ( światłami mrugał nam jakiś stary merc na autostradzie w Niemczech i trzeba było ustąpić) :D,

potem ten sam znajomy kupił Audi A6 2005r 3,0l 250km/h.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tomi382    99

jechałem zetorem 6945 z turem 52km/h. Oczywiście na luzie z niezlej góry. wyłączyłem napęd bo strasznie wyła hehe. śmierć w oczach, było czuć każdą nierówność. Prędkość jest dokładna bo miałem GPSa w kabinie. :P na wakacjach postaram się pobić rekord

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Arturo    36

60 tką ok 45km/h na luzie z górki a znajomy jechał za mną autkiem :) na biegu na max obrotach ok 35

VW golf 2 1.6 TD ic 180km/h a jeszcze był zapas pod butem :) ale zobaczymy na autobanie ile poleci :)

Edit ;Licznik się skończył :P czyli 200 było :)


Zabudowa ciężarówek specjalistycznych

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ursusc385    1565

Jawa robby 50 - 75 km/h

Ursus C-360 - 35 km/h (5 bieg max obroty)

ursus C-355 - 30/31 km/h (5 bieg max obroty) :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
denzel    28

kombajn JD 965 jak go kupowałem i miałem 100km do przejechania

ponad 30km/h na podkreconym wariatorze na max

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja prawka nie mam nawet rok. Ale Daewoo Nexia 1.5 16V jechałem 150, chciala wiecej, ale nie mialem drogi B)

Wczoraj Kia Sportage 2.0 CDTi tez 150, wracałem ze szkoły i sie z kumpela ganiałem B)

Z chłopakiem tej kumpeli Golfem III 1.4 170 jechalismy. A ciągnikami to ile ida, domknalem Ursusy C-335, 3512 i 4514, bez liczników to nie wiem ile. A DF Agrofarmem 100 z przyczepka jechałem 41 kmh z delikatnej górki, na rownym rowne 40 pokazuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
banan575    104

ciekawi mnie jak wy mierzycie predkosc w 60tce bo jedni pisza 33km\h inni 30km\h

 

u nas 3p jechal max 2500obrotow na piatce

fiatem 126p - 140km\h w terenie zabudowanym z gorki

fordem mondeo 200km\h na autostradzie KRAKOW-KATOWICE zanim zaczeli ja naprawiac.


Najwyzsza Izba Kontroli

Centralne Biuro Sledcze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
13091993    0

Ja Case miałem na prostej drodze z pustymi HL-kami 4,5 km/h , ale to wyjątkowo , bo chciałem go sprawdzić , obroty silnika miał 2420 , nigdy nie jeżdżę na tak wysokich , ze względu na spalanie zawsze do 1900 obr :P


Wiosna nadchodzi !!! Mówisz masz ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ursusc385    1565
ciekawi mnie jak wy mierzycie predkosc w 60tce bo jedni pisza 33km\h inni 30km\h

u nas 3p jechal max 2500obrotow na piatce

fiatem 126p - 140km\h w terenie zabudowanym z gorki

fordem mondeo 200km\h na autostradzie KRAKOW-KATOWICE zanim zaczeli ja naprawiac.

 

Jak ? samochodem za ciągnikiem i wiesz jaka prędkość :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
marcin320    0

ja C-360 jechałem 33km/h, i z kolegom Mazdą 6 na zamkniętym odcinku drogi krajowe nr8 jechaliśmy 245km/h

(droga była w trakcie budowy, na nowej nawierzchni była niezła jazda) :P


................................................................................

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Manio1523A    0

Pronarem 1523A jechałem 42km/h (liczone samochodem),

Zetorem 5340 - 36km/h ,

innych nie chciało mi się sprawdzać.

A z samochodów to:

Polonez Atu 1.6 GLI - 155km/h (myślałem że zaraz z budy wyleci),

Renault Laguna 1.9 DCi jak narazie 160km/h (nie ma gdzie sprawdzić ale jeszcze by poszła 6-biegowa).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
szczewko    33

Kolega w piatek Zetorem 16145 jechał ponad 70km/h gdyż rozbiegł mu sie silnik. Ojciec jechał za nim autem wiec potwierdza. Silnik rozwaliło i ciagnik sie na pół rozleciał.Na szczescie nikomu sie nic nie stało.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Combinator    0

Zetor Forterra 10641- (43km/h)

MTZ 82- (36km/h)


Mój Sprzęt:
Zetor Forterra 10641 z ładowaczem czołowym SL260 & MTZ 82 na 31ha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
LowRider    33

A ja jechałem samochodem z kolegami, ok.95km/h na liczniku.

 

Przy czym GPS pokazywał 87km/h.

 

Także jadąc samochodem za jakimś pojazdem to sobie możecie mierzyć prędkość........ :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Profil usunięty   
Gość Profil usunięty

Ostatnio jechałem rowerem 70, ale z pomocą kumpla na skuterze, śmierć w oczach ;):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
profus2    5

Jd 40 km/h

z górki 41km/h 42km/h


John Deere-jedyny słuszny odcień zieleni:P
Pozdrawiam wszystkich sadowników !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
JD1052    206

Fendt Farmer 312:

Obroty silnika 2510,

Prędkość 44km/h.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pawas    0

bizonkiem 90km a prędkość nie jest mi znana heh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bartek1961    2

Z tym szybkim jeżdżeniem radziłbym nie przesadzać ! Ciągnik łatwo przewrócić wchodząc za szybko w zakręt i wywrotka gotowa jak drut.

Ciągnik zniszczony a kierowca poraniony w zależności od szczęścia!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zetor5340    1

ostatni mój rekord.

 

35km/h taczką przegubową z górki.


"I jak mam ufać pięknym przemówieniom posłów, gdy 3/4 z nich to banda dyplomowanych osłów..."

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bodzio1108    181

Jak ja Fendta 515C prowadziłem do domu to najwięcej na liczniku mi pokazywało 56,5km/h, a jechali samochodem za mną to mieli 60km/h, obroty silnika powyżej 2600.

 

Na samochód to prawka nie mam więc nie jeżdże ale najwięcej jak z bratem jechałem to było 232km/h na liczniku i pociągła by jeszcze więcej, ale trzeba było zwolnić bo ruch duży był. Było to na odcinku trasy A9 (Nurnberg-Bayreuth) w Niemczech, auto to BMW 328Ci E46coupe. W Polsce też się da bujnąć troche, najwięcej jak też z bratem jechałem mieliśmy 190km/h na krajowej 14 na odcinku Łask-Pabianice, ale to było nocą więc wiadomo że ruch mniejszy.


Sprzedam:
Schładzalnik na mleko Alfa-Laval 650l

kontakt na pw lub gg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lukas111    0

Mtz - 37 Km/h

Zetor - 30km/h

Ursus 1224-40 km/h


Ursus C-360 / Mtz 82 / Zetor 7340 / Ursus 1224

Moja Stajnia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez dariusz86
      Cześć,
      Stoję przed małym dylematem w kwestii doboru haków sprzęgających. Chcę zamontować coś takiego do ciągnika o mocy 70KM. Nie wykonuje on nie wiadomo jak ciężkich prac ale jednak hak to wygoda o czym już się przekonałem nie raz. I teraz biję się z myślami, czy inwestować prawie 500zł za sztukę, za oryginał CBM'a, kat 2S, czy może pójść w coś tańszego i wziąć waryńskiego. Generalnie waryński chyba robi nie najgorsze te części ale nie wiem jak jest z hakami. Szukam opinii i ciężko cokolwiek znaleźć. CBM to wiadomo, marka sama w sobie. Ale różnica w cenie dość znaczna bo na 2 sztukach około 400zł. Bardzo bym Was prosił o pomoc w dokonaniu wyboru. Może są na forum osoby które mają haki waryńskiego już jakiś czas i z perspektywy tego czasu, są w stanie wydać jakąś opinię. O opinię CBM'a nie pytam bo wiadomo że to górna półka. 
    • Gość
      Przez Gość
      Czy ktoś wydzierżawił grunty pod fotowoltaike? Szukam informacji czy to opłacalne, jakie mogą być problemy i czy umowy są faktycznie takie piękne i przejrzyste. W tygodniu było już dwóch przedstawicieli chętnych na dzierżawę ziemi.
    • Przez tmic
      Czy ktoś się już spotkał  z umową dzierżawy gruntu pod instalację wodorową ? Szukam informacji o problemach i opłacalności.
    • Przez Michle18
      Witam mam problem renault 90-34 zauważyłem że wałek od przedniego mostu jest uszkodzony (zjedzony frez) od strony skrzyni jest ok moje pytanie brzmi czy jeśli pominę tuleje która łączy wałek z przednim mostem i zespawam to na stałe czy pochodzi to trochę czy musi być jakiś luz na tej złączce wału? Chce zrobić coś na szybko bo robota w polu się szykuje z góry dziękuję za opinie
    • Przez michalsoft
      Witam,
      w sąsiedztwie mojej działki powstać ma turbina wiatrowa. Dziś był przedstawiciel firmy z zapytaniem o zgodę i propozycja dzierżawy  na to żeby nad moimi działkami kręciło się śmigło z wiatraka , ewentualnie może być na tej działce kawałek fundamentu. Ma być ro wiatrak o mocy około 3MW
      Na jakie zapisy w umowie dzierżawy zwrócić uwagę ? CO jest ważne w tym aspekcie ? 
      Czy macie jakieś doświadczenie z tego typu sprawami ?
      Jaki może być ewentualny czynsz dzierżawny?
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj